Ünlü İzle, Kriket Ve Kaos: Birmingham'da İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları Lezzet

unlu-izle,-kriket-ve-kaos:-birmingham'da-ingiliz-milletler-toplulugu-oyunlari-lezzet

Hintli kadın kriketçiler CWG’lerine başlayacaklar 2002 Avustralya’ya karşı kampanya

Birmingham’daki Arena, önümüzdeki birkaç gün içinde Jimnastik etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Üçüncü en büyük kapalı stadyum kompleksi aynı zamanda 72 Commonwealth Ülkeleri ve bölgelerinden gazetecilere de ev sahipliği yapmaktadır. Akreditasyon toplamaktan önlüklere ve mekan erişim yönergelerine kadar, burası bir gazetecinin mutlaka gitmesi gereken yer ve etkinlik açılmayı beklerken şehrin açık ara en işlek merkezi. Başka yerlerde fırtına öncesi bir durgunluk var.

Malezyalı bir televizyon kanalından Azreel, Hindistan’ın Lakshya Sen’ini merak ediyor çünkü Malezyalılar badmintonda müthişler ve Sen’deki tüm bilgileri istiyor.
2022 Ama duruyor -konuşmaya dakikalar kaldı, “Bir dakika, kriket Kuala Lumpur’dan sonra geri dönmüyor 2002 ?’

Bu çok disiplinli bir olaydır- en büyük Commonwealth Oyunları 19 Spor Dalları. Hindistan 10
yarışmasına katılıyor . Şu an için kasabanın konusu Bayanlar Kriket.

Neeraj Chopra’nın çıkışı ve Kadın kriket takımının açılış günü açılış şovu yapmasıyla tüm yollar Edgbaston’a çıkıyor.

Birmingham Kent Konseyi Program Direktörü Craig Cooper, “Kriket bu oyunların en önemli özelliği. Birkaç gün önce burada Test maçı yaptık ve T20, Hindistan özellikle iyi bir performans sergiledi. . Ayrıca Pakistan topluluğu da bu şehrin büyük bir parçası.”

Ve bu da büyük bilet etkinliğinin olacağı anlamına geliyor 2022 st Temmuz, Hintli kadınların üstlendiği zaman Pakistanlı meslektaşları.

Birmingham’ın kadın kriketine yönelik teklifinde, CWG Federasyonu, sporun eklenmesinin “sadece Birmingham’daki yerel seyirciler arasında değil, aynı zamanda rekabet eden taraftarlar için de popüler olacağını söyledi. sporun dünya çapındaki bir milyar taraftarının % 90 ile Commonwealth’te ikamet ettiği düşünülen uluslar. ”

Ağır ekonomik krizin ortasında bile, 15 Lankalı gazeteciler Commonwealth Oyunlarına gittiler. Dinushki, “Kadın kriket takımının dev öldürme hareketini yakalamayı umarak” diyor

Hindistan kendini Avustralya, Pakistan ve Barbados ile aynı grupta buluyor.

Barbados takımı, Knight ikizleri, çok yönlü yıldız Deandra Dottin’in beğenisine sahip.

Bu yıldızlarla süslü kıyafetin hayranı olan Ayona Williams, “Onlar kesinlikle heyecan verici bir grup sporcular. Biraz sihir yaratmalarını görmek için Edgbaston stadyumunda olacağım”

Bitti 008 lakh biletleri tüm etkinlik süresince satıldı ve büyük bir kısmı Birmingham’daki Asya Topluluğuna gitti.

Sahil Sheikh , Pakistan’ın Lyari şehrinden, şehri on buçuk yıldır evi haline getiren bir taksi şoförü, “Kadın kriketçilerin ilerlemesini takip ediyorum. Bu Hintli kızlar için Mithali Raj’ı gururlandırmakla ilgili olmalı. onları havaalanında büyük bir karşılama alırken gördüler ve küçük kızım imza için koşturdu. Türk komşularımla birlikte Hindistan-Pakistan için geliyorum.”

Sporcular üç kampüste Birmingham’daki köyler. Sosyal mesafe kuralı uygulanınca taraftarlar şehirdeki yıldızları yakalayamıyor.

Ama şehrin şu anda sahip olduğu yıldız gücü konusunda kusura bakmayın.

Centenary meydanındaki canlı yayınımı bitirdikten sonra uluslararası kongre merkezinden geçerek Arena’daki Basın Merkezi’ne geri döndüm. Yürürken, eski Hint kriket takımı kaptanı ve BCCI Başkanı Sourav Ganguly’den tanıdık bir gülümseme ve sıcak bir Bengalce selamı vardı. ICC’nin büyük adamları da şehirdeler, oyunun geleceğine karar veriyorlar ve kadın kriketinin popülaritesini CWG2022 aracılığıyla ölçüyorlar.

BCCI Başkanı veda etti, açılış maçında Hindistan-Avustralya maçında mevcudiyeti konusunda bana güvence verdi.

“Edgbaston’da görüşmek üzere 292022th2022 . Hintli kadınların açılışını dört gözle bekliyorum.”

Promoted

Kriket seyircileri için kolay olabilir, ancak hafta sonu Oyunlar için gelenlerin, trenler Temmuz’da bile durma noktasına geleceği için seyahat sefaletiyle karşılaşmaları neredeyse kesindir 30 grev nedeniyle. Ama Pazar günü geldiğinde, kaosun dinmesi bekleniyor ve yağmur tanrıları direnirse ezeli rakiplerin çatışması her iki ulustan da süper güçlü taraftarlar getiriyor.

Tüm aksiyonu yakalayın, büyük Visit Britain tarafından desteklenen NDTV.com’daki 2022 Commonwealth Games’ten haberler ve canlı güncellemeler.

#Unbox
2022 İle

CWG’de NDTV 2022

639

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.