Zimbabwe Vs Hindistan: Zimbabwe Vs Hindistan 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

zimbabwe-vs-hindistan:-zimbabwe-vs-hindistan-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 20.3 fazladan sonra, Zimbabwe 55/ 4. Zimbabwe – Hindistan puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Zimbabve – Hindistan’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. Zimbabve – Hindistan 2022 bugünkü maçı, top yorum, Zimbabve – Hindistan, Zimbabve – Hindistan canlı skoru, Zimbabve – Hindistan canlı skoru ile favori topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin Hindistan puan kartı. Platformumuz üzerinden canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu takip edebileceğiniz için Sports.NDTV.com’da Zimbabve – Hindistan 2022 heyecanını takip edin.

16.5 fazla (1 Koşu) Mükemmel koşu! Daha düz teslimat, kapalı direğe yakın ve bu, geri noktaya doğru geç oynanır. Vurucular hızlı bir single için koşturuyor.

.4 over (0 Run) Biraz daha kısa ve kapalı, Sikandar Raza arka ayağa gidiyor ve onu dışarıda tutuyor.

16.3 fazla (0 Koşu) Açık kapalı, geriye doğru itilmiş melon.

16.2 fazla (1 Koşu ) Orta ve bacakta, bu, bir başka single için bacak tarafında karenin arkasına işlendi.

19.1 fazla (1 Koşu) Pedlerin üzerinde kayan Raza, bir tek.

16.6 fazla (0 Koş) Güzelce eğlendi! Uçtu, tam uzunlukta ve etrafta. Sean Williams ön ayağıyla oynamak istiyor ama top bir dokunuşta dönüyor ve iç kenarı geçiyor.

18.5 over (1 Run) Kuldeep biraz kısa ve etrafından dönüyor, Raza arka ayağa gidiyor ve oynuyor

18. 4 over (1 Run) Bu açık kapalı, Sean Williams uzun vuruş için aşağı indiriyor ve vuruşu döndürüyor.

16.3 over (1 Run) Kuldeep’ten ortalarda güzel bir döngü ve Raza bir kez daha devrenin ortasından geçiyor.18.2 over (1 Run) Fırlatıldı, dolu ve ortada, bu bir için orta küçük kapıdan çevrildi.

18.1 fazla (0 Run) LBW için yarım itiraz Kuldeep Yadav tarafından dümdüz yukarı ama geri çevrildi. Kuldeep, bacak kütüğünde uçuşan bir teslimatla başlar. Williams blok yapıyor ama ıskalıyor ve pedlere ping atıyor.

İşte Kuldeep Yadav.

.6 fazla (0 Koşu) Daha düz teslimat, güdük kapalı ve Raza tarafından engellendi.

15.5 fazla (0 Koşu ) Verilen lbw! Karar gözden geçirildi. Axar Patel, başka bir kol topu gibi görünen şeye hizmet ediyor. Bu uzun bir süredir ve etrafta, açı yapıyor ve Sikandar Raza onu terk etmeye karar veriyor. Saha tarafında büyük bir itiraz var ve dağıtılıyor. Sikandar Raza kararı gözden geçirmeye karar verdi. Etki bir sorun olabilirdi, ancak hiçbir atış yapılmadı. Üçüncü hakem atışın teklif edildiğini düşündüğü için başlangıçta biraz kafa karışıklığı var. Daha sonra şut teklif edilmediğini ve topun daha sonraki yörüngesini görmek istediğini söylediği duyuluyor. Top Takibi, topun kapalı kütüğü kaçırdığını onayladığı için zaten önemli değil.

17.4 over (0 Run) Biraz yukarı ve etrafında yüzerek, Raza onu ön ayağından koruyor.15.3 fazla (0 Koşu) Daha düz teslimat, kütüğe açı vererek, dışarıda tutuldu.17.2 over (0 Run) Biraz daha hızlı ve dışarıda, yalnız kaldı.

18.1 fazla (0 Run) Bir nick var mıydı? Tepkiye bakılırsa, Sanju Samson bunu bırakmış gibi görünüyor. Sikandar Raza savunmak için ileri doğru bastırıyor. Ancak top iç kenardan çıkıyor ve kaleciye giderken bir ped alıyor. Bu kesinlikle bir şans olduğu anlamına gelir.

.6 fazla (6 Koşu) ALTI! Yol boyunca! Kısa ve orta vuruşlu, Sean Williams onu alıyor ve biraz acele etse de bağlantı yeterince iyi. Top, en fazla ince bacakta saha oyuncusunun üzerinden geçer. Bu, bıçağın üst yarısından geliyordu ama yine de yeterince kanat var.

.5 fazla (0 Koş) Krishna kalenin etrafında döner ve iyi bir açı yapar, Williams yer bulmakta zorlanır ama devam eder kapalı tarafta.16.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Tokatladı! Uzunluk top, yeterince geniş ve Sean Williams, çok ihtiyaç duyulan bir sınır için koruma noktasından kesmeden önce uzun duruyor.

16.3 fazla (0 Run) Orta topun etrafında, Williams yerinde kalıyor ve onu koruyor.

16.2 fazla (1 Koşu) Biraz daha dolgun ama Raza zaten arka ayağa itilmiş durumda. Bu çok yakın ve Raza bir koşu için üçüncü adama indiriyor.16.1 over (0 Run) Sert bir uzunlukta ve dışarıda kapalı, Raza kapalı kütüğün yanından geçer ve kapalı tarafta tutar.

.6 fazla (1 Koş) Dolu ve kapalı, tek bir uzun off için aşağı sürülür..5 fazla (0 Run) Neredeyse onu kesiyor! Bu, kolla gelen ama sonunda çizgisini koruyan gibi görünüyor. Dışarıda, Raza ön ayağını savunmaya çalışıyor ama bir iç avantaj elde ediyor. Şansına top kütüklere değil pedlere çarpıyor.

.4 over (1 Run) Biraz yukarı çıkıp, Sean Williams dışarı çıkıyor ve bir tane daha uzatmak için yere indiriyor.

.3 fazla (1 Koşu ) Küçük kalenin etrafında şimdi sağ elini kullanan ve dışarı itilmiş durumda, Sikandar Raza onu siper bölgesine yumrukluyor ve vuruşu döndürüyor.

.2 fazla (1 Koşu) Yavaşlatır Sean Williams çizgiye girmek için iyi bir iş çıkarıyor ve tek bir vuruş için iyi kürek çekiyor.

.1 fazla (0 Koşu) Axar Patel daha hızlı bir teslimatla başladı, ortalara fırladı ve bacak ve bu, ortasına doğru itilir.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

20222022140489

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.