Yüzbaşı Mithali Raj, Kadınlar Dünya Kupası'nda Yeni Zelanda'ya Yenildikten Sonra Hindistan'ın “Oyunu Derinleştirecek Bir Vurucu” Olmadığını Söyledi

yuzbasi-mithali-raj,-kadinlar-dunya-kupasi'nda-yeni-zelanda'ya-yenildikten-sonra-hindistan'in-“oyunu-derinlestirecek-bir-vurucu”-olmadigini-soyledi

Hindistan kaybetti 62 Perşembe günü Kadınlar Dünya Kupası’nda Yeni Zelanda’ya koşuyor.© AFP

Kaptan Mithali Raj, Hindistan’ın “oyunu derinleştirecek bir hamuru” olmadığı için en üst düzey performansın işarete ulaşmadığını kabul etmekte tereddüt etmedi. -ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda Yeni Zelanda’ya mağlup oldu. Hindistan sadece 250 Beyaz’a karşı 190 bir kovalamaca başardı. Eğrelti otları sadece 10 koşulardan sonra puanlandı 20 Perşembe günü Hamilton’da. “Bizim vuruşumuz, özellikle üst ve orta sıranın ateşlenmesi gerekiyor çünkü diğer takımlar gönderiyor 250-260,” Raj maç sonrası sunum töreninde söyledi. “Kovalanabilir olduğunu düşündük, ancak en üst sırayı almamız şartıyla. Ancak arka arkaya küçük kapılar çok fazla baskı oluşturuyor çünkü onu derine indirebilecek bir vurucumuz yoktu.

“Yüzeyde zıplama ve iyi bir taşıma vardı, ancak vuruş için zor bir şerit değildi. Denizciler sıçrama ile doğru bölgelere çarpıyordu, ancak oynanamaz değildi ve daha iyisini yapabilirdik” diye ekledi.

Raj, Pakistan’a karşı galibiyetin ardından aynı endişeyi dile getirdi. Hindistan’ın kampanya açılışında, alt sıra sendeleyen üst sırayı telafi ettiğinde.

Hindistan için gümüş madalya, ev sahibini kısıtlayabildikleri için kaptana göre bir kez daha bowling çabasıydı. , bir etapta büyük bir toplamaya doğru ilerliyorlardı, 280 için 9.

“Bolon oyuncularımız bugün ve daha önce de iyi iş çıkardı. Aldığımız ilk küçük kapılardan sonra, bir ortaklıkları olduğu için etrafta dolaşacaklarını düşündüm 270-280. Sıçrama oldu ve ikinci devrede yavaşladı,” diye gözlemledi Raj.

Ev sahibi takımın kaptanı Sophie Devine için bu “tam bir performans”tı.

“Gerçekten eksiksiz performans. Baştan sona ortaklıklar kurduk, (Amy) Satterthwaite olağanüstüydü, platformu kurduk ve bunun iyi bir skor olduğunu biliyorduk,” dedi Devine. Hint üst düzeninin etrafındaki ilmik.

“Bolon oyuncularımız olağanüstüydü, onlara hiçbir şey vermediler. Oyunun farklı aşamalarında ellerini kaldıran farklı insanlar var, Dünya Kupası’nda istediğimiz şey bu.

Tanıtıldı

“Kızlar bugün olağanüstüydü, ayağa kalkmaları için üzerlerinde baskı vardı, (Frances) Mackay (spinner) da olağanüstüydü. (Lea) Orta bölümdeki Tahuhu, kesinlikle geçen yıl İngiltere’de oynadığını gördüğümüz bir roldü.” Devine, birden fazla bowling seçeneği ile seçim yapmakta zorlandığını söyledi.

“Artık bowling oynamak için çok fazla seçeneğimiz var, spinner, bu yüzden gerçekten iyi bir alan. (Bu Dünya Kupası) ) ilginç bir oyun, ilki kötü bir kriket maçıydı ama çok olumlu sonuçlar aldık. O gün elimizden gelenin en iyisini oynamadık.” PTI KHS KHS APA APA APA

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.