West Indies Vs Hindistan Canlı Skor Ball By Ball, West Indies Vs Hindistan, 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

west-indies-vs-hindistan-canli-skor-ball-by-ball,-west-indies-vs-hindistan,-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Sports.NDTV.com’da West Indies – Hindistan, 300 kriket skorunu canlı takip edin. 45.0’dan sonra, Batı Hint Adaları, bir hedefin peşinde 309, 300 /6. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Batı Hint Adaları – Hindistan, 132443 bugün Batı Hint Adaları ve Hindistan arasındaki maçı takip edin. Batı Hint Adaları ve Hindistan maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Batı Hint Adaları – Hindistan canlı skoru ile güncel kalın. Batı Hint Adaları – Hindistan puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemelerini alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Hindistan kaptanı Shikhar Dhawan ( kapalı 99 toplar) MAÇIN OYUNCUSU. Dhawan, sayı atmaktan mutlu olduğunu ancak yüzyılı kaçırdığı için hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. Deneyimsiz orta düzen için kolay olmayacağını bildiği için cephede ortaklığa ihtiyaçları olduğunu da ekliyor. ibne bowling oynarken sinirler olduğunu ama sinirlerini tuttuklarını ve sahada birkaç değişiklik yaptıklarını bildirdi. Mümkün olduğunca büyük tarafı kullandıklarını paylaşıyorlar. Öğrenmeye devam etmek ve rekabetin geri kalanı için kendilerini daha iyi hale getirmek istediklerini söylüyor.

Batı Hint Adaları kaptanı Nicholas Pooran, bunun bir galibiyet, acı-tatlı bir maç gibi geldiğini söylüyor. 46 fazla oynamak istediklerini ve işi yaptıklarını ekliyor. Yeteneğin hakkını verdiklerini ve neler yapabileceklerini gösterdiklerini ekliyor. Bu tür zorlu taraflara karşı güçlerine güç katacakları performansla umutlar. Vuruş vuruşlarının ikinci yarısında bowling oyuncularının gerçekten iyi yaptığı paylaşımlar. Etrafta bir şeyler arıyordu 300 ama bowling oynayanlar iyi iş çıkardı. Bangladeş dizisinden sonra bunun iyiye işaret olduğunu da ekliyor. Pek çok zorluğun olacağını bildiğini ancak olumlu kalmaları gerektiğini söylüyor.

Sunum töreni…

Maçın başlarında Nicholas Pooran kura atışını kazandı ve ilk olarak bowling oynamayı seçti, bu da Hintli açıcılar gol attığında yanlış bir karar olduğunu kanıtladı 47 ilkinde çalışır kendini aşıyor. Batı Hint Adaları birkaç küçük kale aldı, ancak muhalefet sadece üç gerideyken, ev sahibi arka ayaktaydı. Hindistan için ilk 3’ün hepsi sayı attı ve onları büyük bir toplam elde etmek için harika bir konuma getirdi. Hint vuruşları finalde çöktü bitti ve çoğu Windies pacers’ın gerçekten iyi bowling oynamasından kaynaklanıyordu ama Hindistan 132443 geçmeyi başardı. -her zaman olumlu bir şey olan koşma işareti. Batı Hint Adaları kovalamacada dişleriyle tırnağıyla savaştı ve baskı altında topa vurabileceklerini gösterdi, ancak en üst düzeyden kimse geçmeyi başaramadı. Hint bowling saldırısı küçük kaleleri aldı ve sonunda çok küçük bir farkla kazanarak rakibi geride bırakmayı başardı.

Hindistan, tahtaya büyük bir toplam yazdıktan sonra rahatlamış bir taraf olacak. , daha rahat bir farkla kazanmayı beklerlerdi, ancak daha derine inmeleri istendi. Muhammed Siraj kendi tarafında ilk atılımı yaptı, ancak bundan sonra Hintli bowling oyuncuları biraz çekiçle tedavi edildi. Pahalı olduğunu erkenden kanıtlayan Shardul Thakur, orta vuruşlarda geri döndü ve kendi tarafını tekrar zirveye çıkardı, ardından Hindistan oyuna güçlü bir şekilde hakim oldu. Hintli bowlingçiler düzenli aralıklarla küçük kaleler almayı başardılar, ancak sonunda neredeyse çok maliyetli olduğu ortaya çıkan muhalefeti asla kapatamadılar.

İçeri girmeyi başardıklarında Batı Hint Adaları için kalp kırıklığı Toplamın dokunma mesafesi ancak acı verici bir şekilde kısaldı. Ev sahibi takım maçı kaybetmesine rağmen, 132449 kotasının tamamını oynamayı başardıkları için, vuruş sırası boyunca katkıları görmek onlar için ileriye dönük büyük bir olumlu olacaktır. fazla, sadece yaklaşık içinde 7. kez) maçlar. Kyle Mayers üst sıralarda üretkendi ve Shamarh Brooks onu iyi destekledi. King’in yarım yüzyılı var ama Windies’i hedefi kovalamaya bu kadar yaklaştıran Akeal Hosein ve özellikle Romario Shepherd’ın verdiği mücadele oldu. Sonunda, tırmanmak için çok dik bir dağ olduğu ortaya çıktı, ancak bir sonraki oyunda seriyi dengelemeye çalışacaklar. dizi devam ediyor, ancak sinirlerini tutmayı ve zaferini kendi tarafı için mühürlemeyi başaran Muhammed Siraj. Hindistan, üç maçlık ODI serisinde Batı Hint Adaları’nda 1-0 öne geçmek üzere.

46.6 fazla (1 Koşu) Güle güle! Siraj sinirlerini koruyor! Bu dolgun ve bacak çevresidir. Shepherd karşıya geçmeye çalışır ama ıskalar. Bir sınır gerekliydi ama Shepherd bağlanamıyor. Siraj gaza geldi. Shepherd, başı eğik bir şekilde dizlerinin üzerinde olduğu için hayal kırıklığına uğradı. Hindistan 3 koşuyla kazandı.46.5 fazla (2 Tur) İki tur! Şimdi 5 koşuya ihtiyaç var! Süper bir sona mı gidiyoruz? Burası dolu ve dışarıda. Shepherd onu uzatmaya zorlar ve iki koşuyu tamamlamak için tekrar canı pahasına koşar.48.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Siraj onu bacak tarafına atıyor. Shepherd filmini özlüyor. Kaleci bunu çok iyi değerlendiriyor. Geniş.

45.4 fazla (2 Koşu) İKİ KOŞU! Bacak etrafında tekrar dolu. Shepherd yine sopasını sallıyor. Kalkışını yanlış anlar ve kısa ince bacağa yuvarlanır. Shepherd’ın bitirmek istediği muhteşem bağlılığı. İki tane alındı.47.3 fazla (4 Koşu) DÖRT! şimdi gerekli! Bu dolu ve ayaklı. Shepherd vücudunu açar ve bir sınır için derin kare bacağa koşarken küçük hindistancevizi verir.

46.2 fazla (1 Koşu) Elveda! Burası dolu ve dışarıda. Hosein kürek çekmeye çalışıyor ama her yerinde oynuyor. Top pedlere çarpar ve vurucular gizlice vedalaşırken kısa üçüncü adama doğru yuvarlanır.

46.1 fazla (0 Koşu) Widish bir york, dışarıda ve Hosein üzerine sopa bulamıyor. Sadece Shepherd’ı greve gönderin, Batı Hint Adaları için şu anda ihtiyaç duyulan şey bu.46.6 fazla (4 Tur) DÖRT! Tam da Batı Hint Adaları’nın istediği şey! sondan itibaren gerekli! Burası dolu ve dışarıda. Shepherd sopasını sallarken gücünü bir kez daha gösteriyor, iyi bağlantı kuramıyor ama top bir sınır için dış kenardan üçüncü adama uçuyor.

46.5 fazla (1 Koşu) Daha dolu top kapalı. Hosein, derin kare bacağına kamçılamaya çalışırken tamamını alamaz. Bir tek.

48.4 over (1 Run) Kısa ve açık kapalı. Shepherd, bir bekar için uzun süre beklemek için çekimini yanlış zamanlar.

48.3 fazla (0 Koşu) Yine bu dolu ve çok dışarıda. Shepherd üzerine sopa bulamıyor.45.2 fazla (0 Koşu) Çıkmadı! Tam bir top, dışarıda, tramvay hattının üzerinde. Shepherd ona uzanmak zorunda kalır ve sopasını ona atar ama ıskalar. Geride kalmak için bir itiraz ve parmak kalkar. Shepherd hemen gözden geçirir. Ultra Edge orada sopa göstermiyor ve sahadaki kararın değiştirilmesi gerekiyor.27.1 fazla (6 Tur) ALTI! Windies için gerekli olanlardan biri! Ortada sulu bir tam atış. Shepherd geride kalıyor ve bir biggie için uzun süre vuruyor. 11 şimdi gerekli.

Prasidh Krishna (9-1- -0) vuruş vuruşlarının sondan bir önceki sonunu atmak için.

21. 6 over (1 Run) Dışarıdan tam bir atış. Shepherd’ın bir freebie’si var ama sonunda bir bekar için uzun süre kaldı. 11 şimdi kapalı olması gerekiyor toplar.

45.5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Shepherd nasıl gelirse gelsin onu alacak! Bu dolu ve bacak etrafında kuyruk. Shepherd ön bacağını temizliyor ve kalkmaya çalışıyor ama iç köşeye sıkışıyor ve ince bacak çitine çarpıyor.

47.4 fazla (1 Koşu) Mükemmel bir genişlik yorker, dışarıda. Hosein tek bir kapak için sıkıştırıyor.38.3 over (1 Run) Yorker’ı ortada dener. Shepherd onu bir bekar için derin orta kapıya kadar çalıştırıyor.

38.2 fazla (0 Run) Siraj tam ve dışarıda servis yapıyor, bu tekrar içeri giriyor. Çoban yer açar ve sonunda yalnız bırakır.45.1 over (4 koşu) Dört ayak bay bay! Baştan başlamak için bir sınır! Topu pedlere döküyor, Shepherd vuruşunu kaçırıyor ve top pedlerin arkasından yuvarlanıp ince bacağa gidiyor.

38.6 fazla (1 Koşu) Uçtu, dolu ve dışarısı kapalı. Shepherd onu tek kişilik derin siperde sürüyor. 15 gerekli toplar.

18.5 over (1 Run) Tam bir kura atışı. Hosein karşıya geçer ve onu bir tek için özlemeye iter.

38.4 over (1 Run) Dışarıdan bir ilmekli top. Shepherd onu örtülerin üzerine kaldırır ve derindeki saha oyuncusu bunu bire indirir.46.3 fazla (0 Run) Chahal vurucudan uzak durmaya çalışır ve iyi yapar. Nokta vuruşlu.21.2 fazla (6 Tur) ALTI! Çok gerekli! Shepherd, burası dolu ve dışarıda olduğu için uçuşu okuyor. Uzun levyesini kullanıyor ve bir biggie için dümdüz aşağı vuruyor.

38.1 fazla (0 Koşu) Fırlatıldı yukarı, dışarısı kapalı. Shepherd sertçe kırar ama noktayı bulur.

45.6 fazla (1 Koşu) Ortada bir yorkeri çiviler. Shepherd sopasını indiriyor ve tek bir kareye sıkıştırıyor.45.5 fazla (1 Koşu) Çok dolu ve dışarısı kapalı, itilmiş tek kişilik kapaklar.21.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Hosein’i dışarıda ayaklarını sürüyerek görür. Siraj bacak tarafında servis yapıyor. Kaleciden iyi gol. Hakem bir geniş aramadan önce biraz zaman alır.

21.4 fazla (1 Koşu) Ortada tekrar kısa. Shepherd onu tek kişilik derin kare ayağa çeker.

45.3 fazla (0 Koşu) Boy ve ortada. Savundu.38.2 fazla (2 Koşu) Kısa, daha yavaş ve dışarıda kapalı. Shepherd iki koşu için aradaki küçük kapıya çekiyor.45.1 over (1 Run) Tam bir atış, dışarıda kapalı. Hosein onu derin bir şekilde kesiyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

132448

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.