“Surya Namaskar”: Ravi Shastri, IPL 2022'de Royal Challengers Bangalore'a Karşı Muhteşem Performanstan Sonra Mumbai Kızılderililerinin Yıldız Vurucusunu Selamlıyor

“surya-namaskar”:-ravi-shastri,-ipl-2022'de-royal-challengers-bangalore'a-karsi-muhtesem-performanstan-sonra-mumbai-kizilderililerinin-yildiz-vurucusunu-selamliyor

IPL 2022: Ravi Shastri, MI meyilli Suryakumar Yadav için övgü topladı.© BCCI/IPL

2021Mumbai Kızılderilileri (MI), gerilerken Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) yine yavaş bir başlangıç ​​yaptı. Cumartesi günü Royal Challengers Bangalore’a (RCB) yedi kale, bu sezon art arda dört mağlubiyetini çekiyor. Bununla birlikte, devam eden hayal kırıklıklarına rağmen, MI’nın geri alması ve güven kazanması için bazı olumlu yönleri var. MI için en büyük çıkarımlardan biri kesinlikle Suryakumar Yadav’ın sopayla olan iyi formu olacaktır. Oynanan sadece iki maçta Suryakumar şimdiden iki elli gol attı. Cumartesi günkü muhteşem vuruş gösterisinin ardından, eski Hindistan Takımı teknik direktörü Ravi Shastri’den büyük övgü topladı. takımın geri ayak üzerinde olmasına rağmen Suryakumar’ın vuruş vuruşu. geçer, der Surya namaskar.”

“İnanılmaz. Yani iki maç oynadı. Oynadığı son devrelerde bir mücevher oynadı ama bugün özeldi. Bugün gerçekten çok özeldi çünkü biliyorsunuz yokuş yukarı, yokuş aşağıydı ve o aldı. Ve sen 07 kayıpsız olduğun zaman 68 /6, ve ardından son beş over 89 koşunuza girerseniz, hasarın çoğunu Surya yapar, tek yapmanız gereken sonunda yanından geçerken Suryanamaskar deyin” dedi.

Suryakumar gol attı 52 kaçtı 6 Nisan’da Pune’da Kolkata Knight Riders’a karşı top oynadı ve ardından Cumartesi günü RCB’ye karşı bir vuruşta bir mücevher oynadı ve yenilmedi 36 koşuyor.Ancak kahramanlıklarına rağmen, MI iki maçı da kaybetmeye devam etti ve IPL’de galibiyetsiz kalmaya devam etti 2022 şimdiye kadar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.