Avustralyalı Ben Sawyer Yeni Zelanda Bayan Baş Antrenörü Oldu

avustralyali-ben-sawyer-yeni-zelanda-bayan-bas-antrenoru-oldu

Ben Sawyer Yeni Zelanda kadın kriket takımının koçu oldu© AFP

Avustralyalı Ben Sawyer Pazartesi günü Yeni Zelanda kadın kriket takımının baş antrenörü olarak atandı ve önümüzdeki ay İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları birinci önceliği oldu. 42 yaşındaki Avustralyalı kadın bowling antrenörü olarak üç yıl görev yaptıktan sonra rolü üstleniyor.

Avustralyalı baş antrenör Matthew Mott’un yakın zamanda İngiltere’nin beyaz top kriketindeki adamlarının sorumluluğunu almak için ayrılmasından sonra, ayrılışı dünyanın en iyi takımını daha da tüketiyor.

Shelley Nitschke şu anda Avustralya’nın geçici teknik direktörlüğünü yapıyor, ODI ve Twenty20 dünya şampiyonu kim.

“Bunda çok fazla potansiyel görüyorum White Ferns grubu ve ben, kriketlerini bir sonraki seviyeye taşıyabilmeleri için bu potansiyelden yararlanma konusunda gerçekten iyimser hissediyorum” dedi. Zelanda kaptanı Sophie Devine, Sawyer’ın eski teknik direktör Bob Carter’ın emekli olmasının ardından takım için bir sıfırlamayı temsil ettiğini söyledi. bu deneyim bankasından faydalanabilir ve bir ekip olarak birlikte büyüyebiliriz” dedi.

Tanıtıldı

“Birmingham’da yaklaşan Commonwealth Games kampanyası ve (sonraki) tur Batı Hint Adaları’na gitmek bu konuda gerçekten yardımcı olacaktır — bir grubu bir araya getirmek ve ortak bir amacı paylaşmak için yapılan deplasman turları gibisi yoktur.”

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.