Virender Sehwag Kriket Yasalarında Yapılan Değişikliklerin Ardından Ravichandran Ashwin'i Komik Tweet'te Etiketledi

virender-sehwag-kriket-yasalarinda-yapilan-degisikliklerin-ardindan-ravichandran-ashwin'i-komik-tweet'te-etiketledi

Virender Sehwag’ın dosya fotoğrafı© Virender Sehwag/Instagram

Her zaman olayların komik tarafını görmek için Virender Sehwag’a güvenin. Eski Hindistan açıcı, en son tweetinde Ravichandran Ashwin’i etiketledi ve kriket yasalarının koruyucusu olan MCC’nin Çarşamba günü oyunun bazı yasalarını değiştirmesinden sonra Hindistan’ın spinnerini tebrik etti. Bunlardan biri de, forvet dışı vuruşlarla ilgili yasayı “haksız oyun” bölümünden çıkarma kararının yanı sıra, değişikliklerinde topu parlatmak için tükürük kullanımını tamamen yasaklama kararıydı. kodu Ekim ayında yürürlüğe girecek. Forvet oyuncusu olmayan takımın sonundaki kaçışlar, genellikle oyunun ruhu hakkında hararetli tartışmaları tetikledi ve Hindistan’ın önde gelen spin-off-spinner oyuncusu Ravichandran Ashwin gibi bazı oyuncular, bunun adil bir ihraç şekli olduğunu savundu.

Bunu belirten Sehwag, Twitter’a gitti ve Ashwin’in artık İngiltere kaleci-vurucu Jos Buttler ile kaçışları planlamak için “tam özgürlüğe” sahip olacağını söyledi.

“Tebrikler @ashwinravi99, bu hafta harika bir hafta. Önce Hindistan Testlerinde ikinci en yüksek kapı görevlisi oldu, şimdi de bu. Tam özgürlük (Artık Buttler ile bu tür kaçışları planlamak için tam bir özgürlük. Ek karna zaroor (Bir tane yaptığınızdan emin olun)”

Tebrikler @ashwinravi99, bu hafta harika bir hafta. Önce Hindistan için Testler’de ikinci en yüksek kapı görevlisi oldu ve şimdi de bu. Buttler ile bu tür kaçışları planlamak için tam bir özgürlük.

Ek karna zaroor ???? https://t.co/oCjfYdr6nr

— Virender Sehwag (@virendersehwag) 9 Mart 2022Ashwin ve Buttler, IPL’de aynı takımda – Rajasthan Royals – yer almaya hazırlanıyorlar 2022 off-spinner müzayedede RR tarafından alındıktan sonra. forvet olmayanların sonu. O zamanlar Kings XI Punjab (şimdi Punjab Kings) kaptanı Ashwin, Buttler’ı IPL’de 2019 görevlendirdi ve bu da hayranlar ve uzmanlar arasında büyük bir tartışmaya yol açtı. .

Ashwin o zamandan beri duruşunu halka açık platformlarda defalarca savundu.

Yasalardaki bu yeni değişikliğin Ashwin’i memnun edeceği kesin .

“Kanun 41.16 – forvet oyuncusunun bitmesi – Kanundan uzaklaştırıldı 99 (Haksız oyun) Hukuka 300 (Bitti). Yasanın metni aynı kalıyor,” dedi MCC Salı günü geç saatlerde bir basın açıklamasında.

MCC ayrıca topu parlatmak için tükürüğün kullanılmasının haksız bir uygulama olarak değerlendirileceğini söyledi. COVID-19 pandemisi ve nedeniyle ICC tarafından tükürük uygulaması yasaklanmıştır. MCC, araştırmasının tükürük uygulamanın topun hareketi üzerinde hiçbir etkisi olmadığını bulduğunu söyledi.

Promoted

“Yeni Kanunlar, top üzerinde tükürük kullanımına izin vermeyecek ve bu da gri alanları da ortadan kaldıracaktır. topa uygulamak için tükürüklerini değiştirmek için şekerli tatlılar yiyen saha oyuncuları. Tükürük kullanmak, topun durumunu değiştirmek için diğer haksız yöntemlerle aynı şekilde muamele görecektir.” )(PTI girişli)2019

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.