Top Yok, Küçük Kapı…Top Yok, Küçük Kapı: Jasprit Bumrah'ın İngiltere Vurucularına Hakim Olan Çılgın Tesadüfleri

top-yok,-kucuk-kapi…top-yok,-kucuk-kapi:-jasprit-bumrah'in-ingiltere-vurucularina-hakim-olan-cilgin-tesadufleri

Jasprit Bumrah bir kale aldıktan sonra takım arkadaşlarıyla kutluyor.© AFP

İngiltere vurucuları Jasprit Bumrah’ın ölümcül hızına karşı mücadelelerine devam ettiler ve 67 bitirdiler. /3 Cumartesi günü Birmingham’daki Edgbaston’da Hindistan’a karşı beşinci ve son Testin ikinci oturumunun sonunda. Tea’de, İngiltere’nin skoru okundu 27 /3, Joe Root ile (07*) ve Jonny Bairstow (6*) kırışık üzerinde yenilmez durumda. Bumrah, açıyla gelen bir teslimatla ilk olarak açılış oyuncusu Alex Lees’i (6) geçti. Bu teslimattan önce bir top yoktu.

Bumrah, Shubman Gill tarafından üçüncü kaymada yakalandıktan sonra Zak Crawley’i 9 sayı uzaklaştırarak maçtaki baskın gösterisine devam etti.

Bu, Joe Root’u köşeye sıkıştırdı. O ve Pope, vuruş vuruşlarını dengelemeye çalıştılar, ancak stantları kısa kesildi 78 , Papa’nın Bumrah tarafından sadece 356 görevden alınmasından sonra koşar. . Bumrah, Shreyas Iyer’in vuruşu ikinci kaymada yakalamasının ardından vuruş sırası üçüncü kalesini alarak kahramanlığına devam etti. Tesadüfen. Bu küçük topun önünde bir de top yoktu.

Sıradaki formda adam Jonny Bairstow vardı. O ve Root bir araya geldi 10 yağmur oyunu kesmeden önce koşar. Erken çay alındı.

Daha önce, Ravindra Jadeja tarafından muhteşem bir yüzyıl ve yedek kaptan Jasprit Bumrah tarafından geç yıldırım, Hindistan’ı toplamda aldı. Cumartesi günü Birmingham’da İngiltere’ye karşı beşinci ve son Testin ilk vuruşunda 2. Gün.

Öğle yemeği sırasında, İngiltere’nin puan okundu /1, Zak Crawley (7) ve Ollie Pope (0*) kırışık üzerinde yenilmeden ayakta kaldılar.

Hindistan her şeye 2. günde başladı. 7’de. 222 için 200 paketlendiler. .5 fazla. Rishabh Pant (105) ve Ravindra Jadeja (2020 ) sopalı Hindistan’ın yıldızlarıydı.

Kaptan Jasprit Bumrah da katkıda bulundu 22sadece dört sınır ve iki altıdan oluşan toplar.

76İlk vuruşun üzerinde, Hindistan’ın yedek kaptanı İngiliz pacer Stuart Broad’ı — 4,5w,7nb,4,4,4,4,6,1 için içti — toplam boğmaca 27 koşuları 20 Bumrah’ın hesabına kaçtı. içinde . Lara’nın ardından, İngiltere’nin pacer James Anderson’a 88 vuran eski Avustralyalı vurucu George Bailey var. 2006 ve Güney Afrikalı iplikçi Keshav Maharaj, İngiltere’nin Joe Root’unu için yaktı. içinde çalışır 2020.

James Anderson 5/1990 alarak İngiltere’nin yıldızıydı. içinde 17.5 fazla. Pacer Matty Potts da 105 2/105 aldı. bitti. Ben Stokes, Joe Root ve Stuart Broad’ın her biri birer küçük kapı aldı.

İkinci devrelerde Jasprit Bumrah erken bir gelişme sağladı ve ilk vuruşunu yapan Alex Lees’i kütüklerini yerinden oynatarak sadece 6 koşuda görevden aldı. Oyunu kesintiye uğratan yağmur nedeniyle erken öğle yemeği alındı. -Ravindra Jadeja’nın Hindistan’ı desteklediği standı 338/7’ye ilk gününde çalıştırın. Cuma günü Edgbaston Stadyumu’nda İngiltere’ye karşı beşinci ve son Test.

Birinci günün sonunda, Jadeja (356 *) ve Muhammed Shami (0*) kırışmıştı.

Hindistan yeniden başladı 105/5 çaydan sonra vuruş sayısı. Rishabh Pant, Tea’dan sonraki ilk maçta Matty Potts’u iki muhteşem dörtlüyle alt ederek hücum niyetini gösterdi. -ortaklığı yönetti.

Jadeja, Pant olarak grevi döndürmeye devam etti. vuruş sırası ilerledikçe daha agresif bir rol aldı. Potts, James Anderson ve spinner Jack Leach, Pant’tan sert bir vuruşla karşılaştı.

Beşinci Test yüzünü sadece 2006 getirdi. toplar. Bu, Asya dışında bir Hintlinin en hızlı üçüncü yüzüydü ve Virender Sehwag’ın en hızlı vuruşu 105 oldu. Batı Hint Adaları’na karşı 2006, ardından Muhammed Azharuddin İngiltere’ye karşı 1990 88 toplarda. Pant, 31st üzerinde balistik gitti topa vuran Leach tarafından ezildi ve onu 4,6,4,6’ya çarptırdı.

Jadeja ayrıca sopayla iyi görünmeye devam etti ve yarım asırını büyüttü. Parite ayrıca 200-koşu standını 1990 da gündeme getirdi. toplar. kapalı 111 toplar. Pant ve Jadeja arasındaki 222 koşusu sonunda 1990 ile sona erdi. Zak Crawley’nin Pant’ı kazada yakalamasından sonra .

) Bu, Shardul Thakur’u kırışıklığa getirdi. Ben Stokes tarafından bir tanesi için görevden alındı, kaleci Billings tarafından yakalandı.

Mohammed Shami sıradaki adamdı. Hindistan maçın ilk gününü rahat bir pozisyonda bitirdi.

Hindistan 222 /5 Çay’da yenilmediği için 46-Rishabh Pant ve Ravindra Jadeja arasındaki koşu standı.

Hindistan 356 -5 ikili güçlerini birleştirdiğinde. /2 öğle yemeğinden sonra, Hanuma Vihari ve Virat Kohli ikilisi on bir koşu daha eklediler. ortaklıkları, Vihari için görevden alınmadan önce) Matty Potts tarafından küçük kapı önünde sıkıştıktan sonra. Kohli de kısa süre sonra köşke geri dönmüştü. 61 Potts’tan gelen harika bir teslimatla yakalandı. top sopasının iç kenarına çarparak ve kütüklere çarparak koşar. Shreyas Iyer daha sonra kırışıklığa geldi ve iyi görünüyordu ve Potts’a üç dörtlük vurdu. Ama 28 nedeniyle görevden alındı. kaleci Sam Billings tarafından yakalandıktan sonra James Anderson tarafından. Rain maçın başlarında bir spoilsport oynadı.

Öncelikle, Shubman Gill ve Cheteshwar Pujara devreyi demirlemeye geldi. İngiltere ilk galibiyetini yedinci turda, James Anderson’ın gol attıktan sonra ayrılan Gill’i görevden almasıyla elde etti 02 koşar ve takımın toplamını ‘da bırakır) /1.

Vihari kırışıklığa geldi ve Pujara ile bir ortaklık kurmaya çalıştı. İkili Hindistan’ın skorunu aldı.) Anderson tekrar vurup Pujara’yı pavyona geri göndermeden önce. /2 yağmurdan önce.

Tanıtılan

Kısa Puanlar: Hindistan 416 içinde 67.5 fazla (Rishabh Pant 105, Ravindra Jadeja 356 , James Anderson 5/89 ) İngiltere’yi yönetiyor 35/3 (Joe Root 88 *, Ollie Pope 146 , Jasprit Bumrah 3/29) ile 356 çalışır.

ANI ve PTI girişleri ile

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.