Virat Kohli, İngiltere'ye Karşı İkinci ODI'yi Kaçırması Muhtemelen Kasık Yaralanmasından Kurtulamadı: Rapor

virat-kohli,-ingiltere'ye-karsi-ikinci-odi'yi-kacirmasi-muhtemelen-kasik-yaralanmasindan-kurtulamadi:-rapor

Virat Kohli’nin dosya görüntüsü© AFP

Salı günü İngiltere’ye karşı ilk ODI’yi kasık yaralanması nedeniyle kaçırmak zorunda kalan Hindistanlı Virat Kohli’nin ikinci ODI’den de oturması muhtemel. Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu’ndaki (BCCI) ANI kaynaklarına göre, Virat henüz kasık yaralanmasından kurtulamadı ve Perşembe günü İngiltere’ye karşı ikinci ODI için pek olası değil. Salı günkü ilk ODI sırasında Virat’ın yerini Kennington Oval’de vurucu Shreyas Iyer aldı.

“Virat Kohli ve Arshdeep Singh, İngiltere’ye karşı ilk ODI için seçilmedi. Virat, hafif bir kasık gerilmesi varken Arshdeep’in sağ karın gerilmesi var. BCCI Sağlık Ekibi onları izliyor” BCCI ilk ODI öncesinde Twitter’da yazdı. Rohit Sharma ve Shikhar Dhawan ve Jasprit Bumrah’ın altı küçük kapıdan çekişi, Team India’yı bir 10-Kennington Oval’deki üç maçlık serinin ilk ODI’sinde İngiltere’ye karşı küçük kapı galibiyeti.

Rohit ezdi 100 Shikhar gol atarken 76 toplardan kaçar 54 topları kaçar 54 Mavi Giyen Adamların

hedefini kovalamasına yardım eder. sadece 10.4 fazladan çalışır. Bumrah dışında, Mohammed Shami üç kale alırken Prasidh Krishna bir kaleye yerleşti.

Takip 111, Team India başladı Rohit ve Dhawan’ın açılış çifti ile vuruşları istikrarlı bir şekilde ilerleterek iyi bir not aldı. İkili gol atarak 10, oyuna ivme kazandırmadan ve şut atmadan önce 22 sonraki dört turda koşar.

Mavili Adamlar

-10-run işareti her iki hamur da kırışıkta yenilmemiş olarak durur. İşlemleri sabit bir hızla sürdüren Rohit, yarım asırlık 22 toplarını büyüttü ve Team India’ya ulaşmasına yardım etti. -10 üzerinde koşma işareti .

Tanıtılan

Yalnızca kazanmak için sola koşar, ikili ezilir 07 sonraki dört topa koşar ve Hindistan Takımını bir 10-sadece 10 küçük bir galibiyet.4 over ve 1-0 kazandı İngiltere’ye karşı üç maçlık ODI serisinde lider.

Her iki takım da Perşembe günü Lord’s, Londra’da ikinci ODI için karşı karşıya gelecek.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.