Sunrisers Hyderabad Vs Chennai Super Kings Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

sunrisers-hyderabad-vs-chennai-super-kings-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi’ni 2022 Sports’ta canlı kriket skorunu takip edin .NDTV.com. Sonrasında 18.0 fazla, Sunrisers Hyderabad, 103793 hedefini takip ediyor , 182/6. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Sunrisers Hyderabad ve Chennai Super Kings arasındaki Hindistan Premier Ligi 103785 bugünkü maçını takip edin. Sunrisers Hyderabad ve Chennai Super Kings maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Sunrisers Hyderabad – Chennai Super Kings canlı skoru ile güncel kalın. Sunrisers Hyderabad – Chennai Super Kings puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Süper Pazar için işlemler böylece sona erdi ve her iki oyundan da tamamen keyif aldık. Pazartesi günü, Kalküta 7’de Rajasthan ile karşılaşacak.24 IST (2 pm GMT) kampanyalarını canlandırmak amacıyla. İnşa için önceden bize katılabilirsiniz. O zamana kadar, elveda ve şerefe!

Ruturaj Gaikwad,

vuruşuyla MAÇIN OYUNCUSU sadece 103790 toplar. Vuruşunun kazanan bir nedenle sonuçlanmasından dolayı iyi hissettiğini söylüyor. Destek ekibinin desteğine sahip olduğunuzda, biraz daha kolaylaştığını da ekler. Her yeni vuruşa sıfırdan başladığınızda forma inanmadığını söyler. Tempolu bowling oyuncularına karşı oynamaktan hoşlandığını paylaşıyor. Her oyunda çok fazla düşünce süreci olduğundan ve iyi hazırlandığından bahseder. Devon Conway ile vuruş yapmaktan bahseden Gaikwad, Kivi vurucusuna sezonun ikinci maçı olduğu için acele etmesini söylediğini söyledi. Ayrıca, buranın kendi sahası olduğunu ve bu oyunda koşulların nasıl ilerleyeceğini tam olarak bildiğini de ekliyor.

Chennai’nin kazanan kaptanı MS Dhoni, bunun çok iyi bir skor olduğunu söylüyor. ve bu olduğunda bowling oynayanlar için biraz daha kolay hale gelir. Farklı bir şey yapmadıklarını ve sopayla iyi bir başlangıç ​​yaptıkları ve bowling oyuncularının iyi alanlarda bowling oynadıkları tesadüflerden biri olduğunu da ekliyor. İplikçilerin bowling oynadığı aşamanın onlar için gerçekten iyi çalıştığını hissediyor. Çiğin işi zorlaştırdığı ve kovalayan bir ekip olarak, eğer iyi başlarsanız, 200 hala kovalanabilir. Bu sezon oldukça iyi vuruş şovları yaptıklarını ve bowling bölümünde de 1-2 over’da çok fazla koşu aldıklarını ve bu da onlara oyunlara mal olduğunu söylüyor. Dhoni, yüksek skorlu bir oyunda kalan iki topun fark yaratabileceğinden, bowling oyuncularına her zaman üst üste 4 altılık gitmelerinin önemli olmadığını söylediğini paylaşıyor. Jadeja’nın bu sezon lider olacağını bildiğini ve hazırlanmak için yeterli zamanı olduğunu bildirir. MS ayrıca ilk birkaç maçta sahayı belirleyen ve değişiklikleri yapan bekçi olduğunu ve bunun liderlikte kademeli bir değişiklik olmasını istediğini söylüyor. Ayrıca birkaç maçtan sonra kendi sahasına karar vermeyi Jadeja’ya bıraktığını söylüyor. MS, kaptan olduğunuzda, zihninizin fazla mesai yapmaya meyilli olduğunu ve bunun kendi oyununuzu etkilediğini ve Jadeja ile olanın da bu olduğunu düşünüyor. Çok fazla av yakaladıklarını ve geliştirmeleri gerektiğini kabul ediyor.Mukesh Choudhary (4-0- -4) geldiğinde atılımı sağlamak istediğini söylüyor. 6. sırada kaseye geri dönün. Powerplay’de her zaman küçük kaleler almak istediğini ve bu da ortadaki toplarda dönenlere yardımcı oluyor. Dwayne Bravo deneyimini kesinlikle özlediklerini söylüyor ve Bravo’nun takımdaki genç oyuncuları her zaman teşvik ettiğini ve onlara iyi rehberlik ettiğini söyleyerek kendisini alkışlıyor. Son turdan bahsederken, kaptanın Hyderabad’ın son turda çok fazla koşuya ihtiyacı olduğu için işleri basit tutmasını istediğini söylüyor.

Haydarabad kaptanı Kane Williamson şöyle diyor: yukarıyı kovalamak 200 her zaman bir meydan okumadır ama günün sonunda Chennai daha iyi oynadı onlardan daha. Sahanın biraz daha yavaş olduğunu ve uyum sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını ekliyor. Bowling vuruşu sırasında Washington Sundar’ı kaybetmenin onlar için iyi bir şey olmadığını söylüyor. Bu oyundan bazı olumlu şeyler alıp ilerleyeceklerinden bahseder. Turnuvanın oldukça hızlı ilerlediğini ve ileriye bakmaları ve geçmiş maçlarda ne olduğu hakkında fazla düşünmemeleri gerektiğini söylüyor.

Röportajlar için bizi takip etmeye devam edin…

Bu galibiyete rağmen, Chennai birkaç alanı ele almaya çalışacaktı. Birden fazla yakalamayı düşürdükleri için tarlaları berbattı ve bu, MS Dhoni’nin atışta da bahsettiği bir yön. Powerplay’deki bowling de paraya bağlı değildi ve sonlara doğru çok fazla sınır topu sızdırdılar.

Takipte Hyderabad, Abhishek Sharma’nın bakışıyla hızlı bir başlangıç ​​yaptı. Moda girdim. Bazı sıra dışı vuruşlar yaptı ve ayrıca bir hayatı oldu. Ancak Sharma bundan pek faydalanamadı ve sonunda düştü. Chennai başlangıçta baskı altındaydı, ancak kontrolü kendi lehlerine geri almak için Powerplay’in son iki teslimatından iki küçük kapı seçtiler. Bundan sonra, Chennai bowling oyuncuları disiplinli bir şekilde bowling oynadı ve skorbord baskısı Haydarabad vurucularından daha iyi oldu. Nicholas Pooran sonuna kadar elinden gelenin en iyisini yaptı ama başarması imkansız bir görevle baş başa kaldı. Mukesh Choudhary 4-wicket’i seçti ve bir kez daha öne çıktı.

Bu maçı özetleyen Chennai, vuruş vuruşlarını güzel bir şekilde planladı. Açılışları, dikkatli yaklaşımlarıyla Powerplay’deki koşulları değerlendirdi ve ardından çılgına döndü. Ruturaj Gaikwad elementlerindeydi, okşuyordu 56 ve Devon Conway ile birlikte Chennai için Lig’de rekor açılış standı açtı. İstenen bitişi elde edemediler, ancak 200 üzerindeki herhangi bir puan her zaman olacaktı. kullanışlı.

MS Dhoni tekrar dümende ve Chennai kazanma yollarına geri döndü – İşte gecenin hikayesi ve manşeti bu! Klinik bir vuruş çabasıyla birleşen çok disiplinli bir bowling şovu ve işte buradalar, bu sezon güçlü takımlardan birine karşı üstün bir zafer elde ediyorlar.

.6 over (1 Run) İnning’lerin son topunda sadece tek bir topu yönetir! Tam bir top, dışarıda. Pooran, onu uzun süre aşağı pompalar ve yalnızca bir koşu alır. Chennai kazanır koşar!

13.5 fazla (6 Tur) ALTI! Pooran şimdi dışarıda biraz eğleniyor! Mukesh Choudhary yine hedefini kaçırıyor ve dış sahada yarı vole veriyor. Pooran bir biggie için derin koruma çitinin üzerinden atar.

.4 fazla (6 Koşu) ALTI! BANG! Harika bir atış ama çok az, Haydarabad için çok geç! Bu ortada bir uzunluk topu. Pooran arkasına yaslanıyor ve kare ayaklı derin çitin üzerinden maksimuma kadar dövüyor.

13.4 fazla (1 Koşu) Geniş! Tam bir top, aşağı doğru eğimli bir top, Pooran vuruşunu kaçırıyor ve hakem buna geniş diyor.

13.3 over (0 Run) Dışarıdan daha yavaş bir top. Nicholas Pooran çılgın bir vuruş yapıyor ama ıskalıyor.

.2 fazla (4 Koşar) DÖRT! POORAN İÇİN ELLİ! Düşük bir tam atış, dışarıda. Pooran uzanıyor ve bir sınır için geri nokta saha oyuncusu üzerinden kesiyor. Batı Hintli’den iyi vuruş ama bu yenilgiyle sonuçlanacak.

15.1 fazla (6 Koşu) ALTI! Bir uzunluk topu, kapalı. Pooran, küçük kapı ortasının derin çitinin üzerinden fırlatır ve maksimumda torbalar.

00.6 fazla (1 Koşu) ÇIKIŞ DEĞİL! Ortadan açı yapan çok dolu bir top. Pooran vuruşunu kaçırır ve pedinin üzerine düşer. Dwaine Pretorius itiraz ediyor ama hakem hayır diyor. Chennai bir inceleme yapmayı tercih ediyor ancak Top Takibi, topun kütükleri kaçırmış olabileceğini gösteriyor. Chennai bir inceleme kaybeder. 25 6 top için gerekli koşular.

DRS zamanı! Bir lbw için büyük haykırış, parmak aşağıda kaldı. MS Dhoni, incelemeyi kabul etti ancak Chennai oyuncuları tarafından gösterilen fazla heyecan yok. UltraEdge’de yarasa yok. Top Takibi, bacak kütüğünün olmadığını gösteriyor.

.5 fazla (4 Koşu ) DÖRT! Sinirli! Dışarıdan daha yavaş bir top. Pooran siperlere tokat atmak istiyor ama kısa üçüncü adam saha oyuncusunu geçerek sınır için kalın bir dış kenar elde ediyor.

.4 over (2 Run) Pretorius dolu ve dışarı çıkıyor. Pooran, kısa üçüncü adama karşı kalın bir dış kenar elde ediyor ve onu bacak tarafına atıyor. Hamurlar bir çift alır.16.4 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha yavaş bir top, dolu ve dışarıda. Pooran küçük kalenin ortasında tokmak istiyor ama ıskalıyor ve hakem ona geniş diyor.

00.3 fazla (0 Koşu) İPTAL! Ah hayatım! Chennai bu oyunda sahada vasatın çok altında. Daha dolgun ve daha geniş, dışarıda. Pooran, uzun bir süre sonra, garip bir pozisyona giren ve bir süre hokkabazlık yaptıktan sonra sonunda düşüren Mitchell Santner’a doğru fırlatıyor.

00.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Ezilmiş! Tam bir top, dışarıda. Nicholas Pooran, melon oyuncusunu geriye doğru atıyor ve bir sınır oluşturuyor.

.1 fazla (0 Koşu) İPTAL! Pooran onu havaya kaldırıyor ve arkaya doğru derin bir kareye doğru savuruyor. Maheesh Theekshana onun altına yerleşir ama ortalığı dağıtır. Pooran koşmuyor.

Marco Jansen yeni oyuncu.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! KERESTE! Sundar arsız olmaya çalışır ama sonunda küçük kapıdan vazgeçer. Bu tam bir top, ortada. Washington Sundar karşıya geçiyor ve kısa, ince bacağın üzerinden atıyor gibi görünüyor. Tamamen ıskalıyor ve top kütüklere çarpıyor. Mukesh Choudhary 4-fer alır.

.5 over (2 Run) Ortada tam bir top. Sundar, bir destek için bacak tarafındaki karenin arkasına klipsliyor.

Washington Sundar vuruşa çıktı.

.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! Verilen arkada yakalandı! Shashank Singh inceledi. UltraEdge’deki sivri ucu temizleyin. Top sopayı geçtiğinde kesinlikle biraz gürültü oldu. Bu, yüzeye, dışarıdan daha yavaş bir toptu. Shashank Singh sert kesmek istiyor ama top temiz bir şekilde toplayan kaleciye gitmeden önce zayıf bir köşe alıyor. Mukesh Choudhary itiraz ediyor ve parmak kalkıyor. Singh bir inceleme yapmayı tercih ediyor, ancak UltraEdge, top sopayı geçerken net bir artış gösteriyor. Saha içi karar kalır..3 fazla (0 Koşu) Kaçırır! Shashank Singh, vurucudan uzağa, dışarıda, kütükleri karıştırıyor ama bağlanamıyor.

.2 fazla (0 Koşu) Dışarıdan kısa bir top. Singh sopasını ona fırlatıyor, ancak güverteye sadece bir alt kenarı yönetiyor. Chennai için değerli bir nokta küresi..1 fazla (4 koşu) DÖRT! Ezilmiş! Meyilli boyunca açı yapan, temposu olmayan bir teslimat. Shashank Singh uzanıyor ve bir sınır için ortasından yukarı kaldırıyor.

Mukesh Choudhary ölümün ardından bowlinge geri döndü. 2-0–2 şimdiye kadarki rakamları .

.6 fazla (1 Koşu) Bacakta başka bir düşük tam atış. Singh iyi kırbaçlıyor ama iyi bacaklı saha oyuncusunu buluyor. Vurucular sadece bir koşuyu yönetir. 33 kapalı olması gerekiyor 13 toplar.

.5 over (1 Run) Daha yavaş bir top, dışarıda, dışarıda. Nicholas Pooran topu uzaklaştırmak istiyor ama top parmak ucundan dışarı gidiyor ve tek sayı için uzun vuruşa gidiyor..4 fazla (1 Koşu) Bir boyda, ortada. Singh onu bacak tarafına sıkıştırır ve vuruşu döndürür.

.3 over (2 Run) Ortada dolu bir top. Singh karşıya geçer ve onu bacak tarafında karenin arkasına fırlatır. Simarjeet Singh, derin geriye doğru kare bacağından sağına geçer, bir dalış yapar ve kendi tarafı için birkaç koşu kurtarır.

.2 fazla (1 Koşu) Ortada bir döngüsel düşük tam atış. Pooran orta küçük kapıya doğru kamçılıyor ve top orada Ravindra Jadeja’nın hemen önüne iniyor. Tek alınan..1 fazla (6 koşu) ALTI! WACKED! Bu Pooran’dan müthiş bir vuruş! Daha yavaş bir top, dolu ve dışarıda. Pooran, büyük bir biggie için onu dürtüyor ve melon oyuncunun kafasına doğru tüttürüyor.

Stratejik kırılma. Chennai momentumu geri aldı ve sürücü koltuğunda. Bowling oyuncuları işleri sessiz tuttu ve çetele baskısının sihrini yapmasına izin verdi. Haydarabad’ın umutları, her ikisi de büyük başarılarıyla tanınan Nicholas Pooran ve Shashank Singh’in omuzlarına büyük ölçüde bağlı. 46 gerekli 16 toplar. Bunu yapabilirler mi?

.6 fazla (0 Koşu) SADECE KISA! Daha düz top, uzun, kapalı. Singh onu bacak tarafına sıkıştırmaya çalışıyor ama hücum kenarından çıkıyor ve melon oyuncunun hemen önüne düşüyor. Sadece 4 bitti. Maheesh Theekshana 4-0- ile bitirir) -0.

.5 fazla (1 Koşu) Daha düz ve ortada. Pooran, bir koşu için orta kapıya kadar dürtüyor.

. 4 over (1 Run) Bacakta düşük tam atış. Singh, küçük kapıya doğru kamçılıyor ve bunu yaparken dengesini kaybediyor. Çabuk toparlanır ve koşar..3 fazla (1 Koş) Sahaya daha hızlı bir top, açık. Pooran bir koşu için uzun süre çalışır.

.2 fazla (0 Koş) Bir uzunlukta, ortada. Pooran geride kalıyor ve melon oyuncusunun soluna doğru itiyor. Maheesh Theekshana oraya dalar ve tek bir vuruşu engeller..1 fazla ( 1 Koşu) Daha düz top, ortada. Singh, bir single için bacak tarafına sıkıştırıyor.

Maç Raporları Bu yazıda bahsedilen konular

103795103793

Leave a Reply

Your email address will not be published.