“Uçağın Asla İnmeyeceğini Düşündüm”: Ashwin, Avustralya Turundan “Korkunç” Bir Hikaye Anlatıyor

“ucagin-asla-inmeyecegini-dusundum”:-ashwin,-avustralya-turundan-“korkunc”-bir-hikaye-anlatiyor

Hint kriket oyuncusu Ravichandran Ashwin’in dosya fotoğrafı

Hindistan’ın Test serisinde Avustralya’ya karşı kazandığı zafer 2020-, kriketin en uzun formatında ikili bir serideki herhangi bir takımın en büyük geri dönüşlerinden biri olarak tarihe geçecek. Hintli ekibin küçük düşürücü 36 bir olaydan sonra karşılaştığı görevin boyutu ve ölçeği, Adelaide’deki ilk Test, muazzamdı ve birçok yönden Sourav Ganguly’nin takımının 2001 ‘de Bahçelerde karşılaştığı kadar zorluydu.

Sonunda Hindistan genç bir takımın parlaklığını sürdü ve Avustralya’yı 2-1 yenerek Avustralya topraklarında üst üste ikinci Test serisi galibiyetini kaydetti.

Terbiyeli kampanyacılardan biri, takımın bir parçası olan ve aynı zamanda zaferde büyük rol oynayan spinner Ravichandran Ashwin’di.

Son zamanlarda, Ashwin önümüzdeki önemli seri hakkında konuşan bir grup oyuncunun parçasıydı. Hindistan’ın her şeye rağmen kazandığı zaferin hikayesini anlatan Voot ‘Bandon Mein Tha Dum’da bir web dizisinin başlatılmasından.

Medyaya konuşurken, Ashwin bir hikaye anlattı. fırtınaya yakalanan Melbourne’den Sidney’e korkunç uçuş.

Tanıtıldı

“Sydney’e uçuyorduk ve uçak bir fırtınayla karşılaştı. O kadar korkutucuydu ki, bir an için uçağın asla inmeyeceğini düşündüm,” Ashwin dizinin fragmanının açılışında hatırladı.

Aslında Ashwin o sırada uçuş hakkında tweet atmıştı. zaman da.

2022Seninkiler Çalkantılı2022
Melbourne’den Sidney’e! #ouch #scary

— Ashwin ????????? (@ashwinravi ) 4 Ocak 2021Kazanan oyuncu, Muhammed Siraj’ın ardından Hindistan’ın serideki en yüksek ikinci kaleciydi ve aynı zamanda Hindistan’ın Sydney Testini kurtarmasına yardım etmede önemli bir rol oynadı. son gün Hanuma Vihari ile berabere kaldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.