Chennai Super Kings'ten Deepak Chahar, Sırt Sakatlığı Olan IPL 2022'nin Dışına Çıktı

chennai-super-kings'ten-deepak-chahar,-sirt-sakatligi-olan-ipl-2022'nin-disina-cikti

CSK’dan Deepak Chahar IPL’den ihraç edildi 2022© BCCI/IPL

Resmi bir IPL açıklamasına göre Chennai Super Kings’in yıldız temposu Deepak Chahar, sırtındaki sakatlık nedeniyle devam eden IPL sezonunun dışında tutuldu. Chahar, IPL mega müzayedesinde Rs 14 crore karşılığında CSK tarafından geri satın alındı, ancak Hindistan Takımı için Batı Hint Adaları’na karşı oynarken yaralandı. ve başlangıçta yarışmanın ilk aşaması için mevcut değildi. Ancak rehabilitasyonu sırasındaki bir sırt yaralanması, bu sezon tekrar harekete geçme şansını ortadan kaldırdı. CSK şu ana kadar 5 maçta tek galibiyet elde ettikten sonra puan tablosunda 9. sırada.

“Chennai Super Kings’in melon oyuncusu Deepak Chahar, TATA Hindistan Premier Ligi’nden (IPL) elendi. 2022 sırt yaralanması nedeniyle,” resmi bir IPL açıklamasında bulundu.

Ligden diğer bir haberde, Kolkata Knight Riders (KKR) IPL 2022 sezonunun geri kalanında pacer Rasikh Salam’ın yerine hızlı melon Harshit Rana ile sözleşme imzaladı. Bu sezon KKR formasıyla 2 maça çıkan Salam, belindeki sakatlık nedeniyle elendi ve turnuvada yer almayacak. Yerine Delhi’den Harshit Rana, KKR’ye INR 20 Lakh taban fiyatıyla katılacak.

Chahar en son bu yıl Şubat ayında Batı Hint Adaları’na karşı eylemde görüldü. Kalküta’daki üçüncü T20I sırasında bir sakatlık geçirdi.

Pacer oynadı kariyerinde şimdiye kadar beş IPL baskısında 190 küçük kapı 190 almayı başardı. oyunlar. Yarışmadaki en iyi bowling figürleri 4-.

Terfi edildi

Yıllar içinde, Chahar, powerplay’deki en ekonomik bowling oyuncusu olarak kendisi için bir itibar yarattı ve bunu sağlamayı başardı. önemli kavşaklarda atılımlar.

CSK, istikrarlı bowlingini ve alt sıralarda büyük vuruşlar yapma yeteneğini kaçıracak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.