Wanindu Hasaranga, Asya Kupası Final Kıyafeti Provasında Sri Lanka'nın Pakistan'ı Düşürmesine Yardımcı Oldu

wanindu-hasaranga,-asya-kupasi-final-kiyafeti-provasinda-sri-lanka'nin-pakistan'i-dusurmesine-yardimci-oldu

İplikçi Wanindu Hasaranga, Sri Lanka’nın bowling hücumunu, Asya Kupası finali için yapılan provada Cuma günü Pakistan’a karşı beş küçük kapılı rahat bir zafer kazanmaya yönlendirdi. Her iki takım da Ekim-Kasım aylarında Twenty20 Dünya Kupası’na hazırlık turnuvasında Pazar günkü şampiyonluk mücadelesinde yerlerini şimdiden ayırttı. Hasaranga, Pakistan’ı 121 için bowlinge yardımcı olmak için bacak dönüşü ile 3-21 rakamlarını geri verdi. 19.1’de Dubai’de ilk sahayı seçtikten sonra. Sri Lanka Pathum Nissanka (29 dışarı çıkmadı) ve Bhanuka Rajapaksa’dan önceki kovalamacalarında 29-3’e düştü (24) ada ülkesi hedeflerine ulaşırken 51 için kilit bir duruş sergiledi.

Solak Rajapaksa 19-top vuruşundan sonra düştü ama Nissanka kararlılığını korudu ve Sri Lanka üst üste dördüncü zaferini elde ederken Hasaranga galibiyet serisini yakaladı.

Takımın hakimiyetini ilk kez hızlı bir şekilde oynayan Pramod Madushan’ın ilk vuruşunu yapan Sri Lankalı bowlingçiler oldu. bitti.

Turnuva koşu skoru sıralamasında Virat Kohli’den sonra ikinci olan formda Mohammad Rizwan’ı pavyona geri gönderdi. .Chamika Karunaratne Fakhar Zaman’ın kalışını 29 sonlandırdı. ve Pakistan, Hasaranga’nın Azam’ı boğmasıyla daha da geriledi.Turnuvada mücadele eden Babar , 9, 14 ve önceki vuruşlarında boş, dört kişilik keyifli bir düz sürüşle başladı ancak maç tanımlayan bir skor üretemedi.

Pakistan küçük kaleleri kaybetmeye devam etti ve Hasaranga, yalnızca hayatta kalan Pakistan vuruşunu düzleştirmek için art arda iki küçük kaleyle büyüsünü bitirdi 13.1 Mohammad Nawaz’ın 26 geç bir kamera hücresine rağmen.

Spinner Maheesh Theekshana ve Madushan her biri iki kale aldı.

Pakistan hızlı bowling oyuncuları ayrıca Sri Lanka’yı Nissanka’dan önce arka ayağa koymak için üç erken kale seçti ve solak Rajapaksa kovalamayı tekrar rayına koydu.

Mohammad Hasnain, Kusal Mendis’i vuruş sırası ikinci topunda birinci top ördeği için dışarı çıkardığında takıma rüya gibi bir başlangıç ​​yaptı.

Hızlı Haris arkadaşı Rauf ilk iki turunda Danushka Gunathilaka’yı karşılıksız ve Dhananjaya de Silva’yı dokuz için geri göndermek için birer küçük kapı aldı.

Nissanka sonra Rajapaksa ve d ile devam etti. Güçlü bir duruştan sonra ortağını kaybetmesine rağmen Sri Lanka için yedinci T20 ellisini kaldırdı.

O daha sonra Cuma günü 51 dönüş yapan ve 19 yapan kaptan Dasun Shanaka katıldı. Hasnain’e gitmeden önce 16 topları at.

Terfi edildi

Üç Super Four maçından ikisini kaybeden turnuva öncesi favorileri Hindistan, Afganistan Çarşamba günü Pakistan’a kaybettikten sonra çöktü.

)(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.