Viral Video: Suresh Raina, Oğlu Rio Ile Evde Kriket Oynuyor, İnternet Ona “Sonraki Çok Yönlü” Diyor

viral-video:-suresh-raina,-oglu-rio-ile-evde-kriket-oynuyor,-internet-ona-“sonraki-cok-yonlu”-diyor

Suresh Raina videoyu Çarşamba günü Instagram hesabında yayınladı.

Kriketçi Suresh Raina, evde küçük oğlu Rio ile spor yaparken gösteren sevimli bir video paylaştı. Video, çarşamba günü vurucunun resmi Instagram hesabında paylaşıldı.

“Baba gibi baba gibi oğul @rainario23 Miniğim sevimli küçük vuruşları üzerinde çalışmaya çalışıyor. Kalbim çok dolu” diye yazdı Bay Raina videoyu paylaşırken.

Video başlarken, Bay Raina görülüyor topu vuran oğluna atıyor. İlginçtir ki, küçük olan hiçbir atışı kaçırmaz. Bay Raina’nın onun için tezahürat yaptığı görülebilir.

Son bölümde videoda çocuk sopayı tutup gelen topa vururken babasına bowling oynarken görülüyor.

Video paylaşıldığından beri internet fırtınası getirdi. Sadece bir günde 2,5 milyondan fazla görüntüleme ve 4,7 lakh’tan fazla beğeni topladı. Instagram kullanıcıları, küçüğün becerilerini öven gönderinin yorum bölümünü su bastı.

Bir kullanıcı “Sıradaki Hint Kriketçisi” yazarken, bir başkası “CSK için gelecek no.3” dedi.

Üçüncü bir kullanıcı, “Hindistan takımında bir sonraki çok yönlü oyuncu” yorumunu yaptı.

Tanıtıldı

Bay Raina geçenlerde yemek pişirme becerilerini gösteren bir video paylaştı. Klipte ellerini çömlek pişirmede deniyor. Bay Raina’yı gazlı ocağın üzerine yerleştirirken ve malzemeleri tek tek ekleyerek, pişirme sürecinin tadını çıkarırken görülüyor.

“Ne pişiriliyor? Heyecan verici bir şey geliyor. Bizi izlemeye devam edin,” Bay Raina, Instagram’da 3,6 milyondan fazla görüntüleme ve 3,9 yüz binden fazla beğeni toplayan videoyu paylaşırken yazdı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.