Batı Hint Adaları Bangladeş'e Karşı Seri Kazanmayı Hedeflerken Kemar Roach 300 Küçük Kaleyi Hedefliyor

bati-hint-adalari-banglades'e-karsi-seri-kazanmayi-hedeflerken-kemar-roach-300-kucuk-kaleyi-hedefliyor

Kemar Roach deneyimli bir Batı Hint Adaları hızlı melon oyuncusudur© AFP

Kemar Roach, Cuma günü Daren Sammy Stadı’nda başlayan Bangladeş’e karşı ikinci Testte koşusunu işaretlediğinde, çok seçkin bir Batı Hint bowling oyuncusu grubuna katılmaya sadece bir kapı kaldığını bilerek yapacak. . 33 yaşındaki Barbadoslu tempolu bowling oyuncusu Teste ile girer. kendi adına küçük kapılar, 605lerin efsanesi ile aynı ve 80s, Michael Holding. Bir kafa derisi daha ve Roach, Courtney Walsh’ın (519 küçük kapılar), Curtly Ambrose (405), Malcolm Marshall ( ), Lance Gibbs (265) ve Joel Garner 265)).

Maçta yedi rakamı döndürdükten sonra Batı Hint Adaları’nı Antigua’daki ilk Testte yedi kapılı galibiyete kovmak için, Roach hedeflediğini itiraf etti 300 Küçük kaleleri test edin.

Maçtan sonra basına “Ben her zaman istatistiklerden yanayım” dedi. . “İstatistiklerimi seviyorum. İstatistiklerime her zaman bakarım. Her gece. Oynamıyor olsam bile istatistiklerime bakarım, bu yüzden harikalar arasında olmak güzel.

“Batı Hint Adaları kriketindeki tüm harika insanlarla orada olmak güzel.”

Roach ve takım arkadaşları, 1-0’lık bir galibiyetin ardından gelen ilk Testteki zaferlerinden büyük bir güven duyacaklar. Mart’ta evinde İngiltere’ye karşı galibiyet serisi kazandı.

Başka bir galibiyet sadece seriyi güvence altına almakla kalmayacak, aynı zamanda Batı Hint Adaları’nı Pakistan’ın üzerinde Dünya Test Şampiyonası’nda altıncı sıraya yükseltecek.

Antigua’da Roach, Jayden Seales’ten iyi bir destek aldı, üç kişi 19 ve her vuruşta üç kale alan Alzarri Joseph.

Skipper Kraigg Brathwaite topa vuran oyuncular için tonu belirledi ile). ilk vuruştan bir çöküş olmasına rağmen 605 dört ila 265 arası, hepsi de bazı işler olduğunu gösteriyor. o yapılacak.

Bangladeş’in vuruşu ise üst sıralarda zayıftı, özellikle Najmul Hossain ve Mominul Haque, tamamen formsuzdu.

Altı ördeği içeren Antigua’daki ilk vuruşları 190 beşinci kez oldu. 12 bu yıl atıldıkları tamamlanmış vuruş sırası daha az 200.

Daha saygın olmasına rağmen 245 ikinci vuruşta, tüm oyun boyunca geri planda oldukları anlamına geliyordu.

Mominul özellikle zor bir dönem geçirdi: 0 ve 4 puanları onu Test kariyeri 605 ile biten George Bonner’dan bu yana ilk beşe giren ilk beş oyuncu yaptı. , art arda dokuz tek haneli puanı tebeşirlemek için.

Tanıtıldı

İlk Testten sonra Bangladeş kaptanı Shakib Al Hasan, “Molaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsa, bu olabilir” dedi. Anamul Haque, Najmul pahasına askere alınabilse de, yerini tutması muhtemeldir.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.