İzleyin: Liam Livingstone'un Yüzde Sansasyonel Tek Elle Altılısı

izleyin:-liam-livingstone'un-yuzde-sansasyonel-tek-elle-altilisi

Liam Livingstone’dan tek elli altıya bir bakış

Yüz yarışmasının devam eden baskısında Birmingham Phoenix’i temsil eden İngiltere vurucu Liam Livingstone, Trent’e karşı mücadele sırasında takımını çizginin ötesine geçirmek için tek elle altıyı ezdiğinde hayranlarına beslemek için muhteşem bir an daha verdi. Pazartesi günü Edgbaston’da roketler. Maçı kazanan altılı, Livingstone’un yarım asırlık 25 toplarına ulaşmasına da yardımcı oldu. 53 peşinde koşan Birmingham Phoenix, Trent Rockets karşısında yedi kaleyle zaferini ilan etti ve topları yedek.

Güçlü vuruşlarıyla tanınan Livingstone, bir zamanlar Yine azmini gösterdi ve tek elli altılısıyla hayranlarını sevindirdi.

İzle burada tek elle altı:

— Yüz (@yüz) Ağustos 08, 2022Maça gelirken, önce bowling oynamayı seçen Phoenix harika bir başlangıç ​​yaptı. hızlı küçük kapıların kafalarını yüzdükleri ve Rockets’ı 53/6 in ile mücadele ettikleri güne toplar. Daha sonra kaptan Lewis Gregory oldu ve Daniel Sams kırışıklığa geldi ve oyunun aşamasını değiştirdi. Sams yarım asırlık toplarını 25 toplarken, Gregory 35 kaçar 21 topları kendi tarafına çekmek için toplam 145.

İkinci devrede Phoenix, 22 için iki kaleyi kaybettiği için erken darbelerle karşı karşıya kaldı. 14 toplarda koşar. Daha sonra, kaptan Moeen Ali ve Livingstone, vuruş vuruşlarını demirledi ve kendi yarım yüzyıllarını gündeme getirdi. Moeen Ali 53 gol attıktan sonra ayrıldı 28 toplar. Livingstone daha sonra maçı altı sayıyla tamamladı ve Phoenix yedi kaleli galibiyet aldı.

Erkekler Yüz yarışmasında Birmingham Phoenix dört maçta altı puanla üçüncü sırada yer alırken, Trent Rockets ise altı puanla üçüncü sırada yer alıyor. çok puanla dördüncü sırada.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.