Zimbabwe Vs Hindistan Canlı Skor Ball By Ball, Zimbabwe Vs Hindistan 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

zimbabwe-vs-hindistan-canli-skor-ball-by-ball,-zimbabwe-vs-hindistan-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Spor’da Zimbabve – Hindistan 280 canlı kriket skorunu takip edin .NDTV.com. Sonrasında 50.0 fazla, Hindistan 289/8. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Zimbabve – Hindistan 289 bugün Zimbabve ve Hindistan arasındaki maçı takip edin. Zimbabve ve Hindistan maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Zimbabve – Hindistan canlı skoru ile güncel kalın. Zimbabwe – Hindistan puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemelerini alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Zimbabve topla iyi başladı ancak orta sahalarda işleri kontrol edemedi, özellikle Gill ve Kishan vuruş yaparken. Ancak sonunda Hindistan’ı 300-run işareti altında tutmaktan memnun olacaklardır. Kredinin büyük bir kısmı, bir fifer ile mükemmel olan Evans’a gitmeli. Sadece diğer ikisi küçük kapılar aldı, geri kalanlar küçük kapısız gitti. Ancak, Raza ve Victor Nyauchi iyi ekonomi oranlarıyla bovling yaptı.

Yaralamayı seçtikten sonra, açılışlar yavaş başladı. Hem Rahul hem de Dhawan zamanlarını aldı ama ikisi de starta çıktıktan sonra düştü. Hindistan o zamanlar sıkıntı içindeydi ama Kishan ve Gill harika oynadı. İkisi de 74 ikisini birden ekledi yarım tonlarına ulaşıyor. Kishan tükendi ama Gill devam etti. Diğer tarafta ortaklarını kaybetmeye devam etti, ancak serbestçe gol atmaya devam etti. Shubman Gill, ODI’lerde ilk kez hak ettiği bir ton yükseldi ve Hindistan’ı güçlü bir konuma getirdi. O olmasaydı Hindistan aşağıda bir şeyle bitebilirdi 250.

Gill’den gelen vuruşlar iki taraf arasındaki fark olabilir! Onun tonu Hindistan’ı, paritenin üzerinde bir toplam olduğunu düşündüğümüze götürdü. Gill sadece farklı bir kaleye vuruyor gibi görünüyordu ve Hindistan’ın zirvede olmasının sebebi o..6 fazla (2 Koşu) Vuruşları bitirmek için birkaç koşu! Bu aşırı eğimli ve ortada Kuldeep Yadav, bir destek için derin orta küçük kapıya doğru kamçılıyor. Hindistan 282 tarihinde 8.

bitiriyor. .5 over (0 Run) Bir diğer iyi yavaş top, uzun ve dış sahada, Kuldeep Yadav sopasını ona fırlatıyor ama bağlanamıyor.

.4 over (1 Run) Bir york, açık kapalı, Deepak Chahar bir noktayı işaret etmek için kazıyor.

.3 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Brad Evans beşinci kalesini alır ve çok mutludur. Bu sefer daha yavaş bir top, ortada, Shardul Thakur buna aldanır ve erkenden ayağa kalkar. Üst kenardan uçar ve havada yükselir, Victor Nyauchi siperde ona doğru koşar ve kolayca yakalar. Gill’den ilk yüz ODI gördük ve şimdi Brad Evans ilk beş küçük kapı mesafesini alıyor. Kuldeep Yadav Hindistan’ın bir sonraki oyuncusu.45.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bu dolu ve açık, Shardul Thakur bir sınır için uzun süredir devam eden saha oyuncusunu atadı.

15.1 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! Shubman Gill burada inanılmaz bir vuruştan sonra geri dönüyor. Bu iyi bir uzunlukta ve dışarıda, Shubman Gill uzun bir süre sigara içmek için karşıdan karşıya geçiyor ama topla bağlantı kurarken sopası elinde yuvarlanıyor. Sonuç olarak havada yükseklere çıkar ve yükselti alamaz. Masum Kaia orada güzel avlar. Kalabalık takdirini gösterirken Gill geri döner ve o bunu kabul eder. Deepak Chahar şimdi vuruş yapmak için çıkıyor.

Brad Evans son bahsi atmaya hazır.

15.6 fazla (1 Run) Bu sefer yorker’ı çiviledi, dışarıda, Shubman Gill bir tek sayıyı geçmeyi başardı. Gill son kez grevde olacak.15.5 fazla (1 Koşu) Aşırı eğimli ve dış kapalı, Shardul Thakur sadece bir tane için uzun mesafeye doğru deliyor.15.4 fazla (4 koşu) DÖRT! Thakur bunu güzelce uzaklaştırıyor! Burası dolu ve kapalı, Shardul Thakur orada kalıyor ve bir sınır için dalış koruma saha oyuncusunun yanından geçiyor.

47.3 fazla (0 Koşu ) Bu sefer uzunluk teslimi, açık, kapalı, Shardul Thakur yüksek bir kapak oyunu oynamak için ayaklarını kullanıyor ama yine dövülüyor.

.2 fazla (0 Koşu) Salıncak ve ıska! Burası dolu ve dışarısı kapalı, açı yapıyor, Shardul Thakur onu kesiyor ama ince bir havayla bağlantı kuruyor.

.1 fazla (1 Koşu) Bu fazla eğimli, dışarıda, Shubman Gill bir için uzun mesafeye doğru deliyor.

.6 (1 Run) Tam ve ortada, Shubman Gill bir single için uzun sürüyor. .5 over (2 Runs) Bir yorkçu, ortada, Shubman Gill melon oyuncusunun yanından geçiyor ve long’a doğru sıkıyor, ilkini sert koşuyor ve ikincisini de Thakur’a çağırıyor ve tamamlıyor. sonunda kolayca.45.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Başka bir adam tozu ısırıyor! Victor Nyauchi bunu iyi bir uzunlukta topluyor ve geri dönüyor, Axar Patel uzun mesafeden büyük atışı yapıyor ama havada kötü zaman geçiriyor, Sikandar Raza güvenli bir şekilde keserken bir santim hareket etmesine gerek yoktu. Hindistan şimdi altıda.

.3 fazla ( 1 Run) Bir başka tam teslimat, ortada, Shubman Gill ayaklarını kullanıyor ve bir single için uzunluğa doğru kolaylaştırıyor. Raza, koşmaya devam etmek için iyi yapıyor ama çabucak kesiyor.45.2 fazla (2 Koşu) İyi koşuyor! Bu bir yorker boyunda, bacakta, Shubman Gill bir parantez için boş orta kapı bölgesine doğru sıkıyor.

.1 (4 Koşu) DÖRT! Ya paranı ya canını! Bu, aşırı perdeli ve kapalı, yuvada da, Shubman Gill orada kalıyor ve bir sınır için derin orta küçük saha oyuncusundan uzaklaştırıyor.

.1 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Dolu ama bacak tarafında çok aşağıda olan Gill, vuruşunu kaçırıyor. Geniş.

.6 fazla (0 Koşu) İyi bovling! Bu bir yorker uzunluğunda, ortada, Axar Patel onu ortasına doğru kazıyor..6 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Bir fedai vuruyor ama bacağından aşağı. Geniş.

.5 over (0 Run) Bir boy gerisi, ortada, Axar Patel kalenin ortasına doğru sıkıştırıyor.46.4 fazla (1 Koşu) Tekrar dolu ve etrafta, Shubman Gill onu derin noktaya doğru deliyor.

.3 fazla (4 koşu) HATA VE DÖRT! Bu dolu ve ortada, Shubman Gill onu uzun çite doğru kaldırıyor, oradaki saha oyuncusu sekmeyi yanlış değerlendiriyor ve ellerinin arasından ve çite doğru gitmesine izin veriyor.

. 2 over (1 Run) Uzun ve ortada, Axar Patel hızlı bir single için kısa orta küçük kapıya doğru çalışıyor.

.1 fazla (1 Run) Tam ve dışarıda kapalı, Shubman Gill onu bir single için uzun mesafeye doğru sürüyor.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Sanju Samson yine büyük atış için gidiyor ama bu sefer boşlukta. Luke Jongwe bunu daha dolgun ve orta ve bacakta topluyor, Sanju Samson onu bacak tarafına doğru kamçılıyor, ancak parmak ucundan ve havada yüksekten derin kare bacağa doğru gittiği için bağlantıyı doğru yapmıyor. Takudzwanashe Kaitano onun altına yerleşir ve güzel bir yakalama yarışına girer.

.5 fazla (6 Koşu) ALTI! Samsun için bir tane daha! Bu iyi bir uzunlukta ve kapalı, Sanju Samson uzunluğu erkenden alıyor ve uzun çitin üzerinden bir maksimum daha kaldırıyor.

.4 fazla (6 Koşu) ALTI! KOCAMAN! Luke Jongwe bu kadar dolu ve ortada, Sanju Samson orada kalıyor ve bir biggie için melon oyuncusunun kafasına tüttürüyor.

.3 fazla (0 Koş) Bir fedai ve ortasındaki patlamalar, Sanju Samson onun altına eğilir.

.2 fazla (1 Koşu) İPTAL! Bu kısa ve orta ve bacakta, Shubman Gill kısa ince bacağa doğru çekiyor, Victor Nyauchi sağına doğru hareket ediyor ama tutamıyor. Bir fırsat daha kaybedildi. Sonunda bir single.45.1 fazla (1 Koşu) Luke Jongwe geri dönüyor saldırıya girer ve kısa bir teslimatla başlar, açık kapalı, Sanju Samson üst tekli için üçüncü adama doğru keser.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

141165

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.