Mohammed Shami Ve Rishabh Pant Hindistan'ın 2. Gününde Parlıyor Vs Leicestershire Turu Oyunu

mohammed-shami-ve-rishabh-pant-hindistan'in-2.-gununde-parliyor-vs-leicestershire-turu-oyunu

Mohammed Shami ve Ravindra Jadeja Hindistan Takımı için üçer kale aldı.© BCCI

Mohammed Shami ve Ravindra Jadeja üçer küçük kapı alırken Shardul Thakur ve Mohammed Siraj, Hindistan Takımının ısınma maçının 2. gününde geri dönüş yapmasına yardımcı olmak için ikişer küçük kapı aldı. Hindistan gecelik skordan 246/8 olarak ilan etti. Mohamed, Leicestershire kaptanı Sam Evans’ı 1 puanla görevden alırken, Mohamed Shami Rohit Sharma’nın açıklama kararını haklı çıkardı. Muhammed’in Siraj ayrıca küçük kapı bekçisi KS Bharat tarafından geride yakalanan 14 için açıcı Louis Kimber’ı da vurdu. Leicestershire’ı 34/3.

de sendeleyerek bırakmak Siraj, Joey Evison’u 06 ev sahiplerini terk etmesi için ikinci kez görevden aldı. 50/4.

Leicestershire’ın umutsuzca bir ortaklığa ihtiyacı vardı ve Rishi Patel ile birlikte ev sahibi takımda oynayan Rishabh Pant, takımın toplamını tam olarak üç haneli rakamın ötesine götürmeyi başardı.

246 -Pant ve Patel arasındaki ortaklık Shami, Leicestershire’ın yarısını kaybederken 34 Patel’i görevden almak için üçüncü kez vurduğunda kırıldı 129 için onun tarafında. Bir sonraki maçta Shardul Thakur, Sam Bates’i 8 için kovdu, çünkü ev sahibi takım 82 için altıncı kalesini kaybetti.

Rishabh Pant ve Roman Walker, Leicestershire takımını 150-run işaretinin ötesine taşımak için çok ihtiyaç duyulan bir ortaklığa girdi. Pant ayrıca yarım asırlık kariyerine de çentik atmaya devam etti. Pant ve Walker ikilisi, Ravindra Jadeja tarafından bozulan 70 tarafından yönetilen bir ortaklık kurdu. Jadeja, Pant’ı 76 için pavyona geri gönderdi. Pant’ın vuruşu 14 dörtlü ve bir altılı. Sol kanat oyuncusu Jadeja bu sefer Walker ve Nathan Bowley’i tek vuruşta oyundan atarak çifte vuruş yaptı. ilk vuruşta 2 tur önde olmak için.

2 sayı önde kaleci vuruşuyla, KS Bharat ve Shubman Gill ikinci devrede Hindistan için açıldı ve ikili Hindistan’a bir çentik atmak için sağlam bir başlangıç ​​yaptı. ortaklık.

44-yürütme ortaklığı nihayet Hindistan’ın Navdeep Saini’nin Gill’i için) görevden almasıyla bozuldu. . Kızılderililer 80 2. günde kütüklerde 605 -koşma kurşun.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.