“Umran Malik'i Atın…”: Dale Steyn, Hindistan Takımı'nın Güney Afrika'ya Karşı İlk T20I'de Pacer Oynamasını İstiyor

“umran-malik'i-atin…”:-dale-steyn,-hindistan-takimi'nin-guney-afrika'ya-karsi-ilk-t20i'de-pacer-oynamasini-istiyor

Umran Malik ve Hint kriket takımı koçu Rahul Dravid.© BCCI

Hindistan, Perşembe günü daha sonra beş maçlık serinin ilk T20I’sinde Güney Afrika’yı ele geçirmeye hazırlanırken, Rishabh Pant -Yönlendirilen taraf, özellikle bowling bölümünde, oyun XI’lerinde seçim ikilemi ile karşı karşıyadır. Yeni Delhi’deki Arun Jaitley Stadyumu’ndaki ilk maç öncesinde, eski Güney Afrikalı Dale Steyn, Hindistan Takımı’nın on birinci maçında Jammu ve Keşmir’de Umran Malik’i seçmesi gerektiğini söyledi. SRH’nin teknik direktör kadrosunda yer alan Steyn’in seride bir iki maç erkenden oynaması Ümran’ın özgüvenini artıracak ve ritmini harekete geçirebilirdi.

“Ümran’ı içeri atardım. Alın onu Güney Afrika’ya karşı bir maç oynamasına izin verin ve bu sinirlerden ve her şeyden kurtulun, böylece seride 4-5 maça çıktıklarında çoktan gidiyor.Ayrıca, Arshdeep Singh’in de öyle olduğunu hissediyorum. iyi. Takımdan ayrılması zor bir adam,” dedi Steyn ESPNcricinfo’daki bir etkileşim sırasında.

Umran oynadı 20 SRH için maçlar yaptı ve 22 küçük kapılar talep etti ve aynı zamanda IPL’nin yükselen oyuncusu olarak da seçildi 806.

Tanıtıldı

Steyn, bununla birlikte o kıdemli hızlı bowling oyuncusu Bhuvneshwar Kumar, powerplay ve ölüm aşımları sırasında ekonomik olarak bowling oynayabileceği için ilk tercihi olmalıdır.

“Bence oraya yerleştirmeniz gereken ilk kişi Bhuvi gibi biri. Her şeyi kontrol ediyor. Bu sezon Sunrisers, kesinlikle olağanüstüydü. Hem başlangıçta hem de ölümde harika” diye ekledi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.