“Zor Küçük Kapı…”: Pakistan Kaptanı Babar Azam, Avustralya'ya Karşı 1. Test İçin Ravalpindi Sahasında

“zor-kucuk-kapi…”:-pakistan-kaptani-babar-azam,-avustralya'ya-karsi-1.-test-icin-ravalpindi-sahasinda

Pakistan kaptanı Babar Azam© AFP Pakistanlı kaptan Babar Azam, Salı günü burada Ravalpindi’de Avustralya’ya karşı yapılan ilk Testteki performansından dolayı meyilli İmam-ül Hak’a övgüde bulundu. Pakistan’ın açılış oyuncuları İmam-ül-Haq ve Abdullah Shafique, Pakistan’ın birinci Testin beşinci ve son gününde herhangi bir küçük kapı kaybetmeden 252 attığı golle yüzyıllar boyunca yenilmezlik kazandı. maç burada Pindi Kriket Stadı’nda oynanıyor.

“Fırsatı yakalama şekli ve gösterdiği olgunluk övgüye değerdi. . Pek çok olumlu. Bu zorlu bir kapı olduğu için ben bile bowlingçilerimi tebrik etmek isterim. Nauman’ın bowling oynama şekli bizim için büyük bir pozitifti. Ana bowling oyuncularımızdan birkaçı da bu oyun için müsait değildi ama bir sonraki maç için müsait olmalılar,” dedi Babar Azam oyun 5. günde sona erdikten sonra

Devam Ediyor 449/7’deki beşinci ve son gün, Avustralya sadece 252 ekleyebilirdi. bir gecede puanlarına koşuyor ve sol kol ortodoks spinner Nauman Ali gün içinde iki küçük kapı alarak üç kaleyi kaybetti.Avustralya gol attı 459/10 ilk devrelerinde ev sahibini takip eden koşular.İlk Test, ICC Dünya Testinde her iki takımın da dörder puan almasıyla berabere bitti. Şampiyonluk tablosu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.