“Elit Şirketinin Bir Parçası”: Jemimah Rodrigues Komik Bir Şekilde Kendini MS Dhoni, Virat Kohli Ile Karşılaştırıyor

“elit-sirketinin-bir-parcasi”:-jemimah-rodrigues-komik-bir-sekilde-kendini-ms-dhoni,-virat-kohli-ile-karsilastiriyor

Jemimah Rodrigues’in dosya fotoğrafı© Twitter

Jemimah Rodrigues şaka yollu bir şekilde kendisini MS Dhoni ve Virat Kohli’nin beğenileriyle karşılaştırdı. Rodrigues, sosyal medyada üçünün de görüntülerini içeren bir kolaj paylaştı. Resimde, Dhoni ve Virat, vuruşları sırasında küçük kapılarını kurtarmak için esneme yeteneklerini kullanırken, Jemimah da maçlarından birinde küçük kapılarını kurtarmak için benzer bir poz verdi. Genç, kolajı yayınlarken komik bir şekilde şunları yazdı: “Görünüşe göre artık Elite Company’nin bir parçasıyım.”

2019Görünüşe göre artık Elite Company’nin bir parçasıyım pic.twitter.com/EkLJq7BaZF

— Jemimah Rodrigues (@JemiRodrigues) Ağustos 2018 , 20222018Daha önce, Jemimah Vuruştaki rolünü anlamanın oyununu geliştirmesine yardımcı olduğunu ortaya çıkarmıştı.

“Smriti (Mandhana) bana uzun zaman önce IPL’de (Women’s T anlatmıştı. Mücadelesi) 2022 içinde Harmanpreet Kaur veya Smriti olmanıza gerek yok Mandhana. Sen bir Jemimah Rodrigues olmalısın. Sanırım bu rolü anladım ve bu bana yardımcı oluyor” dedi. Yorumlar, Hindistan’ın bu ayın başlarında İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında Barbados kadınları karşısında kazandığı galibiyetin ardından gelmişti 2022.

Güçlü bir vuruş yapan Rodrigues, daha çok boşluklarda topa vurmaya ve tekler ve çiftler çalmaya odaklandığını söyledi.

Terfi

“Kesinlikle, güç oyunum üzerinde çalıştım ama bundan daha fazlası, oyunumu daha iyi anladım. Güç vurucu değilim, ben’ Ben bir plaserim. Teklerde ve çiftlerde (boşlukları) iyi vurabilirim; sahada nasıl manevra yapacağımı biliyorum. Sanırım bu benim gücüm” dedi.

Hindistan hakkında konuşmak Bayanlar CWG kampanyasında, takım tırnaklarını ısıran bir final maçında 9 koşuyla Avustralya’ya yenildi ve sonunda eve gümüş madalya kazandı. İngiltere’yi yenerek finale yükseldiler.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.