Muhammed Shami'nin Testleri COVID-19 İçin Pozitif Çıktı, Avustralya'ya Karşı T20I Serisi Dışlandı; Umesh Yadav Onu Değiştirmeye Hazır: Rapor

muhammed-shami'nin-testleri-covid-19-icin-pozitif-cikti,-avustralya'ya-karsi-t20i-serisi-dislandi;-umesh-yadav-onu-degistirmeye-hazir:-rapor

Muhammed Shami’nin dosya fotoğrafı.© AFP

Mohammed Shami’nin T10I geri dönüşü, tecrübeli tempolu bowling oyuncusu COVID için pozitif test ettiğinden ertelenecek 19 ve Eylül ayından itibaren Mohali’de başlayan Avustralya serisinin dışında olacak 20. Yedi T’sinin sonuncusunu oynayan kıdemli pacer Umesh Yadav10 Avustralya’ya karşı, kuadriseps yaralanmasından kurtulmuş olan şeylerin şemasına geri döndü. “Evet, Shami COVID-19 pozitif test etti. Ancak semptomlar hafif olduğu için endişelenecek bir şey yok. Ama yapacak. Kıdemli bir BCCI kaynağı anonimlik koşullarıyla ilgili olarak PTI’ye verdiği demeçte, tecritte kalmalı ve negatif test ettiğinde takıma yeniden katılabilecek. Talihsiz bir durum ama hayat böyle” dedi. )Shami’nin iyileşmesinin ne kadar süreceğini düşündüğü sorulduğunda kaynak, Güney Afrika’ya karşı bir sonraki seriye uygun olacağından umutlu görünüyordu.

“Shami’nin lige uygun olmasını bekliyoruz. Güney Afrika’ya karşı bir sonraki seri. Bu serinin başlamasına 10 günler var. O yüzden söyleyebileceğinizden çok daha fazla umutluyuz. ,” dedi.

Ama 35 yaşındaki Umesh’in geri dönüşü bundan başka bir şey değil. Middlesex ile ilçedeki görevi kuadriseps yaralanmasıyla yarıda kaldığı için bu formattaki peri masalı.

IPL’nin müthiş bir ilk ayağını geçirdi 806 KKR için topu büyük bir hızla savurduğunda.

Middlesex için, o Müthiş bir Londra Kraliyet Kupası’na sahipti ve bir beş küçük kapı ve bir dört kapı dahil 7 Liste A maçında 05 küçük kaleler aldı. – küçük kapı taşımacılığı.

Tanıtıldı

“Umesh rehabilitasyonunu yapıyordu Geri döndükten sonra NCA’da ve bir gözyaşı değildi, bu yüzden şimdi iyileşti ve oynamaya hazır,” dedi kaynak.

(Başlık hariç, bu haber NDTV çalışanları tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon beslemesinden yayınlanmıştır.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.