Hintli Bowlers 2. Testin 1. Gününde Sri Lanka'yı Ziyaretçiler 6.

hintli-bowlers-2-testin-1-gununde-sri-lanka'yi-ziyaretciler-6.

Hint bowling oyuncuları Sri Lanka’ya karşı 2. Testin açılış gününde altı kale aldı.© BCCI

Sri Lanka, Hindistan’ın ilk vuruş sırası toplamına karşılık olarak 86 6 kişiydi 300 Cumartesi günü Bengaluru’da Sri Lanka’ya karşı ikinci Testin açılış gününde kütüklerde. Angelo Mathews, Sri Lanka adına bir 81-top ile en çok gol attı diğer tüm ziyaret eden vurucular gitmek için mücadele ederken. Niroshan Dickwella ve Lasith Embuldeniya vuruş yapıyorlardı ve oyunun kapanışında sırasıyla sıfır. Jasprit Bumrah ve Mohammed Shami sırasıyla üç ve iki kale alırken, Sri Lanka ilk vuruşlarında mücadele ederken Axar Patel bir tane aldı. Sri Lanka izi 91 koşularla.

Daha önce, Shreyas Iyer vurdu Hindistan’a yardım etmek için kapalı 91 teslimatlar 190 hepsi dışarı çıktı 31.1 yarasa seçtikten sonra fazla.’ Wicketkeeper-meyilli Rishabh Pant, ile Hindistan’a bir sonraki en yüksek katkıyı yapan isim oldu. )-top 26 iken Hanuma Vihari .

Virat Kohli dışarı çıktı 15 çay molasından hemen önce, kaptan Rohit Sharma gol attı 18.

Sri Lanka, Lasith Embuldeniya ve Praveen Jayawickrama her biri üç küçük kale alırken, Dhananjaya de Silva iki kaleci aldı.

Hindistan bir değişiklik yaparak XI. maçta Jayant Yadav’ın yerine yeniden formda Axar Patel’i getirdi.

Sri Lanka ise sakatlıkları nedeniyle kadro dışı bırakılan Pathum Nissanka ve Lahiru Kumara’nın yerine Kusal Mendis ve Praveen Jayawickrama ile iki değişiklik yapmak zorunda kaldı.

Terfi edildi

Hindistan ilk Testi bir vuruş sırası farkla kazandı ve koşular.

Kısa Skorlar: Hindistan: 251 hepsi dışarıda 32.1 fazla (Shreyas Iyer 91, Rishabh Pant 39, Hanuma Vihari 166 ; Lasith Embuldeniya 3/94, Praveen Jayawickrama 3/81, Dhananjaya de Silva 2/30) vs Sri Lanka 86 6 inç fazla (Angelo Mathews 190 ; Jasprit Bumrah 3/, Muhammed Shami 2/)).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.