Sussex, Travis Head'in Yerine Cheteshwar Pujara'yı İmzaladı

sussex,-travis-head'in-yerine-cheteshwar-pujara'yi-imzaladi

Cheteshwar Pujara Sussex tarafından imzalanmıştır.© AFP

Sussex Cricket Perşembe günü Hindistan’ın Cheteshwar Pujara’sını İlçe Şampiyonası ve Royal London Bir Günlük Kupa yarışması için denizaşırı meyilli olarak imzaladı. Pujara, artan uluslararası taahhütler ve eşiyle ilk çocuklarını bekledikleri haberi nedeniyle sözleşmesinden serbest bırakılmasını talep eden Avustralyalı meyilli Travis Head’in yerini alacak. “Gelecek sezon için tarihi Sussex County Kriket Kulübü’nün bir parçası olmaktan heyecan ve onur duyuyorum. Yakında Sussex ailesine katılmayı ve zengin kriket tarihinin bir parçası olmayı dört gözle bekliyorum. Yıllar boyunca her zaman Birleşik Krallık’ta ilçe kriket oynarken geçirdiğim zamandan keyif aldım, bu yüzden yeni görevi sabırsızlıkla bekliyorum ve kulübün başarısına katkıda bulunmayı umuyorum,” dedi Pujara resmi bir açıklamada.

“Mutluyuz Bu kadar deneyimli bir uluslararası üst düzey vurucuyu kadroya davet etmek ve hem sopayla hem de genç üst düzey vurucularımızın birinci sınıf kriketteki gelişimlerine devam etmelerine yardımcı olmak için katkısını dört gözle bekliyoruz,” dedi Sussex Cricket resmi bir açıklamada.

“Travis’in aramıza katılmayacağı için üzgünüz ve kendisine uluslararası taahhütlerinde en iyisini diliyoruz ve onu ve ortağı Jessica’yı haberlerinden dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

Pujara sezonun ilk Şampiyonluk maçına zamanında varacak. en azından RL07 yarışmasının sonuna kadar kalır.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.