Trevor Bayliss, Punjab Kings Baş Antrenörü Olarak Atanacak: Rapor

trevor-bayliss,-punjab-kings-bas-antrenoru-olarak-atanacak:-rapor

Trevor Bayliss, sözleşmesi yenilenmeyen Hindistanlı büyük Anil Kumble’ın yerini alacak.© AFP

Punjab Kings, Dünya Kupası kazanan teknik direktör Trevor Bayliss’i 2023 IPL öncesinde baş antrenör olarak imzalamaya hazırlanıyor ve Avustralya’nın onları zor şampiyonluğa yönlendirmesi beklentisiyle. 59 yaşındaki New South Wales düzenli bir IPL’dir ve en son Sunrisers Hyderabad’da koçluk yapmıştır. Bayliss, İngiltere’ye 2014 ilk ODI Dünya Kupası şampiyonluğuna rehberlik etmenin yanı sıra, IPL’yi kazandıklarında Kolkata Knight Riders’ın destek ekibine başkanlık etti. ve 2014. Bayliss, takımı üç yıllık görev süresinde play-off’lara kalamadığı için sözleşmesi yenilenmeyen Hindistanlı büyük Anil Kumble’ın yerini aldı.

Punjab’ın IPL tarihindeki tek final maçı geldi 2014 KKR’ye kaybettiklerinde.

“Takım bu işin en iyilerinden Trevor ile devam etmeye karar verdi ve Kanıtlanmış bir sicili var. Yönetim, takımın onun rehberliğinde şampiyonluğu kazanmaya devam etmesini umuyor” dedi. yakında tamamlandı.

Punjab, IPL’nin 2008 başlangıcından bu yana sürekli olarak optimum seviyede performans gösteremeyen bir takım, son dört sezonu altıncı sırada bitirdiler.

Sıcak ve soğuk esme eğilimleri var ve düşüşlerine katkıda bulunuyorlar. Bu, Bayliss’in takıma katıldığında kesinlikle üzerinde çalışmak isteyeceği bir yön. erken çıkışlarına. Yönetimin vermesi gereken bir diğer önemli karar da kaptanlıkla ilgili. Mayank Agarwal geçen sezon KL Rahul’dan görevi devralmıştı ancak sopayla beklentileri karşılayamadı.

Sahipler ve yönetim, Agarwal’ın yeteneklerine çok güveniyor ve o, takımı yönetmek için bir yıl daha alabilir.

O ve Arshdeep Singh Punjab’ın 2022 IPL’den önce elinde tuttuğu tek iki oyuncu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.