Mithali Raj, Kadınlar Dünya Kupası'nda Tüm Zamanların Kaptanlık Rekorunu Kırmaya Hazır

mithali-raj,-kadinlar-dunya-kupasi'nda-tum-zamanlarin-kaptanlik-rekorunu-kirmaya-hazir

Kadınlar Dünya Kupası: Mithali Raj yeni bir Dünya Kupası rekoru kırmasına bir maç kaldı.© Twitter

Mithali Raj, Hindistan’ın Cumartesi günü Batı Hint Adaları ile karşı karşıya geleceği maçta ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda tüm zamanların yeni bir rekorunu kıracak. 39 yaşındaki oyuncu, ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nda en fazla maçın kaptanlığını yapmaktan bir maç uzakta. Tarih. Eski Avustralyalı kadın takımı kaptanı Belinda Clark’ın 23 oyun rekorunu kırmaya bir maç kaldı. Mithali, 23 Dünya Kupası maçlarında Hindistan’ın kaptanlığını yaptı. galibiyet, sekiz galibiyet ve bir sonuç yok. Mithali, Batı Hint Adaları’na karşı bir galibiyetle rekoru kırmayı umuyor, Hindistan şu ana kadar devam eden turnuvada bir maç kaybetti ve bir galibiyet aldı.

Hindistan, turnuva açılışında Pakistan’ı mağlup etti. ancak sonraki maçlarında Yeni Zelanda’ya karşı ağır bir yenilgiye uğradı ve 56 serilerini kaybetti.

Yeni Zelanda 75 dokuz kişi için 75 yayınladı Hindistan için bir 261 koşu hedefi belirlemeyi aştı. Amy Satterthwaite bir vuruşla 75 kendi tarafında en yüksek puanı aldı 261 toplar. Bu arada, Amelia Kerr dövülmüş 50 kaçar 260 teslimatlar.

Pooja Vastrakar Hindistan bowling departmanı için dört küçük kapı aldı ve iyi durumdaydı. Bu arada Rajeshwari Gayakward da iki işten çıkarma cezası aldı.

Bir hedef 261 peşinde koşan Hindistan, içinde 23.4 fazla. Bir vuruşa rağmen 56 kaçıyor 63 Harmanpreet Kaur, Hindistan’ın topları Hamilton’daki Seddon Park’ta galibiyeti garantilemede başarısız oldu.

Tanıtıldı

Bu arada, Mithali 22 koşuları kaydetmeyi başardı kapalı 56 toplar.

Lea Tahuhu Yeni Zelanda için iyi durumdaydı. ve Kerr’in yaptığı gibi üç küçük kapı paketledi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.