Delhi Capitals Vs Kolkata Knight Riders: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

delhi-capitals-vs-kolkata-knight-riders:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 19.0 fazladan sonra, Delhi Başkentleri, 123, 123/6 . Delhi Capitals – Kalküta Knight Riders skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün maç, top yorum, Delhi Capitals vs Kolkata Knight Riders, Delhi ile en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin Capitals – Kalküta Knight Riders canlı skoru, Delhi Capitals – Kalküta Knight Riders skor kartı. Hindistan Premier Ligi heyecanını 102856 Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorlarını platformumuz üzerinden takip edin.

Rovman Powell (33 kapalı toplar) hızlı bir sohbet için gelir. Batı Hintli, planın oyunu bitirmek olduğunu paylaşarak başlıyor 19bir yarı zamanlı tarafından boğulduğu için bitti ve Shardul Thakur ile konuşma buydu. İyi bir küçük kapı olduğunu ve fazla dönmediğini paylaşıyor. Sadece yeteneklerine güvendiğini söylüyor. Yarı yolda erken küçük kapıları kaybetmezlerse ivmeyi koruyacaklarını bildiklerini belirtiyor. Powell ayrıca formunun iyi olduğunu ve kendine güvenmeye devam ettiğini söylüyor. Pek çok üssün kapatıldığını ve parkta çok rekabetçi bir ekip kurduklarını belirtiyor.

Kalküta kaptanı Shreyas Iyer, çok yavaş başladıklarını ve sonra kaybettiklerini söylüyor. birkaç küçük kapı. Küçük kapının yavaş olduğundan ve birkaç koşuyla yetersiz kaldıklarından bahseder. Hiçbir mazeret olmadığını ve geriye dönüp nerede yanlış yaptıklarını değerlendirmeleri gerektiğini de ekliyor. Çok fazla parçalama ve değişim olduğunu ve doğru kombinasyonu bulamadıklarını söyler. Sahip olduklarına bağlı kalmaları ve korkusuz bir kriket oynamaları gerektiğinden bahseder. Ayrıca kalan maçlarda yüreklerini ortaya koymaları gerektiğini söylüyor. Umesh Yadav’ı bowling performansından dolayı övüyor ve bu sezonki performansından memnun.

Sadece sopayla değil, Delhi de topla neredeyse karıştı. Chetan Sakariya ve Kuldeep Yadav kendi kotalarını tamamlamadılar ve yarı zamanlı çalışan Lalit Yadav’a ölümde bir puan verildi. 14 koşuları için gittiği ve teslim ettiği için bu neredeyse onlara mal oldu. arka uçta Kalküta’ya ivme. Kovalamaca Delhi’nin lehine gitmeseydi, bu büyük bir tartışma konusu olacaktı. Hala takım toplantısında olacak. Sunum için bizi izlemeye devam edin…

Kredi, sonuna kadar savaşmak için Kalküta’ya gitmeli. Geri dönüş yaptıktan sonra Axar Patel’in hızlı vuruşu onları incitti. Uygun bir beşinci melon olmaması da maliyetli oldu. Kovalamaca yaklaştığında, Andre Russell ve Venkatesh Iyer kolay koşular hediye etti ve Delhi sonunda hapisten çıktı.

İki hızlı kaleyi topladıkları için Kalküta için mükemmel bir başlangıçtı. . David Warner ve onun 65 tarafından yönetilen Lalit Yadav ile ittifakının varlığı, momentumu geri aldı. Delhi’nin lütfu. Bu ortaklıktan sonra, 6 civarında istenen oran ile basit bir kovalamaca oldular. David Warner’ın küçük kapısı bir çöküşe yol açtı ve onlar 41/2’den ‘ya kaydılar) /5 kısa sürede.

Delhi sonunda zafere ulaştı ama mecbur kaldılar. hedefe ulaşmak için çok terle. Neredeyse bir köstebek yuvasından bir dağ yaptı. Rovman Powell bir kez daha bu takımdaki değerini gösterdi ve bir değişiklik için bu sefer Delhi’nin çizgiyi geçmesine yardım etti. Bu şimdi Kalküta’nın üst üste beşinci kaybı ve namlunun dibine bakıyorlar.18.6 fazla (6 Tur) ALTI! Rovman Powell kazanan koşuları vuruyor. Yukarı fırlamış, dolgun ve ayaklı. Powell ön bacağını temizliyor ve maksimumda uzun süre çalıştırıyor. Delhi 4 kaleyle kazandı.

.5 over (1 Run) Thakur bu uzunluktaki topu keserken alınan bir tek derin nokta.

16.4 fazla (0 Koşu) Dört yap! Yüzer ve havalanır, Thakur küçük kapının ortasına bileklerini sokar.16.3 fazla (0 Koşu) Daha düz ve dışarıda. Thakur arabayı sürüyor gibi görünse de dışarıdan bir noktayı işaret ediyor. Arka arkaya üç nokta!

18.2 fazla (0 Run) Daha hızlı, daha dolgun ve ortada. Shardul onu orta kapıya tıkıyor.

18.1 over (0 Run) Shreyas Iyer kendini hücumda tanıttı. Etrafında fırlatılmış bir teslimat sunuyor. Thakur onu koruma altına alır. İyi sahalar.14.6 over (1 Run) Ortada, tek bir kare ayağına vuruyor. Şimdi 4 koşuya ihtiyaç var.14.5 over (1 Run) Pedlere açı verme, bir kez daha kare bacağa fiske attı.

.5 (1 Koşu) Geniş! Uzunluk top, bacak tarafına döküldü. Powell bakışlarını kaçırıyor. Delhi şimdi büyük bir vuruş uzakta.17.4 fazla (6 Tur) ALTI! Rovman Powell’ın acelesi var! Bir uzunlukta kısa ve kapalı. Powell, maksimum için kare bacak üzerinde kaslar. 7 şimdi gerekli. Bu oyunda kendi başına bitirebilir mi?

14.3 fazla (1 Koşu) Bir boyda ve ortada. Thakur onu tek bir kare bacak için derinleştiriyor.14.2 fazla (0 Koşu) Bir uzunlukta, dışarıda, bu bir kayarak geçer. Thakur tam kanlı bir çekiş için gidiyor ama ıskalıyor.14.1 over (2 Run) Uzunluk top, dışarıda kapalı. Thakur onu iyice siper alır ve ikinci tur için oldukça kolay bir şekilde geri döner.Tim Southee (3-0-

-0) son vuruşunu yapmak için.

.6 fazla (1 Koşu) Daha dolgun ve ayaklı, tek tek uzunlamasına itilir. 14 üzerinden geliyor. 16 şimdi gerekli..5 over (1 Run) Pedlerde, bacak tarafında kare arkasına birer vuruş yapılır.

).4 fazla (4 koşu) DÖRT! Sinirli! Boyu kısa, orta ve bacakta, Powell çekme vuruşu yapıyor ve üst kenardan uçuyor. Kısa ince bacağı yener ve çiti bulur.

15.3 fazla (1 Koşu) Havada ama düşüyor güvenli bir şekilde! Bacak tarafında aşağı doğru açılan tam bir atış. Thakur, yarasanın yüzünü çok erken kapatır ve bir üst kenar alır. Top havada gider ve boş küçük kapı ortası bölgesine güvenli bir şekilde düşer.

14.2 over (1 Run) Yine dolu, dışarısı geniş. Powell uzanıyor ve tek kişilik örtünün üzerine atıyor.

.1 fazla (6 Tur) ALTI! Saha oyuncusunu temizliyor! Daha dolgun top, ortada. Powell çizgiyi aşıyor ve bir biggie için uzun bir yol kat ediyor.

Venkatesh Iyer birincisi.

.6 fazla (0 Koşu) Düz kütükler üzerinde. Thakur sağlam bir şekilde savunuyor. 19 gerekli

toplar.

.5 fazla (1 Koşu) Dokunma kısa , dışarı kapalı. Rovman kırışıklığında geri kalır ve onu tek kişilik süpürge kapağına atar.

15.4 fazla (2 Koşu) Yukarı, kapalı. Powell, bir ayraç için onu derin geriye doğru kare ayağa süpürür.

.3 fazla (0 Run) Bu, geri döner, daha yavaş ve geri döner. Powell savunmak için geri duruyor.15.2 fazla (1 Koşu) Daha düz ve dışarıda. Tek bir kapak için delinmiş.

15.1 fazla (0 Koşu) Yukarı, açık kapalı. Engellendi.

Maç Raporları

Konular bu makalede bahsedilen

102859

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.