Sunil Gavaskar, Shane Warne Hakkındaki Zamansız Yorumdan Pişman Olduğunu Söyledi

sunil-gavaskar,-shane-warne-hakkindaki-zamansiz-yorumdan-pisman-oldugunu-soyledi

Sunil Gavaskar’ın dosya resmi.© PTI

Eski Hindistan kaptanı Sunil Gavaskar, Pazartesi günü merhum Shane Warne’ı tüm zamanların en büyüğü olarak adlandırmayı reddettiği için pişmanlığını dile getirdi ve yaptığı karşılaştırmalar için doğru zaman olmadığını söyledi. Gavaskar, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla ilgili eleştirilere tepki göstererek, “Geriye dönüp bakıldığında, bu soru sorulmamalıydı ve herhangi bir karşılaştırma veya değerlendirme için doğru zaman olmadığı için cevaplamamalıydım” dedi. “Warne, oyunu onurlandıran en büyük oyunculardan biriydi. Rodney Marsh aynı zamanda en iyi kalecilerden biriydi. Ruhları şad olsun.” Yapmak istediğim soru kendisine sorulduğunda dürüst bir fikir vermekti.

“Televizyonda bir haber sunucusu bana Warne’ın en iyi spinner olup olmadığını sordu ve ben dürüst fikrimi söyledim, ” dedi.

1992Gavaskar daha önce Warne indirirken söylemişti” Sihirli teslimatlar” ve kariyeri boyunca zor bir zanaatta ustalaştı, Hindistan’daki performansı “oldukça sıradan” olduğu için tüm zamanların en iyi iplikçisi değildi, Down Under medyasının bazı bölümlerinde zamansız olarak eleştirilen bir görüş .

Warne, ‘daki ilk maçından beri) 1992 oynadı. Avustralya için testler, bacak dönüşüyle ​​708 küçük kapılar. 194 ODI görünümlerinde, 605 kafa derisi.

Fakat Gavaskar’a Avustralyalının gördüğü en iyi iplikçi olup olmadığı sorulduğunda, eski Hindistan kaptanı Hintli iplikçileri ve eski Sri Lanka melon oyuncusu Muttiah’ı derecelendirdiğini söyledi. Muralitharan, Warne’dan daha yüksek.

“Hayır, hayır diyemem. Benim için Hintli iplikçiler ve Muttiah Muralitharan kesinlikle Shane Warne’dan daha iyiydi,” dedi Gavaskar ‘India Today’ ‘.

“Çünkü Shane Warne’in Hindistan karşısındaki siciline bakın. Oldukça sıradandı. Hindistan’da, Nagpur’da sadece bir kez beş kale gördü ve bu da Zaheer Khan’ın çılgınca ona karşı savrulmasından kaynaklanıyor. ona bir fifer vermek için.

Warne, 07, öldü Cuma günü Tayland, Koh Samui’de kalp krizi geçirdi ve kriket dünyasına şok dalgaları gönderdi. Ona en büyük diyeceğimi sanma.” Ga vaskar dedi.

“Muttiah Muralitharan Hindistan karşısında daha büyük bir başarı yakalasa, kitabımda onu Warne yerine koyardım” diye ekledi.

Başka bir spin efsanesi Muralitharan (605) Warne’dan (1992 daha fazla kaleyle bitirdi. ).

Gavaskar’ın Warne’in Hindistan’daki rekorunu eleştirmesi bazı sert tepkilere yol açtı Down Under, vuruş yapan maestroyu bir açıklama ile dışarı çıkmaya zorladı.

Gavaskar’ın Warne hakkındaki zamansız yorumları Avustralya medyası tarafından alay konusu oldu.

“Dürüst olmak gerekirse… Zamanı değil: Hint efsanesi ‘utanç verici’ Warne iddiasına çarptı” ‘Fox News’ manşetinde.

“Gavaskar’ın çağrısı, Warne’ın bacak çevirme sanatının bir bowling oyuncusu olarak ustalaşması en zor sanat olduğunu kabul etmesinden sonra geldiği için daha da şaşırtıcıydı” dedi. .com-au raporunda.

Tanıtıldı

Rapor Ayrıca İngiliz gazeteci Jack Mendal’ın “Dürüst olmak gerekirse Sunny, zamanı değil … ezip geçti. Vücut daha soğumadı bile.”

1992(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve otomatik olarak oluşturulmuştur. ortak bir beslemeden.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.