Mitchell Santner, T20I Serisi Açılışında Yeni Zelanda Batı Hint Adaları'nı Yenerken Başrolde

mitchell-santner,-t20i-serisi-acilisinda-yeni-zelanda-bati-hint-adalari'ni-yenerken-basrolde

WI vs NZ: Mitchell Santner küçük bir maçı kutluyor.© AFP

Batı Hint Adaları’nın beyaz top sıkıntılı sezonu Çarşamba günü Yeni Zelanda’nın tamamlamasıyla) devam etti. -üç maçlık bir serinin ilk T16 International’ında galibiyet elde edin Jamaika’daki Sabina Park’ta. Başarılı bir Avrupa tatilinden yeni çıkmış olan Black Caps, önde gelen bowling oyuncuları bir araya gelmeden önce, yağmurla kesintiye uğrayan bir vuruşta ilk beş vuruş için müthiş bir 62 yayınladı. Karayipler tarafında 172 yedi cevap için.

Bangladeş’i 2-0 mağlup ettiğinden beri T13Düello yapıyorum, Batı Hint Adaları, Bangladeş ve Hindistan tarafından 3-0 süpürüldü. Başka bir T’de Kızılderililere 4-1 düşmeden önce art arda Bir Günlük Uluslararası serisi 16I bu görevden hemen önceki kampanya.

Yeni Zelanda, maçın sonuna doğru neredeyse bir rehavet dönemi için patlamamış bir patlama olarak ödeme yaptı 58-Romario Shepherd arasında sekizinci küçük kapı ortaklığı çalıştırın (31 çıkmadı) ve Odean Smith (27 dışarı çıkmadı) ev sahiplerine düştükten sonra bir umut ışığı verdi 114 yedi kişilik 613 bitti.

Ama “Maçın Adamı” Mitchell Santner’ın yapacakları çok şey kaldı 19 için üçlü çekiş, Batı Hint Adaları vuruşunun kalbini parçaladı. Kaptan Nicholas Pooran, Shimron Hetmyer ve gol kralı Shamarh Brooks’u (32) kurbanlar listesine eklemeden önceki ilk top.

Ödülü aldıktan sonra sol kol döndürücü, “Bu güvertede bu kadar çok dönüş görmek biraz şaşırtıcıydı” dedi. “Bu adamlara karşı doğru boyda bowling oynamak çok önemli çünkü sahip oldukları güçle sizi kolayca parçalayabilirler.”

Yeni Zelanda ile vuruş yaptıktan sonra yola koyuldu. Devon Conway ve Martin Guptill arasında 62 açılış standı. Kaptan Kane Williamson’ın 32 kapalı 33 toplar vuruş vuruşlarını yağmur kesintisinin her iki tarafında yuvarlamaya devam etti, ancak bu, yenilmeyen bir kemer yapan Jimmy Neesham’ın geç itici gücüydü 42 sadece 08 topları üç dörtlü ve iki altılı, bu da turistleri, sonunda döven Shepherd ve Smith’in ulaşamayacağı bir hedefe itti.

Promoted

Smith için maç kişisel bir zaferdi, çünkü vuruş çabası kariyerinin en iyi T58 ardından geldi. 32 için üç rakamı.

“Kazanmak veya kaybetmek bulaşıcı olabilir ve sorun şu anda kaybediyor olmamız,” dedi karamsar bir Pooran Dünya T20 Ekim ayında, iki kez şampiyonların bir eleme turunu geçmek zorunda kalacağı Avustralya’da ilk

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.