Vize Sorunları Hindistan Ve Batı Hint Adaları Üzerindeki Belirsizliğe Neden Oluyor ABD'deki T20Is

vize-sorunlari-hindistan-ve-bati-hint-adalari-uzerindeki-belirsizlige-neden-oluyor-abd'deki-t20is

Batı Hint Adaları ve Hindistan 5 maç T190 oynuyor I serisi.© AFP

2022 Hint kriket takımının Amerika Birleşik Devletleri’nde Batı Hint Adaları’na karşı devam eden T20 serisindeki son iki maçı Cricket olarak belirsiz durumda Batı Hint Adaları (CWI), vize sorunları nedeniyle maçları Karayipler’de düzenlemeyi planlıyor. Cricbuzz’da yer alan bir habere göre, her iki tarafın da üyeleri henüz ABD vizelerini alamadılar ve bu da CWI’yi alternatif bir plan uygulamaya zorluyor.

Central Broward Park, Lauderhill, Florida ABD’de, 6 ve 7 Ağustos’taki oyunlara ev sahipliği yapmak için ayrıldı, ancak rapora göre Hindistan ve Batı Hint Adaları mangalarının birçok üyesi ABD seyahat belgelerini alamadı.

” Karayipler’deki maçlar pek olası değil, ancak vize sorununu çözmek için çaba sarf ediliyor” dedi. Takımların geldiği St Kitts’te oyunculara ABD seyahat belgeleri verilecek, ancak oyuncuların vize belgeleri için Trinidad’a ve oradan da ABD’ye seyahat etme şansları var. ” CWI ayrıca Florida oyunlarıyla ilgili belirsizliği de doğruladı.

Promoted

CWI başkanı Ricky Skerritt internet sitesine yaptığı açıklamada, “Önemsiz vizeleri alma olasılıklarını sürdürmeye devam ederken seçenekler araştırılıyor” dedi.

Hindistan beş maçlık seride lider durumda 1- St Kitts’te 1 ve 2 Ağustos’ta arka arkaya iki maç planlanıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.