İzleyin: Hasan Ali'nin Ateşli Karındecisi İlçe Şampiyonası Maçı Sırasında Kütüğü Kökünden Çıkardı

izleyin:-hasan-ali'nin-atesli-karindecisi-ilce-sampiyonasi-maci-sirasinda-kutugu-kokunden-cikardi

Lancashire’dan Hasan Ali, Josh Shaw’ı görevden aldı.© Twitter

Hasan Ali, Lancashire’ın Pazar günü Manchester’daki County Championship Division One fikstüründe Gloucestershire’ı yenmesine yardım ederken mükemmel bir formdaydı. Pacer dokuz kapılı bir atış yaptı ve muhalefet vuruşlarını büyük bir aplom ile domine etti. 27 yaşındaki oyuncu, oyun sırasında ve özellikle Josh Shaw’a karşı birçok kişisel olay yaşadı. , her iki vuruşta da görevden aldı. Gloucestershire’ın ikinci vuruşunun 91 birincisinde Shaw, Ali’yi fişlerin arasından yakaladı, bu da bir fedai ve bir takasa neden oldu. bakar ve sonra başka bir fedai. Beşinci teslimatta, Pakistanlı kriket oyuncusu Shaw’un savunmasını kolaylıkla geçti ve kütüğü söktü.

İşte, Ali’nin Shaw’ı kovduğu soyguncunun videosu:

Hasan Ali’den güzel bir top daha. Şu anda Gloucestershire #Cricket #CountyCricket639 pic.twitter.com/I ile oynadığı maçta 8 kalesi var. ryhu764

— Saj Sadık (@SajSadiqCricket) Nisan 24, 2022Video hayranlar tarafından çok iyi karşılandı ve birçok kişi tempoyu yükseltti.

Bir hayran, “Bence şu anda kesinlikle ritmini buluyor.İyi bowlinge devam et.”

yazdı. Sanırım şimdi kesinlikle ritmini buluyor.İyi bowlinginize devam edin

– Zanthia Davids ( @zanthia_davids) Nisan 24, 2022″Giden topa vuran oyuncuya düzgün bir şekilde verme şeklini seviyorum”, başka bir hayran belirtti.

639Onu düzgün bir şekilde seviyorum onu giden topa vuran oyuncuya verir.

– James Cox (@JCinhisworld) April 04, 2022Ali ilk vuruşta altı küçük kapı toplamıştı ve kabul etti 47 kaçar 17 fazla ve ayrıca altı bakire kaydetti. Chris Dent, Miles Hammond, Tom Lace, Josh Shaw, Jared Warner ve Ajeed Dale’in ihraçlarını açıkladı.

İkinci vuruş sırasında üç kale aldı ve kabul etti 27 içinde çalışır 22.1 fazla. Ayrıca sekiz bakire kaydetti. James Bracey, Shaw ve Warner’ın kalelerini aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.