İngiltere Kaptanı Ben Stokes, Harry Brook'un Güney Afrika'ya Karşı Karşılığını Görmek İçin “Heyecanlı”

ingiltere-kaptani-ben-stokes,-harry-brook'un-guney-afrika'ya-karsi-karsiligini-gormek-icin-“heyecanli”

Harry Brook dizi finalinde sakatlanan Jonny Bairstow’un yerini alacak.© Twitter

İngiltere kaptanı Ben Stokes, Yorkshire topa vuran oyuncunun Güney Afrika’ya karşı seri finalinde sakatlanan Jonny Bairstow’un yerini alacağını doğruladıktan sonra Harry Brook’un Test’teki ilk çıkışı ihtimalinden heyecan duyduğunu söyledi. Brook, Bairstow’un golf oynarken bacağından bir acayip sakatlık geçirmesinden sonra Old Trafford’daki ikinci Testte üç maçlık seriyi büyük bir zaferle aynı seviyeye getiren İngiltere XI’deki tek değişiklik oldu. Bairstow bu yıl yıldız formundaydı ve altı asır da dahil olmak üzere 1,061 sayı attı. Testler.

“Harry, İngiltere’nin ileriye dönük temsilcisi olarak çokça konuşulan biri.” Stokes, karar verme sınavının arifesinde Çarşamba günü Oval’de şunları söyledi.

“Bazen insanların fırsatlarının onlara sunulması inanılmaz…. Bu haftaki fırsatı hak ediyor.”

Kaptan, T’ı da kaçıracak olan Bairstow için “yıkılmış” hissettiğini söyledi. Önümüzdeki ay Avustralya’da başlayacak Dünya Kupası. Başarılı bir yaz” dedi. “Acayip bir kazaydı.”

Fakat çok yönlü Stokes ekledi: “Orta sıramızın bu yaz oynama şekli, Harry geliyormuş gibi hissediyorum. oyununa elinde sopayla devam ediyor, hemen hemen benzerinin yerine geçecek bir şey.

“Her zaman bowling oynamaya çalışacak, olumlu seçeneği seçecek. Jonny’nin olmaması kesinlikle yıkıcı ama Jonny’nin sahip olduğu yeteneğin yerini alacağımız için çok heyecanlıyım.”

Brook, 12, İngiltere için dört Twenty10 uluslararası forma giydi.

Güney Afrika Lord’s’daki ilk Testi bir vuruş sırası ve 12 koşularla kazandı, sadece İngiltere bir vuruş farkıyla kazanmak için toparlanacak ve 190 Manchester’da üç gün içinde tamamlanan başka bir maçta koşacak.

“Güney Afrika’nın her zaman oyunda kalacağını ve anda kalacağını biliyoruz” dedi Stokes.

“Rab’bin yenilgisini arkamızda bıraktık ve konsantre olduk. Dean (Proteas kaptanı Elgar) ve Güney Afrika takımının burada da aynı şeyi yapacağını biliyorum.

“Bence serinin batması harika Güney Afrika’nın ateş edeceğini biliyorum ama bize sordukları sorulara böyle cevap veriyoruz.”

Engla ikinci XI

Tanıtılan

Zak Crawley, Alex Lees, Ollie Pope , Joe Root, Harry Brook, Ben Stokes (kaptan), Ben Foakes (hafta), Stuart Broad, Jack Leach, Ollie Robinson, James Anderson

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.