“Virat'ı Bile Görebilir…” : Eski Hindistan Kriketçisinin Büyük Tahmini

“virat'i-bile-gorebilir…”-:-eski-hindistan-kriketcisinin-buyuk-tahmini

Parthiv Patel, Virat Kohli’nin Rohit Sharma ile birlikte vuruş sırası açabileceğini düşünüyor.© AFP

ICC Erkekler T22 Dünya Kupası 2022 hemen köşede ve Team India prestijli etkinlikten en iyi şekilde yararlanmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor. Dünya Kupası öncesinde Hindistan, Ağustos ayında A Grubu fikstüründe ezeli rakipleri Pakistan ile karşılaşacağı Asya Kupası’nda 2022 oynayacak 2022. Dubai’de. Asya Kupası’nda Team India, Virat Kohli’ye kendisini kurtarmak için bir şans vermeyi dört gözle bekliyor olacak ve eski Hindistan kriket oyuncusu Parthiv Patel, yıldız vuruşunun Rohit Sharma ile birlikte açılabileceğini düşünüyor.

“İşte Virat Kohli’nin yetenekleriyle ilgili hiç şüphe yok.Bu sadece form ve hangi pozisyonda oynamasını istediğinizle ilgili.Bu yüzden Asya Kupası sadece onun için değil, Hindistan’ın bakış açısı için de doğru olsun ya da olmasın çok önemli hale geliyor. Kombinasyon ya da değil. Kombinasyon hakkında söylemeye devam edeceğim çünkü bu anahtar olurdu,” dedi Parthiv Cricbuzz’da.

“Virat Kohli’nin Asya Kupası’nda KL Rahul olarak açılışını bile görebilirsiniz. Uygun değil. Asya Kupası’ndan alınacağını söylediler ve Hindistan çok sayıda başka açıcılar denedi. Virat Kohli, RCB ile rahat bir açılış yaptı. Açıcı olarak geldiği tüm o büyük sezonları geçirdi” diye ekledi.

Virat Kohli’nin formuyla ilgili tartışma, T07I’de büyük puanlar alamayınca devam etti. s veya ODI’ler İngiltere’ye karşı. Ardından Batı Hint Adaları’na karşı yapılan ODI’lerden dinlendi ve T07Her ikisi için de kadroda değil.

Daha önce Asya Kupası’nın ev sahipliğinin BAE’de Sri Lanka olacağı doğrulanmıştı. Turnuva, devam eden ekonomik kriz nedeniyle Sri Lanka’dan çıkarıldı.

Pakistan’a karşı oynayacağı maç, Hindistan’ın yaklaşmakta olan Asya Kupası’ndaki ilk fikstürü olacak ve bu maçtan sonra, Rohit Sharma- liderliğindeki taraf bir Niteleyici ile karşı karşıya gelecek. Grup maçlarından sonra Süper 4 aşaması olacak ve en iyi iki takım finale kalacak.

Tanıtıldı

Daha önce, Asya Kupası’nın Sri Lanka’dan BAE’ye kaydırılacağını duyururken, Asya Kriket Konseyi Başkanı Jay Shah şunları söyledi: “Sri Lanka’daki mevcut durum göz önüne alındığında, ACC, kapsamlı müzakerelerin ardından oybirliğiyle turnuvanın Sri Lanka’dan BAE’ye taşınmasının uygun olacağına karar verdi.” Asya Kupası’na Sri Lanka’da ev sahipliği yaptı ve mekanı BAE’ye kaydırma kararı uzun müzakerelerden sonra alındı. BAE yeni mekan olacak, Sri Lanka ise ev sahipliği haklarını elinde tutmaya devam edecek.”Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.