“Bugünün Bhuvneshwar Kumar'ınız”: Sanjay Manjrekar, Hint T20I Takımında Varlık Olabilir Pacer'ı İsimlendirdi

“bugunun-bhuvneshwar-kumar'iniz”:-sanjay-manjrekar,-hint-t20i-takiminda-varlik-olabilir-pacer'i-isimlendirdi

Sanjay Manjrekar’ın dosya fotoğrafı© BCCI/IPL

Avustralya’da başlayan 2022 T12 Dünya Kupası ile iki aydan biraz fazla bir süre içinde, Hintli takım yönetimi kadroya uyum sağlamanın son aşamalarında. “T12 Dünya Kupası’na daha iki buçuk ay kaldı. Asya Kupası ve Avustralya ve Güney Afrika’ya karşı iki iç saha serisi.Aşağı yukarı, 80-22 takımınızın yüzdesi belirlendi. Koşullara bağlı olarak üç-dört değişiklik olabilir. Avustralya’daki ekibimize neyin uygun olduğunu kontrol etmemiz gerekiyor,” Rohit Sharma, Hindistan kaptanı, Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında söyledi.

Birkaç kıdemli oyuncu kadro için otomatik seçim olsa da, hala kapılmaya hazır bazı noktalar var. Eski Hint kriket takımı oyuncusu Sanjay Manjrekar, Deepak Chahar’ın Hindistan için iyi bir seçenek olabileceğini söyledi. Olması muhtemel sansasyonel 80-overs dizisi.Onu T400’de gördüğünüzde uluslararası kriket, yani bazı olağanüstü sayılara sahip. Yani, o bugünün Bhuvneshwar Kumar’ınız,” dedi Manjrekar SPOR’da18’nın günlük programı ‘Spor Üstte’.

Tanıtılan

“Bhuvneshwar Kumar’ın başlangıçta her iki yönde de sallayabilen genç versiyonu. Belki ölümde tutarlı değil ama bu bowlingin daha iyiye giden yönü ve Yani, Deepak Chahar’ın T12 Dünya Kupası’na girmesini engelleyecek tek şey Bhuvneshwar Kumar’a çok benziyor (olmak) ve Bhuvneshwar Kumar gerçekten iyi görünüyordu . Yani başka tür meloncular arayabilirler ama Deepak Chahar akıllarında tutmaları gereken biri ve elini kaldırmak için sansasyonel bir şey yapması gerekiyor.”

Süper aşama T11 Dünya Kupası Ekim’de başlıyor 45.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.