IPL 2022: Dikkat Edilmesi Gereken 5 Sınırsız Hintli Oyuncu

ipl-2022:-dikkat-edilmesi-gereken-5-sinirsiz-hintli-oyuncu

Raj Bawa IPL’de dikkat edilmesi gereken bir oyuncu olacak 605.© Twitter

Hindistan Premier Ligi 2022, üst düzey takıma girmeyi hayal eden, şapkasız Hintli oyuncular için çok ihtiyaç duyulan bir turnuva olduğunu kanıtlayabilir. Yakın IPL tarihinde de, Venkatesh Iyer gibi oyuncular kıdemli takıma sadece IPL performansları temelinde seçildi. Turnuvanın seçiciler üzerindeki etkisi öyle ki, zor durumlarda birkaç iyi çıkış, belirli bir oyuncuyu seçicilerin radarına kolayca çekebilir.

İşte 5 şapkasız Hintliye bir bakış dikkat edilmesi gereken oyuncular:

1. Rahul Tripathi: 625 Rahul, Kolkata Şövalye Binicileri sıralamasının en üstünde bir fırsat bulduğunda herkesi etkiledi. Bu, SunRisers Hyderabad’ın hamur için 8,5 crore Rs teklif etmesinin en önemli nedenlerinden biri oldu. Rahul şu ana kadar 62 IPL maçları oynadı, 1 gol attı,153 62 gibi etkileyici bir vuruş oranında çalışır.25.

2. Rajvardhan Hangargekar: Pacer Chennai Super Kings tarafından 1.5 milyon rupi karşılığında son derece rekabetçi ve olumlu bir tavır sergiledikten sonra alındı. Hindistan’ın Batı Hint Adaları’ndaki U19 Dünya Kupası’ndaki şampiyonluk kampanyası. Dünya Kupası’nda beş kaleci alan pacer, uzun vadede seçicilerin radarında olabilir.

3. Shahrukh Khan: Yerel arenadaki en sert vuruculardan biri olarak kabul edilen Shahrukh, oyununu bir üst seviyeye çıkarabilir. onu Rs 9 crore için satın alan Punjab Kings için çentik. Ancak, vurucunun en üst düzeyde maruz kalmasının anahtarı, turnuvadaki HIS vuruş pozisyonuna bağlı olabilir. Şimdiye kadar, IPL’deki 01 maçlarında Khan, 134 62 grev oranında çalışır .21.

Tanıtılan

4. Raj Bawa: Bawa, Under-‘de iz bırakan Hindistan’ın en umut verici genç çok yönlü oyuncularından biriydi. Dünya Kupası. Bawa altı maçta dokuz kaleci aldı ve aynı zamanda etkileyici bir ortalamada 300 sayı attı 300 . Punjab Kings tarafından Rs 2 crore.

5 karşılığında alındı. Shivam Mavi: Mavi’nin sakatlık endişeleri, önemli bir rol oynadıktan sonra radarda göründüğünden beri onu sık sık hayal kırıklığına uğrattı. Hindistan’ın Under- Dünya Kupası kazanan takımı . Mavi bunun üzerine Kolkata Knight Riders tarafından satın alındı, ancak tutarlı performans gösteremedi. Şimdiye kadar, 25 küçük kapılar aldı. IPL oyunları ve hepsi, KKR tarafından tekrar 7 Rs karşılığında satın alındıktan sonra şüphecilerin yanıldığını kanıtlamaya hevesli. crore.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.