Zimbabwe ODI'leri İçin Hindistan Kadrosu: Shikhar Dhawan Liderlik Edecek, Deepak Chahar Sakatlıktan Döndü

zimbabwe-odi'leri-icin-hindistan-kadrosu:-shikhar-dhawan-liderlik-edecek,-deepak-chahar-sakatliktan-dondu

Shikhar Dhawan’ın dosya fotoğrafı© AFP

BCCI Cumartesi günü Team India’nın Ağustos ayından itibaren Harare’de Zimbabwe’ye karşı oynayacak olan ODI serisi için kadrosunu açıkladı. Shikhar Dhawan 15 kişilik kadroya liderlik edecek ve düzenli kaptan Rohit Sharma dinlenecek. Ayrıca, Deepak Chahar da uzun bir sakatlığın ardından takıma geri döndü. Rohit, Virat Kohli ve Jasprit Bumrah gibi dinlendiler. Seçiciler burada da aynı yolu izliyor gibi görünüyor.

Rahul Tripathi de kadroya alındı ​​ve bir fırsat verilirse nasıl bir performans göstereceğini görmek ilginç olacak.

Deepak Chahar’ın dönüşü, çok yönlü hızlı bowling oyuncusunun tam zindeliğine geri döndüğü anlamına geliyor.

Bu, Chahar’ın zindeliğini kanıtlaması için çok önemli bir seri olacak. Ayrıca T20Is da oynamayı umacaktır, böylece takımda bir yer için hak talebinde bulunabilir. T20 Dünya Kupası.

Chahar sakatlığı nedeniyle IPL’yi kaçırdı. Sıralamadaki vuruş yeteneği onu beyaz top kriketinde büyük bir varlık yapıyor.

Shardul Thakur, Kuldeep Yadav ve Washington Sundar da işin içinde ve bu onlar için önemli bir fırsat olacak. Hint takımıyla biraz oyun oynayın.

Tanıtılan

Mohammed Siraj, Prasidh Krishna ve Avesh Khan eşliğinde tempolu atağa liderlik edecek.

Hindistan’ın 3 ODI kadrosu: Shikhar Dhawan (Kaptan), Ruturaj Gaikwad, Shubman Gill, Deepak Hooda, Rahul Tripathi, Ishan Kishan (küçük kapı görevlisi), Sanju Samson (küçük kapı görevlisi), Washington Sundar, Shardul Thakur, Kuldeep Yadav , Axar Patel, Avesh Khan, Prasidh Krishna, Mohd Siraj, Deepak Chahar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.