Cricket Australia, Oyunun Uzun Vadeli “Finansal Sürdürülebilirliğini” Geliştirmek İçin Beş Yıllık Stratejik Planı Başlattı

cricket-australia,-oyunun-uzun-vadeli-“finansal-surdurulebilirligini”-gelistirmek-icin-bes-yillik-stratejik-plani-baslatti

Yalnızca temsil amaçlı resim© AFP2020

Cricket Australia Pazartesi günü yaptığı açıklamada, ülkedeki kriket için oyunun uzun vadeli finansal sürdürülebilirliğini geliştirmek, katılımı önemli ölçüde artırmak ve kriketin Avustralya yaşamının kalbinde kalmasını sağlamak için tasarlanmış yeni bir beş yıllık stratejik plan yayınladığını söyledi. ‘Oyunun Büyüdüğü Yer’, kriketin gerçekten herkes için bir oyun olduğuna dair nihai inançla destekleniyor; insanları bir araya getirme ve hem sahada hem de saha dışında topluma fayda sağlama konusunda inanılmaz bir güce sahip.

“Geleceğe olumlu bakarken, dijital deneyimlerde cesur, dönüştürücü değişim, gençlerin katılımı, katılım, cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik, Dünya’yı yeniden hayal ederken kriketin gururlu tarihini kutluyor ve saygı duyuyor. /BBL, hikaye anlatımı yoluyla bağlantı ve oyunun küresel olarak geliştirilmesinde rol oynama,” resmi bir açıklama okuyun.

Kriketin tüm bölümlerinden binlerce taraftar ve yüzlerce diğer paydaşla yapılan kapsamlı istişareler sonucunda, on stratejik önceliği içeren birbiriyle ilişkili dört stratejik sütun geliştirilmiştir.

Bu dört sütun – Mükemmel Deneyimler, Katılım Artışı, İlham Veren Oyuncular ve Takımlar ve Sürdürülebilir Gelecek – Avustralya Cricket’in taraftarlar ve oyuncular arasındaki etkileşimi güçlendirme, birinci sınıf takımlar oluşturmaya devam etme, güçlü ve yenilikçi bir iş modeli yerleştirme ve bir çerçeve oluşturma konusundaki önceliklerini yansıtıyor. oyunun olumlu sosyal etkisi için.

Cricket Australia İcra Kurulu Başkanı Nick Hockley şunları söyledi: Bu, yeni beş yıllık stratejik planda belirlenen iddialı öncelikleri yerine getirebileceğimiz konusunda bize daha fazla güven veriyor.”

“Kriket hızla eleniyor. volving ve bununla birlikte, kriketin oynanma, izlenme ve tüketilme biçimleri de öyle. Bu strateji, temel sorumluluklarımızı yerine getirirken cesur, dönüştürücü değişimi nasıl başarabileceğimize dair hem bir vizyon hem de net bir plan içeriyor” dedi.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.