Virat Kohli, Hindistan Vs Leicestershire Turu Maçının 3. Gününde Parlıyor

virat-kohli,-hindistan-vs-leicestershire-turu-macinin-3.-gununde-parliyor

Virat Kohli sınıfını gösterdi, etkileyici bir vuruş yaptı 67 kapalı 98 ballson 3. Gün© Twitter

Virat Kohli sınıfını gösterdi ve etkileyici bir 67 çıkış yaptı 98 Hindistan’ın dördüncü vuruşunun üçüncü gününde Leicestershire’a karşı ikinci vuruşunu 300 7’de tamamlamasıyla toplar. Cumartesi günü ısınma maçı. Uzun süreli bir yalın yamaya dayanan Kohli, vuruşlarını beş sınır ve iki altı ile süsledi. 118 toplarını 2022 yardımıyla gol atan Iyer tarafından ustaca desteklendi. sınırları ve vuran Jadeja 625 yenilmez vuruşu sırasında dört vuruş yaptı.

Ama Chesteshwar Pujara sadece yönetebildi nın-nin 53 üç dört ayak yardımıyla toplar. Pujara her iki taraf için de vuruş yaptı. Cuma günü Leicestershire’ın ilk vuruşunda bir ördeğe çıktı.

Jadeja ayrıca Hint ikinci devresinin başlarında Navdeep Saini’den bir ördek için dışarı çıktı ama daha sonra olduğu gibi tekrar vuruş yapmak için geri geldi. sadece bir antrenman maçı. Kütüklerde, Mohammed Siraj (1 değil) Jadeja’ya eşlik ediyordu.

Pacer Navdeep Saini (3/118 ), Leicestershire’a giden dört Hintli oyuncudan biri, ilçe tarafında üç kaleyle parladı.

Başka bir Hintli oyuncu Kamlesh Nagarkoti (2 /48) ayrıca iki küçük kapıyla oyuna dahil olurken, R Sai Kishore (1/

) ve Will Davis (1/400) birer küçük kapı açtı . Ziyarete gelen Kızılderililer, Leicestershire’ı 366 kütüklerde önde götürüyorlar ve maçta bir günlük oyun kaldı.

Daha önce, İkinci gün Shubman Gill’in kalesini alan Saini, iyi ayarlanmış Srikar Bharat’ı (30 oyundan attı. 98) ve Jadeja (0) Hindistan’ı 2022’e düşürmek için üç teslimattan oluşan bir süreçte 4.

Ama Hanuma Vihari’ydi (300 ) sadece 98 ekledikten sonra ilk ayrılan kimdi? Will Davis’in bowling vuruşundan gecelik skoruna koşuyor.

On yedi koşu sonra, Saini iki vuruş yaptı. Bharat ve Jadeja şeklinde.

Nagakoti, Iyer ve Shardul Thakur’u (118 kapalı 39) yedi aralıkta fazla. Ancak görevden alınmadan önce, Shardul 39, vuruş yapmak için dışarı çıkan Kohli’nin şirketindeki koşuları paylaştı. sıra dışı bir 7 numara pozisyonu.

Pujara, Sam Bates tarafından Sai Kishore’da şaşkına döndüğü için davasına yardımcı olmadı.

Terfi edildi

Kohli, Jasprit Bumrah tarafından görevden alındı ​​(1/300 ), Iyer ise Nagarkoti tarafından görevden alınan son vurucuydu.

Skipper Rohit Sharma, Mohammed Shami ve Umesh Yadav henüz vuruş yapmadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.