İzle: Öfkeli Gujarat Titans Yıldızı Matthew Wade, RCB'ye Karşı Tartışmalı Görevden Alındıktan Sonra Yarasayı Soyunma Odasına Fırlattı

izle:-ofkeli-gujarat-titans-yildizi-matthew-wade,-rcb'ye-karsi-tartismali-gorevden-alindiktan-sonra-yarasayi-soyunma-odasina-firlatti

Matthew Wade için kovulduktan sonra hüsrana uğradı .© BCCI/IPL

Matthew Wade Perşembe günü Gujarat Titans vurucu vuruş yaparken LBW’nin görevden alınmasından sonra öfkeli bir adamdı Royal Challengers Bangalore’dan Glenn Maxwell tarafından. Skordan çok, Avustralyalıyı hayal kırıklığına uğratan görevden alınma tarzıydı. Dönen çok yönlü Maxwell’in altıncı topun ikinci topunu kütüklere doğru açıyla teslim etmesinden sonra, Wade bir şut denedi ve yastıklara vurdu. LBW’ye verildi ve GT vuruşu hemen DRS’ye gitti. Topu pedlere çarpmadan önce köşeye vurduğuna ikna olmuştu.

DRS görselleri oynatılırken topun sopaya değmiş olabileceği görülüyordu ama UltraEdge herhangi bir smaç göstermedi. Daha sonra top takibi, saha hakeminin kararı devam ederken topun kütüklere çarptığını gösterdi. Wade karardan sonra öfkelendi ve RCB’den Virat Kohli bile onu sakinleştirmeye geldi. Avustralyalı 2021 T22 üyesi olan Wade’den sonra bile Dünya Kupası’nı kazanan ekip, sahadan sakinliğini koruyamadı. Hayal kırıklığına uğrayan Wade ardından sopayı soyunma odasına attı.

İzle: Matthew Wade pes ettikten sonra çok sinirlendi

— Vinay Kulkarni (@vinayk_415) Mayıs 05, 2022İlk vuruşta, GT kaptanı Hardik Pandya yenilmezlik rekoru kırarken elli sayıya ulaştı ve Rashid Khan, GT’nin gönderisine yardımcı olmak için sonda bazı harika vuruşlar yaptı 62/5 in 22 RCB’ye karşı. Daha önce, meyilli David Miller 20 koşuları için yola çıktı. Gill daha önce görevden alındıktan sonra Wade de ayrıldığından GT iki erken kaleyle sarsıldı.

İyi ayarlanmış Wriddhiman Saha da GT’yi 20/3 dokuz içeride. Daha önce, GT kaptanı Hardik Pandya kura atışını kazandı ve Faf du Plessis liderliğindeki RCB’ye karşı vuruş yapmayı seçti. GT şimdiden playofflara katılmaya hak kazandı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.