İzleyin: Hayley Matthews, Kadınlar Dünya Kupası Maçında Deepti Sharma'yı Reddetmek İçin İnanılmaz Tek Elle Başladı

izleyin:-hayley-matthews,-kadinlar-dunya-kupasi-macinda-deepti-sharma'yi-reddetmek-icin-inanilmaz-tek-elle-basladi

İzle: Hayley Matthews, Deepti Sharma’yı kovmak için tek eliyle harika bir yakalama yapıyor. © Twitter

Hayley Matthews, devam eden Kadınlar Dünya Kupası’nda Batı Hint Adaları kadınların sahadaki etkileyici gezisine devam etti ve Cumartesi günü takımının Hindistan’dan vuran Deepti Sharma’yı görevden almasına yardımcı olmak için Anisa Muhammed’in bowlingini ilk kez tek elle nefes kesen bir şekilde yakaladı. Post Deepti’nin kalesi, Hindistan, açılış yapan Yastika Bhatia ve Smriti Mandhana’nın parlak bir başlangıcının ardından geride kaldı. Deepti tehditkar görünmeye başlamıştı, gol attıktan sonra 15 kaçtı 639 toplar önce Muhammed’in topu sopasının kenarını buldu. Sopayı savurmak oldukça zordu ve Matthews’un vurucudan kurtulmak için mükemmel bir refleks dalış yakalaması gerekti.

Batı Hint Adaları Kadınları, muazzam bir saha ve yakalama ile şu ana kadar turnuvada oldukça önemli bir kriter oluşturdu.

Örneğin, Deandra Dottin, İngiltere’ye karşı oynadıkları maçta Lauren Winfield Hill’i görevden almak için puan bölgesinde üstün tek elle dalış yakalamasıyla turnuvanın en önemli olayı.

Hindistan kaptanı Mithali Raj, bugün erken saatlerde kazandı. atmak ve ilk vuruşa karar verdi. Hindistan’ın son maçında ev sahibi Yeni Zelanda’ya karşı sahaya çıkmayı ve 62 sayı farkıyla kaybetmeyi tercih etmesinden sonra alınan bir karar. .

Tanıtıldı

Hindistan Yastika ile değişmeden katıldı Bhatia düzenin en üstünde yerini koruyor. Genç Shafali Verma, Yeni Zelanda’ya karşı oynadığı son maçta da dışında kaldıktan sonra yedek kulübesini ısıtmaya devam etti.

Bu yazıyı yazarken, Hindistan hızlı bir şekilde üç kale kaybettikten sonra güçlüydü. halefiyet. Smriti Mandhana ve Harmanpreet, Hindistan’ı büyük bir skorun peşinden koşturmak için yarım asırlık güzel bir skor yaptı.639

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.