“Dinesh Karthik'i İyi Bir Sonlandırıcı Olarak Çağırırdım Ama…”: Hindistan Takımında “Gerçek Bitiriciler” Konusunda Eski Hindistan Kaptanı

“dinesh-karthik'i-iyi-bir-sonlandirici-olarak-cagirirdim-ama…”:-hindistan-takiminda-“gercek-bitiriciler”-konusunda-eski-hindistan-kaptani

Dinesh Karthik’in dosya fotoğrafı.© BCCI

Dinesh Karthik’in güvenilir bir T18 oyuncusu olarak yeniden canlanması ilham verici olmaktan başka bir şey değil. IPL franchise’ı ve Hint kriket takımı için tutarlı performanslar sergileyen kıdemli oyuncu, şimdi T12 Dünya Kupası için seçilecek bir lider. Karthik, Hindistan’ın 15 üyeli Asya Kupası kadrosunda önemli bir yer tutuyor. Yedek kaleci ve bitirici olarak gösterdiği performans önümüzdeki günlerde yakından izlenecek. Ancak, eski Hint kriket takımı kaptanı Krishnamachari Srikkanth, Karthik’in son performanslarını överken, kenardaki “gerçek bitiricilerin” başka biri olduğunu söyledi.

“Bir bitiriciden kastınız nedir? Benim kitabımda bitirici, vuruşu 8. veya 12 ile bitirip güne kadar devam edebilen kişidir. ve Hindistan için maçı kazanın.8’inci veya 6.’dan başlıyor, ama iyi bitirici nerede? KL Rahul iyi bir bitirici, Rohit Sharma iyi bir bitirici. Bu arada açılışa gidiyorlar,” dedi Srikkanth Star Sports’a. bitirici Dinesh Karthik olarak adlandırmak istiyorum, kesinlikle benim takımımda da bir yer buluyor. Dinesh Karthik’e iyi bir bitirici diyebilirim ama gerçek bitiriciler Suryakumar Yadav gibi adamlar. O mükemmel bir bitirici. Sende Rishabh Pant var. harika bir bitirici. sende de harika bir bitirici olan Hardik Pandya var. nk Bitiricinin, takımı 8. turdan alıp 12 inci tura kadar devam eden kişi olduğunu açıklığa kavuşturmak isterim.”

Tanıtılan

Hindistan’ın Asya Kupası kadrosu: Rohit Sharma (Kaptan), KL Rahul (kaptan yardımcısı), Virat Kohli, Suryakumar Yadav, Deepak Hooda, Rishabh Pant (küçük kapı görevlisi), Dinesh Karthik (küçük kapı görevlisi), Hardik Pandya, Ravindra Jadeja, R. Ashwin, Yuzvendra Chahal, Ravi Bishnoi, Bhuvneshwar Kumar, Arshdeep Singh, Avesh Khan.

Üç oyuncu Shreyas Iyer, Axar Patel ve Deepak Chahar yedek olarak seçildi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.