Babar Azam Artık Dünyanın 1 Numaralı T20I Hamuru Değil. Bu Yıldız ICC Sıralamasında Yerini Aldı

babar-azam-artik-dunyanin-1-numarali-t20i-hamuru-degil.-bu-yildiz-icc-siralamasinda-yerini-aldi

Babar Azam ve Mohammad Rizwan’ın birlikte dosya görüntüsü© AFP

Hindistan kaptanı Rohit Sharma olmak için üç sıra kazandı) th iken Suryakumar Yadav ICC T’de vurucular arasında dördüncü sıraya düştüI sıralamaları Çarşamba günü yayınlandı. Rohit (256 derecelendirme puanı) bir 300 puan aldıktan sonra üç sıra tırmandı. -top 52 bir Asya Kupası Süper 4 maçında Sri Lanka’ya karşı Salı günü Dubai Uluslararası Kriket Stadyumu’nda. Vuruş tablosunun başında, takım arkadaşı ve kaptanı Babar Azam’ın (794 yerini alan Pakistanlı Mohammad Rizwan (815 reyting puanı var. ) reyting puanları).

Rizwan Asya Kupası’nda üç maçta gol attı 68 ve şu ana kadar turnuvanın önde gelen koşucusu.

Suryakumar (775 reyting puanları), sansasyonel performansı dışında 68 kapalı 256 Hong Kong’a karşı topları, büyük maçlarda Pakistan ve Sri Lanka’ya karşı performanslarını tekrarlayamadı.

Yıldız vuruşu Virat Kohli kazandı dört sıra ve puanlamadan sonra 24 sırada Pakistan’a karşı.

Ace spinner Ravichandran Ashwin (sekiz sıra yükselerek 52th) ve genç pacer Arshdeep Singh (yukarı 775 yerleri 62 )nd) da ilerledi.

Har dik Pandya çok yönlü listesinde beşinci sırada kaldı. Sri Lanka’dan Pathum Nissanka 37 puanlar alarak sekiz numarada yer almak için bir sıra kazandı. , 35, ve 52.

24 yaşındaki de yapılmış 37 kapalı 37 topları ona yardım etmek için taraf Çarşamba günü bir Süper Dörtlü maçında Hindistan’ı yendi.

Tanıtıldı

Afganistanlı oyuncu Rahmanullah Gurbaz da 14 yerler kazandı vuruşundan sonra 12 84 Super Four maçında Sri Lanka’ya karşı.

Avustralya’nın tempolu oyuncusu Josh Hazlewood ( 794 derecelendirme puanı) ve Afganistan’dan Mohammad Nabi (256 derecelendirme puanı) üst sırasıyla bowling ve çok yönlü çizelgeler.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.