Ümran Malik “Kesinlikle Heyecanlı Bir Beklenti”: Hindistan Kaptanı Rohit Sharma

umran-malik-“kesinlikle-heyecanli-bir-beklenti”:-hindistan-kaptani-rohit-sharma

Ümran Malik ve Hardik Pandya’nın birlikte dosya görüntüsü© BCCI

Rohit Sharma, COVID- için pozitif test ettikten sonra İngiltere’ye karşı yeniden planlanan beşinci Testi kaçırmıştı, ancak şimdi iyileşti ve bu nedenle Perşembe günü Southampton’da oynanan üç maçlık serinin ilk T20I’sinde taraf olacak. İlk oyun için Virat Kohli, Rishabh Pant ve Jasprit Bumrah gibi oyuncular mevcut olmayacaktı, ancak kıdemli profesyoneller ikinci oyundan itibaren geri dönecekti.

Rohit bir basına hitap etti. Çarşamba günü konferansta ve ekibin hazırlanması, Hindistan’ın yedi kaleyle kaybettiği beşinci Test ve “heyecan verici umut” Umran Malik dahil olmak üzere çeşitli konularda konuştu.

“Benim COVID-19 iyileşme iyiydi, COVID için pozitif test ettiğim zamandan bu yana sekiz-dokuz gün geçti. COVID için pozitif test edildi-20 farklı yanıt verdi, ileride ne olacağını bilmiyorum ama şu anda iyi hissediyorum.Antrenmana başladım üç gün önce o yüzden ilk T20 oyununu oynamaya karar verdim.Hiçbir belirtim yok, tüm testlerim çıktı olumsuz ve şimdi maçı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi Rohit.

“Sahadan izlemek çok zordu. Maçları kaçırdığınızda hiç kolay olmuyor, özellikle serinin bizim için söz konusu olduğu böyle önemli bir maç. Ama semptomlardan bahsetmişken, birkaç gündür biraz zorlanıyordum ama ayaklarımın üzerinde güzel ve sağlıklı durduğum için mutluyum ve bu T’yi dört gözle bekliyorum 20I serisi. Oynamaya geri dönmek her zaman güzel ve sahada olmaktan ve çocuklarla iyi geçinmekten heyecan duyuyorum” diye ekledi.

Promoted

Umran Malik’ten bahseden Rohit, “Planlarımız içinde çok fazla, sadece ona takımın ne olduğu konusunda bir anlayış vermeye çalışıyor. ondan da istiyor. Evet, birkaç adam denemek istediğimiz zamanlar olacak ve Ümran kesinlikle o adamlardan biri, gözünü Dünya Kupası’nda tutuyor, bizim için neler sunabileceğini görmek istiyoruz. O kesinlikle heyecan verici bir ihtimal, buna hiç şüphe yok. IPL sırasında hepimiz gördük, hızlı bowling oynayabiliyor. Ona bu rolü vermekle ilgili, ona yeni topu vermek ya da arka uçta kullanmak isteyip istemediğimiz, franchise için oynadığınızda, rol milli takım için oynadığınızdan farklıdır. Bu sadece bu bireylere nasıl uyum sağlayabileceğinizi anlamak ve onlara netlik kazandırmakla ilgili.”

Gelecek dizi hakkında soru sorulduğunda, Rohit şunları söyledi: “Elbette, bir gözünü Dünya Kupası’nda tutmak. . Hazırlık olduğunu söyleyemem, Hindistan için her maç bizim için önemli. Bu yüzden buraya gelip her kutuyu işaretlemek ve işi yaptığımızdan emin olmak istiyoruz. Gözümüzü Dünya Kupası’nda tutmak istediğimiz kadar burada da işimizi yaptığımızdan emin olmak istiyoruz. Evet, ülkeyi temsil etme fırsatı bulan genç oyuncular var. Devlet takımları IPL için performanslarla yola çıkan, fırsatlarını hak ediyorlar. İngiltere bizim için çok zorlu bir takım olacak. T20I serisini ve ardından İngiltere’ye karşı ODI serisini de dört gözle bekleyeceğiz.”Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.