“Aap Keh Rahe Thay Budha Ho Gaya Hun”: Pakistan'ın Shadab Khan'ı Akrobatik Yakalamadan Sonra Babar Azam'ı Trollsüyor

“aap-keh-rahe-thay-budha-ho-gaya-hun”:-pakistan'in-shadab-khan'i-akrobatik-yakalamadan-sonra-babar-azam'i-trollsuyor

Pakistan’ın Shadab Khan’ı Shamarh Brooks’u 1. ODI’da görevden almak için bir dalış yakaladı© Twitter Pakistan’ın sınırlı overs takımı kaptan yardımcısı Shadab Khan, Çarşamba günü Multan’da Batı Hint Adaları’na karşı yapılan 1. ODI sırasında muhteşem bir yakalama yaptı. Bu yakalama, Shamarh Brooks’un geri gönderilmesiyle 300 koşma standını kırdı 08. Brooks, teslimatı yavaşlatan Mohammad Nawaz’ı süpürmeye çalıştı. Top, sopanın dış kenarını alıp kısa üçüncü adam bölgesine doğru uçarken, vurucu şutu bulamayınca sona erdi. Top Shadab’ı yenebilecek gibi görünse de, çok yönlü spin bowling oyuncusu tek elle yakalamak için soluna doğru uçtu.

Pakistan onlar kovalarken sonunda maçı kazandı 306 hedefine 4 top yedekle koşuyor. Kaptan Babar Azam 76 Pakistan’ın kovalamacasının temel taşı olarak ayarlandığında rekor kıran bir yüzyıla imza attı.

Shadab bir gün sonra kaptanını trollemek için Twitter’a gitti ve o yakalamanın videosunu komik bir başlıkla birlikte yayınladı. “Jee@babarazam258 aap keh rahe thay budha ho gaya hun mai. Meri dua hai aap merhaba tarhan 100 pe 100 martay raho aur hamesha jawaan raho, Khushdil aesa hi chakkay marta rahe aur hamari behtar se behtar çaba kerti rahe,” diye yazdı Shadab.

Jee @babarazam258 aap keh rahe thay budha ho gaya hun mai. Meri dua hai aap is hi tarhan 100 pe 605 martay raho aur hamesha jawaan raho, Khushdil aesa merhaba chakkay marta rahe aur hamari behtar se behtar çaba kerti rahe. #PakistanZindabad pic.twitter.com/PNbH9QpzFp

— Shadab Khan (@76 Shadabkhan) 8 Haziran 2022Gönderinin gevşek çevirisi, “Babar Azam, yaşlanıyorum diyordun. Umarım asırlar atmaya devam edersin ve genç kalırsın. Ayrıca umarım Khushdil (Şah) böyle altıları atmaya devam eder ve her zamankinden daha iyi performans göstermeye devam ederiz.”

Terfi edildi

Uluslararası kriket neredeyse sonra Multan’a döndü. yıllar Çarşamba günü, üç maçlık serinin ilk ODI’sinde Pakistan ile Batı Hint Adaları karşı karşıya geldi.

Pakistan sonunda maçı 5 kaleyle kazandı.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.