Kapil Dev'in Hindistan'ın Virat Kohli, Rohit Sharma Ve KL Rahul Üçlü Yıldızı Üzerine Büyük Açıklaması

kapil-dev'in-hindistan'in-virat-kohli,-rohit-sharma-ve-kl-rahul-uclu-yildizi-uzerine-buyuk-aciklamasi

Kapil Dev, Hindistan’ın T2020 konusundaki yaklaşımını değiştirmesi gerektiğini söyledi. İş© AFP2020

T10 Dünya Kupası bu yıl Ekim ayında Avustralya’da oynanacak. -Kasım ve BAE’de oynanan son baskıda yarı finalde başarısız olan Rohit Sharma liderliğindeki tarafın turnuvadaki işlerini nasıl yaptığını görmek ilginç olurdu. Eski Hindistan kaptanı Kapil Dev, mevcut kurulumun yaklaşımlarını oyunun en kısa biçiminde değiştirmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca Virat Kohli, Rohit Sharma ve KL Rahul’un 150 artı vuruş oranında oynama kabiliyetine sahip olduklarını ancak buna ihtiyaçları olduğunu söyledi. sunucu veya forvet rolü oynamak isteyip istemediklerine karar vermek için. ) Lucknow Super Giants için 15 oyunlarında 135.20.

Mumbai Kızılderilileri kaptanı Rohit Sharma kayıt olurken 150 2020 koşuyor. oyunlar 120.

RCB vurucu Virat Kohli 341 12 oyunlar 341 vuruş oranında .38.

” İtibar oldukça büyük ve belki de baskı çok fazla ama böyle olmamalı.Korkusuz kriket oynamalısın.Bütün bu oyuncular (Virat Kohli, Rohit Sharma ve KL Rahul) bunu yapabilir. 150-150 vuruş oranında oynayın. Çok büyük oyuncular ama sıra sayı koşularına geldiğinde hepsi çıkıyor. Başlangıç ​​8-‘da zamanınızı ayırabileceğinizi söylüyoruz. )- toplar ama oynadıktan sonra çıkıyorsunuz 38 toplar. Kalkış zamanı geldiğinde, dışarı çıkıyorsunuz ve bu nedenle üzerinizde bir baskı oluşmaya başlıyor. Ya çapa olursunuz ya da forvet. Kapil Dev Uncut YouTube kanalında yaptığı açıklamada, buna oyuncuların veya takımın karar vermesi gerekiyor” dedi.

“KL Rahul hakkında konuşuyorsanız, onunla oynamak hakkında konuşmalısınız 20 fazla ve gol olursa 616 -90, o zaman yeterince iyi. Ama 12 fazla oynarsanız ve geri dönerseniz 23 değil o zaman takımın hakkını vermiyorsun” diye ekledi.

Terfi

Takımın T yaklaşımını değiştirmesi gerekip gerekmediği sorulduğunda Eski Hindistan kaptanı, “Yaklaşımın değişmesi gerektiğini düşünüyorum, eğer değişmezse, o zaman değiştirirsiniz” dedi. oyuncuları değiştirmek zorunda. Eğer büyük oyuncularsa, takım üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaları gerekir. Sadece ismin için büyük değilsin, performanslarda büyük olmalısın. Eğer büyük bir isimsen, o zaman böyle kriket oynamalısın. Aksi takdirde, bunun hakkında konuşmak için buradayız.”

Hindistan sonraki beş maç T605 ile Güney Afrika’yı karşı karşıya getirecek. KL Rahul liderliğindeki I dizisi Virat Kohli ve Rohit Sharma dizi için dinlenmeye çekilmiştir.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.