Hindistan Vs Afganistan: Asya Kupası, 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

hindistan-vs-afganistan:-asya-kupasi,-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 20. 0 over, Afganistan, hedefini takip ediyor), /8. Hindistan vs Afganistan puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Asya Kupası’nda favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. Asya Kupası, 2022 bugünkü maç, top yorum, Hindistan vs. ile en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin Afganistan, Hindistan – Afganistan canlı skor, Hindistan – Afganistan skor kartı. Asya Kupası heyecanını 2022 Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini ve canlı yayınları takip edebileceğiniz gibi takip edin. platformumuz aracılığıyla kriket skoru.

Virat Kohli MAÇIN OYUNCUSU. Bugün oyunun gidişatına minnettar olduğunu söylüyor. Partnerinin onun ham bir tarafını gördüğünü ekler. Rahat bir insan olarak sisteme geri döndüğünü ve oyundan zevk almaya çalıştığını söyler. Bugünkü vuruşların son birkaç yıldır yaptığı eziyetin birikimi olduğunu paylaşıyor. 60-tek koşularının şaşırtıcı olduğunu kabul ediyor. başarısız olarak görüldü ama kimseyi suçlamıyor. Yarattıklarının egosu olmadığını, şükretme hakkı veya ne kadar kutsanmış olduğunu söylüyor. Antrenör de onu destekledi ve fazla baskı yapmadan vuruş yapmasını söyledi. Önüne pek çok tavsiye geldiğini sanıyor ama yaklaşımı değişmedi. İnsanların fikir sahibi olmaya hakları olduğunu ama kafanın içinde neler olduğunu bilmediklerini söylüyor. Kutsandığını ve yaptığı işten keyif aldığını söyleyerek bitiriyor.

Hindistan kaptanı KL Rahul, büyük bir sakatlıktan sonra geldiğini ve onu bulmanın kolay olmadığını anladığını söylüyor. ritim geri döndü. Hong Kong maçında bir altıya vurduğunda formunu bir şekilde bulduğunu da ekliyor. Sonuçların hayal kırıklığı yarattığını, final oynamayı düşünerek turnuvaya geldiklerini ancak sonuçların istedikleri gibi gitmediğini paylaşıyor. Arkalarına yaslanıp turnuvayı değerlendirmeleri gerektiğini söyler. Vizyonun Dünya Kupası olduğunu ve öğrendiklerinin Dünya Kupası için onlara yardımcı olacağını umarak sözlerini bitiriyor.

Afganistan kaptanı Mohammad Nabi, Pakistan’a karşı oynamanın gerçekten zor olduğunu söylüyor ve şimdi Hindistan’a karşı zordu ve zihinsel olarak hazırlıklı değillerdi. Bugün de ellerinden gelenin en iyisini yaptılar ama Virat Kohli ve KL Rahul Hindistan’a iyi bir başlangıç ​​yaptı ve vuruşlarında erken kaleyi kaybettiler. Bir kaptan olarak evet, turnuvaya iyi bir notla başladıklarını ancak iyi bir notla bitirmediklerini söylüyor.

…Sunum geliyor…

Bhuvneshwar Kumar sohbet etmeye hazır. Sadece doğru alanlarda bowling oynadığını ve sadece onun günü olduğunu söylüyor. Beyaz topun çok fazla sallanmadığını ancak bugün başına geldiğini ve doğru yerlere vurduğunu ekliyor. Beyaz top ile biraz tahmin edilemez olduğunu paylaşıyor. Deepak Chahar’da bir sakatlıktan sonra geliyor, bu yüzden yerleşmek biraz zor. Turnuvada iyi bir konumda olmadıklarını ancak Dünya Kupası’ndan önce bu zorlu maçları oynamanın iyi olduğunu söylüyor.

Afganistan zihinsel ve fiziksel olarak yorgun görünüyordu. Başlangıçta onlardan farklı olarak çok sayıda yakalamayı düşürdüler, bowling hedefine ulaşamadı ve Pakistan’a karşı kayıp hala kafalarındaymış gibi hissettiler. Sopaya cevaben Afganistan, Bhuvneshwar Kumar’ın bazı kaliteli bowlingine karşı hiçbir cevabı yoktu. Powerplay’de taraflarının yarısını kaybettiler ve bundan sonrası sadece formalitelerdi. İbrahim Zadran bu maçın tek pozitifiydi ve elli sayı attı. İki büyük takıma karşı arka arkaya maçlar oynamak onlar için her zaman zor olacaktı ama bundan daha fazlası Pakistan’a karşı kaybetmekti.

Hindistan’dan klinik bir performans ve onlar sona erdi. Asya Kupası, 2022 zirvede. Onlardan mükemmel bir performans. Formlarını geri almak için birkaç oyuncuya ihtiyaçları vardı ve hepsi fırsatı yakaladı. KL Rahul elli sayı atarken koşularla geri döndü. Virat Kohli nihayet bakireliğini ve 71st yüzyılı golü attı. büyük puan. Topla birlikte, beş-fer alan Bhuvneshwar Kumar’ın tecrübesiydi. Yeteneği muhalefeti etkisiz hale getirmeye yetti. Hindistan’dan profesyonel bir performans ve kampanyalarını olumlu bir notla bitiriyorlar.

19.6 fazla (0 Koşu) oyunu bitir! Bu dolu ve dışarısı kapalı, kapaklara çarpıyor. Hindistan 73 koşuyla kazandı.

.5 fazla (2 Koşu) Çok dolu ve dışarıda. Zadran, birkaç tur için üst kapağın üzerinde sürüyor.16.4 fazla (2 Koşu) Ortada tekrar kısa . Zadran, iki kişilik uzun ve derin orta küçük kapı arasındaki boşluğu çekiyor.18.3 fazla (6 Tur) ALTI ! Karthik kısa ve dışarıda bırakır. Zadran geride kalıyor ve bir biggie için dümdüz yere vuruyor.

16.2 fazla (6 koşu) ALTI! İbrahim Zadran’a elli! Bu dolu ve ortada. Zadran yer açar ve onu bir biggie için derin bir orta kapıdan yukarı kaldırır.

16.1 fazla (2 Koşu) Daha düz ve aşağı bacak. Zadran, bağlantıyı kurarken sopasını çeker ve kaybeder.

Dinesh Karthik finali bitirmek için.

.6 fazla (0 Çalıştır) Tam uzunluk, açıktan kapalıya. Fareed Ahmad, kalenin ortasına kadar zorluyor ve tek bir tane bile çalıştırmıyorlar.

18.5 fazla (0 Koşu) Daha dolgun uzunluk, orta kısım civarında. Fareed Ahmad arka ayağa gidiyor ve kısa orta kapıya doğru vuruyor.16.4 fazla (1 Koşu) Fuller uzunluk, orta civarında. İbrahim Zadran yer açar ve bir single için derin cover’a doğru oynar.

15.3 fazla (1 Koşu) Tam uzunluk, dışarıda kapalı. Fareed Ahmad arka ayağa gidiyor ve arkadaki kare ayağa doğru bir iç kenar elde ediyor.18.2 fazla (1 Koşu) Daha uzun, dışarıda. İbrahim Zadran arka ayağını derin örtüye doğru keser.

.1 over (2 Run) Daha uzun, dışarıda kapalı . İbrahim Zadran bir çift için derin kapak için oynuyor.15.6 fazla (0 Koşu) Bir karambol topu, pedler. Ahmad fiske atıyor gibi görünüyor ama kaçırıyor gibi görünüyor. Top, atlayan Pant’in sağına doğru atıyor ama bu, pedlerden çıkmış gibi görünüyordu.

.6 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha dolgun ve bacakta olta atma. Ahmed filmini kaçırıyor.

.5 fazla (0 Koşu) Daha düz ve ortada. Ahmed bacak tarafında savuruyor.

17.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! KERESTE! Ashwin bir küçük kapı ile biter! Mujeeb Ur Rahman pistten iniyor ve kendini york, bu ortada. Mujeeb Ur Rahman ıskalar ve sopasının altına girer ve kütüklere çarpar.

09.3 fazla (4 koşu) DÖRT! Mujeeb Ur Rahman harika bir şut oynuyor! Bu daha düz ve bacak tarafında. Mujeeb Ur Rahman, bir sınır için kapakların üzerinden ters vuruşlu şutu oynuyor.

00.3 fazla (1 Koşu) Geniş! Birini bacak tarafından aşağı kaydırır ve Mujeeb Ur Rahman onu yalnız bırakır..2 fazla (1 Koşu) Bu sefer boşluğu bulur ve bir tek ile diğer uca geçer.

.1 fazla (0 Koşu) Daha düz ve ortada. Zadran kapaklara yumruk atıyor.

15.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Dışarıda, yalnız kaldı.16.6 fazla (1 Koşu) Tam uzunluk, açık kapalı. İbrahim Zadran, bir single için derin cover’a kadar oynuyor..5 fazla (1 Koşu) Boy kısa , kütüklerin üzerine. Mujeeb Ur Rahman bir single için long off oynuyor..4 fazla (1 Koşu) Tam uzunluk, açık kapalı. İbrahim Zadran onu melon oyuncunun kafasına kaldırıyor ve uzun vuruşa doğru tek vuruş yapıyor.

13.3 fazla (0 Koşu) Tanrı boyunda, dışarıda. İbrahim Zadran onu korumaya çalışıyor ama ıskalıyor.

13.2 fazla (4 Tur) DÖRT! Bu kısaydı, dışarıda. İbrahim Zadran kendine yer açar ve bir sınır için orta sahayı geçer.

09.1 fazla (0 Koşu ) Tam uzunluk, açık kapalı. İbrahim Zadran kaçmadan sipere doğru oynuyor.

.6 fazla (0 Koşu) Dışarıda kapalı, dönüş içinde. Mujeeb Ur Rahman onu geri noktaya yönlendirir.

15.5 fazla (6 Tur) ALTI! BANG! Döngüsel bir top, dolu ve kapalı. Mujeeb Ur Rahman raydan aşağı iniyor ve altı için uzun süre roket atıyor.

.4 fazla ( 0 Run) Dolu ve kapalı, Mujeeb Ur Rahman onu yumrukluyor.

.3 fazla (0 Koş) Orta sahada havaya fırladı ve top dönüyor. Mujeeb Ur Rahman defans yapıyor gibi görünüyor, ancak pedlere bir iç avantaj sağlıyor ve top kapalı direğe çarpmaya çok yakındı. .2 fazla (0 Run) Etrafında kapalı, noktaya itildi.

.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Güzel oynadı! Yukarı atılmış, kapalı. Mujeeb Ur Rahman tersten vuruyor ve bir sınır çiziyor.

Kibrit Raporlar

Bu yazıda bahsedilen konular

143955143955

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.