Delhi Capitals Vs Rajasthan Royals Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

delhi-capitals-vs-rajasthan-royals-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 18.0 fazla, Rajasthan Royals 222/2. Delhi Capitals vs Rajasthan Royals puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. Hindistan Premier Ligi’nde en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin 200 bugün maç, top yorum, Delhi Capitals – Rajasthan Royals, Delhi Capitals – Rajasthan Royals canlı skor, Delhi Capitals – Rajasthan Royals puan kartı. Hindistan Premier Ligi’nin 209 heyecanını Sports’ta takip edin. NDTV.com olarak canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorlarını platformumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

… THE RUN CHASE …

Şimdi hedef büyük, kale düz ama Delhi güçlü bir bowling saldırısına karşı gerçekten iyi vuruş yapmak zorunda. Bunu kovalamak istiyorlarsa Buttler’la eşleşecek birine ihtiyaçları olacak. Bunu yapabilirler mi?

Devdutt Padikkal sohbete geldi. Wankhede’nin vurmak için iyi bir kapısı olduğunu ve sadece ritme girmeleri gerektiğini söylüyor. Hedeflemeleri gereken bowling oyuncularını tanıdıklarını ve koşulara geri dönmekten mutlu olduklarını ekliyor. Hissediyor 116-190 gibi iyi bir toplam ve savunulabilir bir toplam gibi geliyor. Şakalar ve hatta Buttler’a, vuruş yapmak bu kadar kolay mı diye sorduğunu söylüyor.

Delhi bowling oyuncuları, son maçta harika bir çıkış yaptıktan sonra, bu oyunda temizlikçilere götürüldü. Tüm bowling oyuncularının Rajasthan vurucularından gelen katliama verecek cevabı yoktu. Ancak, Thakur’a neden tam kotasının verilmediğinden emin değilim. İki iyi over yaptı ama sonunda sadece 3 bowling oynadı. Genel olarak, Delhi sadece topla değil, sahada da kötüydü. Ateşli bir vuruş dizilişleri var ve bunu kovalamak için iyi ve gerçekten yetenekliler.

Vuruşlara yerleştirildikten sonra, her iki açıcı da ilk periyodu top olduğunda gerçekten iyi oynadı. etrafında dolanmak. Gözlerini içeri soktuklarında, bowling oynayanlarla oynuyorlardı. Sınırlara yağmur yağıyordu. İkili bir 98-artı çalışma standı. Devdutt Padikkal düştü ama Buttler devam etti ve bir ton daha kalktı. Samson da açılışların iyi çalışmasına devam etti ve parlak bir kamera hücresi oynadı. Rajasthan sahip oldukları toplamdan çok memnun olacak.

Bu adam ne kadar iyi? Jos Buttler ne kadar iyi? Nasıl bir sezon geçiriyor, arka arkaya tonlarca ve Rajasthan’ın neden devasa bir toplamla sona erdiğinin nedeni yine o. Bu baskıda şimdiye kadarki en yüksek toplam!.6 fazla (6 Koşu) ALTI! Vuruşları bitirmek için maksimum! Tam bir atış, bacaklarda kolay. Samson bileklerini yüksekte ve bir biggie için orta kapıdan cömertçe uzatıyor. Rajasthan 2 için 222 biter. .5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Sinirli! Uzun bir top, dışarıda. Samson kesiyor gibi görünüyor, ancak kısa üçüncü adam için alt kenarı alıyor, burada saha oyuncusu topun üzerinden atlıyor.

.4 over (1 Run) Ortada düşük bir tam atış. Hetmyer, bir tek için derin küçük kapıya çekiyor.

.3 over (1 Run) Tam top, çaprazlama. Samson orta kapıya kadar vuruyor. Bir tek.

.3 fazla (1 Koş) Geniş! Yine dolu, dışarıda, tramvay hattının üzerinden meyilli.

.2 fazla ( 4 Koşu) DÖRT! Patlama! Çok dolu ve dışarıda. Samson, bir sınır için can atıyor.

15.1 over (2 Run) Tam top, dışarıda kapalı. Samson büyük görünüyor ama havada kesiyor ve kaplıyor. Derin siper oyuncusu ileri hücum eder, ancak bir sıçrama ile toplar. Bir tükenme şansı var ama Hetmyer içeride. İki koşu.10.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Dışarısı dolu ve geniş açı yapıyor. Samson sallanıyor ve ıskalıyor.

Shimron Hetmyer şimdi vuruş yapmak için dışarı çıkıyor. Ayrıca, Shardul Thakur vuruş vuruşlarının finalini oynamak için geri dönüyor.10.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Bu sezonun en eğlenceli devrelerinden birinin sonu! Bacakta tam bir atış. Buttler ön bacağını temizliyor ve Warner’ın götürdüğü yere doğru uzunlamasına vuruyor. Jos Buttler geri dönerken ayakta alkışlandı. Açıcıdan harika vuruş.

10.5 over (2 Run) Dolu top, ortada. Buttler altına giriyor ve sol ayağını dışarı çıkaran ancak durduramayan Rahman’a vuruyor. Rovman Powell uzun mesafeden sağına koşuyor, ayağının yanında duruyor ve birkaç koşuyu kurtarıyor. Hakem kontrol ediyor ama sadece iki koşuyor.

.4 fazla (1 Koşu) Tam ve açık. Sanju, tek kişilik kalenin ortasına vuruyor. 200 yukarı!

.3 fazla (1 Koşu) Bir yorklu, açık kapalı, tek kişilik kapaklara itildi..2 fazla (6 Tur) ALTI! Geniş, dolu ve dışarısı kapalı. Buttler sert savuruyor, orta yapmıyor ama bu onun gücü, bu da topu sıçrayan uzun saha oyuncusunun üzerinden sonuna kadar gitmesini sağlıyor.

.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Düşük tam atış ve ortada. Buttler, bir sınır için derin kare bacağa vuruyor. Baştan sona iyi bir başlangıç.

.6 fazla (0 Koşu) İPTAL! Khaleel Ahmed’den bir Dolly! Düşen bundan daha kolay bir yakalama hatırlamıyorum. Kısa ve ortada. Samson çekecek gibi görünüyor ama tamamen yanlış zamanlıyor. Top, Khaleel Ahmed’den çok uzakta değil, bacak tarafında oynuyor! koşar ve yanına bir bakıcısı vardır ama öğle yemeği için tereyağı ve ekmek yemiştir. Ellerinde hala tereyağı var ve düşürüyor..5 fazla (6 Koşu) ALTI! Bütün yol! Daha dolgun top, dışarıda. Samson sert vuruyor, ek yerinden daha fazla çıkıyor, en fazla kapalı tarafta karenin arkasına kadar. Burada kısa kare sınırları.

.4 fazla (4 Tur) DÖRT! Samson zaten 5. viteste! Dolu ama dışarıda, Samson bir sınır için siperleri parçalıyor.

.4 fazla (1 Koşu) Geniş! Samson kırış yerinde ayaklarını sürüyerek bu dolu topun dışına doğru rampa yapmaya çalışıyor. O kaçırır ve bir geniş verilir.

.3 fazla (6 Koşu) ALTI! ÇEKİCİ! Tam bir atış, kapalı. Samson geride kalıyor ve bir biggie için onu uzun süre yumrukluyor.

.2 fazla (4 Tur) DÖRT! Biraz gecikme ve katliamla geri döndük! Daha dolgun top, dışarıda. Samson, bir sınır için onu siperlerden geçirir. Biraz genişlik ve o bundan en iyi şekilde yararlanıyor.

Oyunda hafif bir duraklama! Sanju Samson, atış yapmaya çalışırken miğferine vuruldu. Fizikçi onu kontrol etmek için orada. O iyi görünüyor ve devam etmeye hazırız!

.1 over (0 Run) Ortada dolu bir top. Samson yer açar ve onu yakalamaya çalışır ama her yerinde oynar. Tamamen yanlış anlıyor ve sonunda kaska vuruluyor..6 over (1 Run) Tam atış, dışarıda kapalı. Samson bir koşu için derin bir noktaya kadar çalışıyor..5 over (1 Run) Gerçekten iyi bowling oynadı! Parmak uçlarında tam bir top. Buttler, bir tek için küçük kapıya kadar kazıyor..4 over (1 Run) Ortada, bir tekli için derin orta küçük kapıya çekildi.

.3 fazla (4 Koşu) DÖRT! Yüzsüz! Kısa ve açık. Samson geriye yaslanıyor ve üst sınır için kısa üçüncü adam üzerinden kesiyor.

.2 fazla (1 Koşu) Tam bir atış, açık kapalı, uzuna itti bir single için kapalı. .1 fazla (1 Koşu) Kısa ve ortada. Samson çekiyor gibi görünüyor, ancak topun güvenli bir şekilde düştüğü yerde bir üst kenar elde ediyor. Bir tek. Sadece Buttler’a saldırın, şimdi mantra bu.

.6 fazla (0 Koşu) Daha dolgun top, dışarıda kapalı. Buttler onu uzaklaştırmak istiyor ama ıskalıyor. Ahmed’den hala iyi bir gündü..5 fazla (2 Koşu) JOS BUTTLER İÇİN YÜZYIL! Kilometre taşına ulaştığında orada sevinçten zıplar. Ne vuruş sırası, ne oyuncu! Bu pedlerin üzerinde, bir destek için derin kapının ortasına hafifçe vuruyor. Kaskı çıkarır ve kollarını uzatır. Wankhede, vuruşu takdir ederken kükrüyor.

.4 fazla (1 Koşu) Tam ve dış saha kapalı. Samson, bir single için derin kapak için çalışır. Ayakta duran Jos Buttler’a vurun 89..3 fazla (0 Koşu) Yine mükemmel teslimat! Neredeyse bir york, ortada. Samson, kırışıklığını biraz aştığı için kütüklere vurmak için şekil veren Ahmed’e geri deliyor.

.2 fazla (0 Koşu) Çok dolu ve şekilleniyor. Samson savunmak için sopasını indiriyor.

Stratejik kırılma! Delhi şimdilik rahat bir nefes alabilir! Onların bowling oyuncuları temizlikçilere götürüldü ama sonunda açılış standını kırmayı başardılar. Rajasthan şimdilik sıkıca sürücü koltuğunda. Jos Buttler başka bir dönüm noktasına yaklaşıyor. Yüzlerce gol atmadan duramıyor. Ayrıca, Sanju Samson şimdi vuruş yapmak için çıkıyor..1 fazla (0 Koşma) ÇIKIŞ! LBW! Ortada olta atan tam bir top. Padikkal fiske atıyor gibi görünüyor ama ıskalıyor ve pedlere çarpıyor. Ahmed kutlamasıyla kaçıyor ama hakem parmağını aşağıda tuttuğu için onu eğlendirmiyor. Ahmed hemen Pant’tan onu yukarı çıkarmasını ister. UltraEdge orada yarasa göstermiyor. Top Takibi üç kırmızıyı gösteriyor ve sonunda Khaleel bir ilerleme kaydediyor. İki ses vardı ama Khaleel itirazında kararlıydı ve küçük kapı aldı. Delhi artık koşu akışına bir sınır koyabilir mi? Bir mamut standı 99 kırılmış, bozulmuş. 102141Maç Raporları102141Bu bölümde bahsedilen konular makale

Leave a Reply

Your email address will not be published.