“Hayatımın Geri Kalanı İçin Hatırlayacağım”: Hindistan'ı İngiltere'ye Karşı Seri Kazanmaya Yönlendirdikten Sonra Rishabh Pantolonu

“hayatimin-geri-kalani-icin-hatirlayacagim”:-hindistan'i-ingiltere'ye-karsi-seri-kazanmaya-yonlendirdikten-sonra-rishabh-pantolonu

Hindistan’ın İngiltere’ye karşı galibiyetinden sonra Rishabh Pant.© AFP

Hindistan kaptanı Rohit Sharma Pazar günü, kanatlarda bekleyen “bazı sağlam adamlar” olduğunu kabul etti, ancak ekibinin ilerlemeye daha fazla ihtiyacı olacağını söyledi. Seriyi belirleyen üçüncü ODI’yi kazanmayı ve lastiği talep etmeyi 260 kovalayan Hindistan, elindeki beş kaleyle ve hedefine ulaştı. Rishabh Pant’ın formattaki ilk yüzyılı ve Hardik Pandya’nın çok yönlü kahramanlıkları sayesinde boş toplar. Hintli kaptan, takımın yedek kulübesine odaklanmaya çalışacağını söyledi.

“Yanımda oturan ve maç kazanmayı bekleyen sağlam adamlarımız var. o yedek kulübesini oluştur (T07 Dünya Kupası’nın önünde).

” Yaralanmaların olması kaçınılmazdır, iş yükünü yönetmek zorundadır, bu nedenle yedek kulübesi gücü oluşturmanız gerekir. Rohit, maç sonrası sunum töreninde yaptığı açıklamada, Batı Hint Adaları’nda fırsatlarını yakalayacak sağlam adamlar var” dedi. Buraya geldik, grup olarak beyaz topta bir şeyler başarmak istedik ve başardık. İlerlemek için geliştirmemiz gereken şeyler var, ancak bu çabadan memnunuz.” Hindistan böylece COVID nedeniyle ertelenen yeniden planlanmış beşinci Testi kaybettikten sonra her iki beyaz top serisini de kazandı.

“Buraya geldi, beyaz topta grup olarak bir şeyler başarmak istedim. Geçen sefer buradaydık ve dövüldük, bunu hatırlıyorum. Gelip maç kazanmak için kolay bir yer değil.” Vuruş yapmak için iyi bir sahaydı, ancak İngiltere bundan faydalanamadı ve Hindistan’ın en iyi derecesi bile sol kol denizci Reece Topley’e karşı çöktü. Ancak Pant ve Hardik ikilisi, maçı garantiledi. Turistler galip geldi ve kaptan genç yıldızlarına övgüler yağdırdı.

“İyi bir atıştı, ancak küçük kapıları önceden kaybedersek bunun kolay olmayacağını anlıyoruz. Olumlu tarafı, bu adamlar orta sahalarda fazla vuruş yapmadılar. Bugün bunu Hardik ve Rishabh ile gördük. Hiçbir noktada paniklediklerini hissetmedik.

“Kendilerini desteklediler ve kriket şutları oynadılar,” dedi Rohit.

Rohit, üst- Kendisini de içeren düzen, kötü vuruşlar yaptı.

“Dürüst olmak gerekirse, kalede pek bir şey yoktu. Pek iyi olmayan şutlar oynadık. Yine de o adamların arkasında ( Virat Kohli ve Shikhar Dhawan) iyi çıkış yaptı.(Bu) partiye üst sıraların gelmediği dizilerden biriydi.

“Söyleyecek başka bir şeyim yok çünkü ben takıma getirdikleri kaliteyi biliyorlar.” 4/25 kariyerinin en iyi rakamlarını yakalayan serinin adamı Hardik parıldamanın yanı sıra 71, küçük kapıları topladığı sürece altıda vurulmaktan çekinmediğini söyledi. , kısa topla da başarıyı tattı. “Kısa topları severim. İnsanların beni ele geçirmesini düşünme. Beni oyuna getiriyor. Bir kaleci alabilirsem, altı altı için vurulmayı da dert etme.

“Her zaman bir melon olarak utanmaz olduğumu hissediyorum.

Pant ile ilgili olarak, “Hepimiz onun ne kadar yetenekli olduğunu biliyoruz. Sonunda bugün durumu oynuyordu. Ortaklık bizim için oyunu değiştirdi. Bitirme şekli” dedi. oyun da özeldi.” 300-topu 806 için Maçın Adamı seçilen Pant , hayatının geri kalanında ilk ODI yüzünü hatırlayacağını umuyordu.

“Umarım (bu vuruşu) hayatımın geri kalanında hatırlarım. Vuruş yaparken tek bir topa odaklanıyordum. Takımınız baskı altındayken ve siz böyle vurduğunuzda… Yapmak istediğim bir şey,” Pant, içeri giren 25 iki kişilik, dedi.

Tanıtılan

İngiltere kaptanı Jos Buttler, takımının yaz boyunca iyi bir vuruş yapmadığını söyledi.

“Kısa mesafe olduğumuzu sanıyordum. İyi bir başlangıç ​​gerekiyordu. Buttler, “Bütün yaz boyunca şimdiye kadar elimizden gelenin en iyisini yapmadık” dedi.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.