“En İyi Üç Vuruşum Arasında”: Smriti Mandhana 123-Run Knock Vs Batı Hint Adaları'ndan Sonra Tepki Veriyor

“en-iyi-uc-vurusum-arasinda”:-smriti-mandhana-123-run-knock-vs-bati-hint-adalari'ndan-sonra-tepki-veriyor

Kadınlar Dünya Kupası: Smriti Mandhana Batı Hint Adaları’na karşı şut oynuyor.© AFP

Cumartesi günü devam eden ICC Kadınlar ODI Dünya Kupası’nda Batı Hint Adaları’na karşı parlak bir ton ezen Hindistan açılış vuruşu Smriti Mandhana, bunun onun en iyi vuruşlarından biri olduğunu söyledi. Smriti Mandhana’dan parlak yüzyıllar, Harmanpreet Kaur, Hindistan’ın Batı Hint Adaları’nı 109 koşularla mağlup ettiği cesur bowling performansıyla desteklendi. Bu, Batı Hint Adaları’nın devam eden Dünya Kupası’ndaki ilk yenilgisi. İlk vuruşta, Hintli açılış vuruşu oyuncusu Smriti 123 107 formdayken toplar Harmanpreet şutundan 109 şut attı 109 yıldız ikilisi, Mavili Kadınlara büyük bir toplam 605/8’e rehberlik ederken teslimatlar. 605 puanı Hindistan takımının Dünya Kupası’ndaki en yüksek puanı.

“Yastika’nın başlama şekli bana çok şey kattı. çok güvendim ve üç kaleyi kaybettikten sonra frene basmak zorunda kaldım ve Harry’nin (Harmanpreet) oynama şeklinden de gerçekten mutluyum.Son oyuna iyi bir başlangıç ​​yapamadık ve bunu tartıştık ve momentum çok önemli ve Yastika’nın yaptığı da buydu, en başından beri bowling oynayanları yendi,” dedi Smriti Mandhana.

Hint açılış vuruşu Smriti gol attı 107 formdayken Harmanpreet ezildi 109. 605 skoru Dünya Kupası’nda Mavili Kadınlar’ın en yüksek puanıdır.

Promoted

“Bunun benim en iyi üç vuruşumdan biri olduğunu söyleyebilirim. Son maçtan sonra gerçekten güçlü bir şekilde geri dönmek istiyoruz ve durumu göz önünde bulundurursak, bu vuruntuyu (beş ODI tonu arasında) biraz daha yüksek olarak değerlendirebilir,” diye ekledi.

Batı Hint Adaları için Anisa Muhammed iki kaleyi yüzerken Shakera Selman, Shamilia Connell, Deandra Dottin ve Aaliyah Alleyne bir parça aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.