ENG Vs NZ, 3. Test, 2. Gün Raporu: İngiltere 264/6 Stumps'ta, Trail Yeni Zelanda 65 Koşuyla

eng-vs-nz,-3-test,-2.-gun-raporu:-ingiltere-264/6-stumps'ta,-trail-yeni-zelanda-65-kosuyla

Jonny Bairstow yenilmedi 136 Cuma günü Yeni Zelanda’ya karşı üçüncü Testte.© AFP

İngiltere, geçen hafta kaptan Ben Stokes ve teknik direktör Brendon McCullum’dan oluşan yeni liderlik çifti altında cesur ve agresif kriket oynayarak üç maçlık seride 2-0 öne geçti.

Ama İngiltere içinde altı kale kaybetti overs, çoğunlukla süvari vuruşu yerine Test dünya şampiyonlarının iyi bowling oynaması nedeniyle.

Bairstow ve Overton, Yorkshireman’ın kaçırılmasına rağmen 22 geri çağrıldığında kalp pili Neil Wagner geri dönüş yakalamayı düşürdü kontrol edilmiş bir sürücü.

Bu, kabarması 136 olan Bairstow’un nadir bir hatasıydı. İngiltere’nin Trent Bridge’de beş kaleli ve seriyi perçinleyen galibiyetteki başarılı kaçışının temel taşı olmuştu.

Overton, sakatlanan James Anderson’ın yerine ikiz kardeşi Craig’in önünde seçildi. , çok çeşitli hücum vuruşları sergiledi.

Onun 55-top elli yedi dörtlü ve altılı, 28 – yaşındaki çocuk, Wagner’i arka arkaya altı ve dört teslimat için çekerek ve sürerek takip ediyor.

Brilliant Bairstow

Bairstow, beşinci sırada 120 toplarını tamamladı 95 kariyerinde Yüzüncü Yıl Testleri bir için sürüş dışı Boult dördüncü 95 top karşı karşıya.

25 İngiltere’nin son kale bekçisi David’in yaşındaki oğlu Bairstow kutlamada annesi Janet’in izlediği tribüne doğru koştu ve sınırın gerisinde durup kalabalığın alkışlarını kabul etti.

Daha önce, solak Alex Lees beşinci sıradan düştü Sol kol hızlı temizlemeden önce muhteşem bir Boult bacak kesici ile İngiltere’nin topu yanıtı Ollie Pope ve Zak Crawley’i kaldırdı. -4.

Stokes karşı atak yapsa da Southee’yi altı sayıyla sürerken, Wagner’i ancak benzer bir şut girişiminde bulunarak orta vuruşa atabilirdi.

Üç top sonra, Wagner sakatlanan Kyle Jamieson’un yerine geçti, sadece ilk maçında ikinci bir kaleye sahipti. Ben Foakes’ın İngiltere’den ayrılacak hiçbir şey olmadığı için lbw’nin çekül olduğu zaman serisinin sonu 38-6.

Yeni Zelanda, 225-5’te Mitchell’in dönüşünü sürdürmesiyle devam etti. bir gecede 78 bir vuruştan içine değil .

Bu süreçte bir 625 kırdı. yaşındaki Yeni Zelanda, İngiltere’ye karşı bir seride en çok koşu rekoru kırdı ve Mitchell şimdi 482 bu kampanya — 06 Martin Donnelly’nin başardığından daha fazla 1949.

Mitchell’in giydiği yapan Tom Blundell ile 109 Matthew Potts’a kilo vermeden önce. Terfi edildi

Vuruşu tekrarlamaya çalışıyor, ancak -top vuruşları, topun yanlış vuruşunun Stokes tarafından iyi bir şekilde yakalanmasıyla sona erdi ve ortasından geri döndü.

Sınav kariyeri hastalık, yaralanma ve tutarsız seçimlerle sekteye uğrayan Leach, etkileyici bir 5-120 bitirdi. içinde 25.3 fazla.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.